Quform v2 - en to pl translation catalogue (449 entries)

en: "From" address
pl: Adres "Od"

en: %s entry marked as read | %s entries marked as read
pl[0]: %s wpis został oznaczony jako przeczytany
pl[1]: %s wpisy zostały oznaczone jako przeczytane
pl[2]: %s wspisów zostało oznaczonych jako przeczytane

en: %s entry marked as unread | %s entries marked as unread
pl[0]: %s wpis został oznaczony jako nieprzeczytany
pl[1]: %s wpisy zostały oznaczone jako nieprzeczytane
pl[2]: %s wpisów zostało oznaczonych jako nieprzeczytane

en: %s entry moved to the Trash | %s entries moved to the Trash
pl[0]: %s wpis został przeniesiony do Kosza
pl[1]: %s wpisy zostały przeniesione do Kosza
pl[2]: %s wpisów zostało przeniesionych do Kosza

en: %s form moved to the Trash | %s forms moved to the Trash
pl[0]: %s formularz został przeniesiony do Kosza
pl[1]: %s formularze zostały przeniesione do Kosza
pl[2]: %s formularzy zostało przeniesionych do Kosza

en: (post not found) [%d]
pl: (wpis nie odnaleziony) [%d]

en: A password is saved but hidden for security reasons.
pl: Hasło zostało zapisane ale jest ukryte z powodów bezpieczeństwa

en: Above
pl: Powyżej

en: Above the form
pl: Powyżej formularza

en: Activate
pl: Aktywacja

en: Active
pl: Aktywny

en: Active columns
pl: Aktywne kolumny

en: Add Form
pl: Dodaj formularz

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Form
pl: Dodaj nowy formularz

en: Add a style
pl: Dodaj styl

en: Add bulk options
pl: Dodaj opcję masową

en: Add options
pl: Dodaj opcje

en: Add to media library
pl: Dodaj do biblioteki mediów

en: Add to website
pl: Dodaj do strony

en: Additional information
pl: Informacje dodatkowe

en: Admin label
pl: Etykieta Administratora

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Age
pl: Wiek

en: All
pl: Wszystko

en: Allow whitespace
pl: Dopuszczalne puste spacje

en: Allowable tags
pl: Dopuszczane znaczniki HTML

en: Allowed file extensions
pl: Dopuszczalne typy plików

en: An error occurred adding the form
pl: Wystąpił błąd przy dodawaniu formularza

en: An error occurred checking for an update.
pl: Wystąpił błąd podczas sprawdzania uaktualnień.

en: An error occurred creating the export file.
pl: Wystąpił błąd przy tworzeniu pliku eksportu.

en: An error occurred rebuilding the script cache.
pl: Wystąpił błąd przy przetwarzaniu Script cache

en: An error occurred saving the settings.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania ustawień.

en: An error occurred, please try again
pl: Wystąpił błąd, prosimy spróbować ponownie

en: April
pl: Kwiecień

en: Are you human?
pl: Czy jesteś człowiekiem?

en: Are you sure you want to delete these entries? All data for these entries will be lost and this cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz te wpisy? Wszystkie dane dla tych wpisów zostaną usunięte i nie da się tego cofnąć.

en: Are you sure you want to delete these forms? All saved settings, elements and entries for these forms will be lost and this cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te formularze? Wszystkie ustawienia, elementy i wpisy dla tych formularzy zostaną usunięte i nie da się tego cofnąć.

en: Are you sure you want to delete this entry? All data for this entry will be lost and this cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz ten wpis? Wszystkie dane dla tego wpisu zostaną usunięte i nie da się tego cofnąć.

en: Are you sure you want to delete this form? All saved settings, elements and entries for this form will be lost and this cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten formularz? Wszystkie ustawienia, elementy i wpisy dla tego formularza zostaną usunięte i nie da się tego cofnąć.

en: August
pl: Sierpień

en: Available
pl: Dostępny

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Bad request.
pl: Niewłaściwe zapytanie

en: Below the form
pl: Poniżej formularza

en: Blue
pl: Niebieski

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Bordered
pl: Ramka

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: CSS styles
pl: Style CSS

en: CSS3 Rounded Corners
pl: Zaokrąglone rogi CSS3

en: CSS3 Shadow
pl: Cień CSS3

en: Cache Directory
pl: Folder Cache

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Chad
pl: Czad

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: China
pl: Chiny

en: Choose which fields to export
pl: Wybierz, które pola mają zostać wyekportowane

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Comoros
pl: Komory

en: Conditional logic animation
pl: Animacja logiki warunkowej

en: Conditional recipients
pl: Odbiorcy warunkowi

en: Congo
pl: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Content
pl: Zawartość

en: Continents
pl: Kontynenty

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kosta Rica

en: Cote D'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Countries
pl: Państwa

en: Cream
pl: Kremowy

en: Create a new form
pl: Utwórz nowy formularz

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Custom class
pl: Klasa własna

en: Custom database settings (MySQL)
pl: Własne ustawienia bazy danych (MySQL)

en: Customize values
pl: Personalizacja wartości

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: Dark
pl: Ciemny

en: Database
pl: Bazadanych

en: Date
pl: Data

en: Date range (optional)
pl: Zakres wg daty

en: Days
pl: Dni tygodnia

en: Deactivate
pl: Deaktywacja

en: December
pl: Grudzień

en: Default
pl: Domyślny

en: Default value
pl: Domyślna wartość

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Display a message
pl: Wyświetl komunikat

en: Display a referral link
pl: Pokazuj link odnośnika

en: Divorced
pl: Rozwiedziona/Rozwiedziony

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Download
pl: pobierz

en: Duplicate
pl: Klonuj

en: Dynamic default value
pl: Dynamiczna wartość domyślna

en: East Timor
pl: Timor Wschodni

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Form
pl: Edytuj formularz

en: Edit this form
pl: Edycja formularza

en: Editing entry for %s
pl: Edycja wpisu dla  %s

en: Egypt
pl: Egipt

en: Element description
pl: Opis elementu

en: Element label
pl: Tytuł elementu

en: Email address
pl: Adres email

en: Enable conditional logic
pl: Włącz logikę warunkową

en: Enable honeypot CAPTCHA
pl: Użyj przynęty CAPTCHA

en: Enable this option and you will receive 30%% of the first deposit or purchase amount from any referrals when users click on the referral link. You will first need to sign up for the %1$sEnvato Market affiliate program%2$s, then create a link to the %3$sQuform Landing Page%4$s. This affiliate program is run by Envato, we have no control over payments or issues that may arise, so you would need to contact Envato if you need help. See the %5$sAffiliate Program General Terms%6$s for more information.
pl: Włącz tę opcję, aby otrzymać 30%% wartości pierwszego depozytu lub zakupu przy użyciu rekomendacji, gdy użytkownicy klikną na odsyłacz rekomendacji. Będziesz potrzebował najpierw zapisać się do %1$sEnvato Market affiliate program%2$s, a później utworzyć odsyłacz do %3$sQuform Landing Page%4$s. Ten program jest prowadzony przez Envato, ale nie mamy jednak kontroli nad płatnościami lub problemami, które mogą się pojawić, będziesz zatem potrzebował skontaktować się z Envato, jeżeli potrzebowałbyś pomocy. Więcej informacji znajdziesz przeglądając  %5$sAffiliate Program General Terms%6$s (Warunki Programu).

en: Enable tooltips
pl: Włącz wskazówki

en: Enter license key
pl: Wprowadź klucz licencyjny

en: Enter the maximum size of a file in MB.
pl: Wprowadź maksymalny rozmiar pliku w MB.

en: Enter your Envato Market referral link to the Quform Landing Page, for example: %s
pl: Wprowadź twój pochodzący z Envato Market odsyłacz rekomendacji do Quform Landing Page (Strony docelowej z Quform), np.: %s

en: Entries
pl: Wpisy

en: Entry ID
pl: ID wpisu

en: Entry not found
pl: Wpis nie znaleziony

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error loading the title for post ID %s
pl: Błąd wczytywania tytułu dla wpisu o ID %s

en: Error saving the form
pl: Wystąpił błąd podczas zapisu formularza

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Event
pl: Zdarzenia

en: Existing Options
pl: Istniejące opcje

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export Entries
pl: Eksportuj Wpisy

en: Export Form
pl: Eksportuj Formularz

en: Export entries
pl: Eksportuj wpisy

en: Export form
pl: Eksportuj formularz

en: Failed to write file to disk
pl: Błąd zapisu pliku na dysku

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: February
pl: Luty

en: Female
pl: Kobieta

en: Field
pl: Pole

en: Fiji
pl: Fidżi

en: File Upload
pl: Wgrywanie plików

en: File exceeds the maximum allowed file size
pl: Rozmiar plik przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar.

en: File is not an uploaded file
pl: Plik nie plikiem przeznaczonym do wgrania

en: File type is not allowed
pl: Ten format pliku jest niedozwolony

en: File upload stopped by extension
pl: Przesyłanie pliku zostało zatrzymane przez rozszerzenie

en: File was only partially uploaded
pl: Plik został przesłany tylko częściowo

en: Filters
pl: Filtry

en: Finland
pl: Finlandia

en: Font
pl: Czcionka

en: For best results, this color should be a darker version of the Primary color.
pl: Dla najlepszych efektów, ten kolor powinien być ciemniejszą wersją koloru Podstawowego

en: Form
pl: Formularz

en: Form Settings
pl: Ustawienia formularza

en: Form URL
pl: Adres URL formularza

en: Form description
pl: Opis formularza

en: Form imported successfully, %1$sedit the form%2$s
pl: Formularz zaimportowany poprawnie, %1$sedytuj formularz%2$s

en: Form saved
pl: Formularz został zapisany

en: Form title
pl: Tytuł formularza

en: Forms
pl: Formularze

en: France
pl: Francja

en: France, Metropolitan
pl: Francja, Metropolia

en: FreeType Library
pl: Biblioteka FreeType

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: Friday
pl: Piątek

en: From
pl: Od

en: GD Image Library
pl: Biblioteka przetwarzania obrazów GD

en: Gender
pl: Płeć

en: General
pl: Ogólne

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Global
pl: Główne

en: Global CSS Styles
pl: Globalny styl CSS3

en: Green
pl: Zielony

en: Group
pl: Grupa

en: Group description
pl: Opis grupy

en: Group elements wrapper
pl: Kontener grupy elementów

en: Group style
pl: Styl grupy

en: Group title
pl: Tytuł grupy

en: Group wrapper
pl: Kontener grupy

en: Help
pl: Pomoc

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hint: the button text can be changed at Settings - Style - Buttons.
pl: Podpowiedź: tekst przycisku może być zmieniony w Ustawienia - Style - Przyciski

en: Host
pl: Serwer

en: Hover
pl: Najechanie

en: Hover me for preview
pl: Najedź na mnie aby podejrzeć

en: IP address
pl: Adres IP

en: If checked, any spaces or tabs will not be stripped
pl: Jeśli zaznaczone to żadna spacja aniu tabulator nie zostanie usunięty.

en: If enabled, when the user hovers over an element with tooltip text set, a tooltip will appear.
pl: Jeżeli włączone, gdy użytkownik najedzie myszką na element z ustawioną wskazówką wtedy wskazówka się pokaże.

en: If you are having trouble inserting the form, copy and paste the code below into the page content.
pl: Jeżeli masz problem z wstawianiem formularzy, skopiuj i wklej kod dostępny poniżej do strony z docelową zawartością.

en: Image
pl: Obraz

en: Import
pl: Importuj

en: Import Form
pl: Zaimportuj formularz

en: Import form
pl: Importuj formularz

en: Import form data
pl: Importuj dane formularza

en: Important information
pl: Ważne informacje

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Inactive columns
pl: Nieaktywne kolumny

en: Income
pl: Przychód

en: Inherit
pl: Dziedziczony

en: Inline
pl: W linii

en: Inner wrapper
pl: Kontener wewnętrzny

en: Insert
pl: Wstaw

en: Insert a form
pl: Wstaw formularz

en: Insert variable...
pl: Wstaw zmienną ...

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Invalid email address
pl: Błędny adres email

en: Invalid license key
pl: Błędny kod licencji

en: Invalid value given
pl: Wprowadzono niepoprawną wartość

en: January
pl: Styczęń

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Label
pl: Etykieta

en: Label text color
pl: Kolor tekstu etykiety

en: Label width
pl: Długość etykiety

en: Labels
pl: Etykiety

en: Language
pl: Język

en: Left
pl: Lewo

en: License key successfully verified
pl: Klucz licencyjny został poprawnie zweryfikowany

en: License status
pl: Status licencji

en: Light
pl: Jasny

en: Loading...
pl: Wczytywanie

en: Locale
pl: Język

en: Logic rules
pl: Reguły logiki

en: Make money and support Quform!
pl: Zarabiaj pieniądze i wspieraj Quform!

en: Male
pl: Mężczyzna

en: March
pl: Marzec

en: Marital Status
pl: Stan cywilny

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Mark as unread
pl: Oznacz jako nieprzeczytane

en: Married
pl: Mężatka/Żonaty

en: Maximum allowed file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Maximum font size
pl: Maksymalny rozmiar czcionki

en: Maximum letter rotation (degrees)
pl: Maksymalny poziom rotacji (w stopniach)

en: May
pl: Maj

en: Message
pl: Komunikat

en: Message (plain text)
pl: Wiadomość (tylko tekst)

en: Message position
pl: Położenie komunikatu

en: Message timeout
pl: Czas wygaszania komunikatu

en: Minimum font size
pl: Minimalna rozmiar czcionki

en: Minimum letter rotation (degrees)
pl: Minimalny poziom rotacji (w stopniach)

en: Missing a temporary folder
pl: Brak katalogu tymczasowego

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Months
pl: Miesiące

en: MySQL Version
pl: Wersja MySQL

en: Name
pl: Nazwa

en: Name (optional)
pl: Nazwa (opcjonalnie)

en: No
pl: Nie

en: No entries found.
pl: Brak wpisów.

en: No file was uploaded
pl: Żadne plik nie został przesłany

en: No forms found, %1$sclick here to create one%2$s.
pl: Nie znaleziono żadnego formularza, %1$skliknij tutaj aby utworzyć nowy%2$s.

en: No forms found.
pl: Nie znaleziony formularzy

en: None
pl: Żaden

en: November
pl: Listopad

en: Number of characters
pl: Ilość znaków

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: October
pl: Październik

en: One option per line
pl: Jedna opcja w linii

en: Only alphabet characters are allowed
pl: Dozwolone są tylko litery alfabetu

en: Only alphanumeric characters are allowed
pl: Dozwolone są tylko znaki alfanumeryczne

en: Only digits are allowed
pl: Dopuszczalne są tylko cyfry

en: Option 1
pl: Opcja 1

en: Option 2
pl: Opcja 2

en: Option 3
pl: Opcja 3

en: Option label
pl: Opcja etykieta

en: Option label (hover)
pl: Etykieta opcji (hover)

en: Option labels
pl: Opcjonalne etykiety

en: Option labels (hover)
pl: Etykiety opcji (hover)

en: Option wrapper
pl: Kontener opcji

en: Options
pl: Opcje

en: Options (optional)
pl: Opcje (opcjonalnie)

en: Options layout
pl: Opcje wyglądu

en: Options outer wrapper
pl: Kontener zewnętrzny opcji

en: Outer wrapper
pl: Kontener zewnętrzny

en: Overwrite existing options
pl: Zastąp istniejące opcje

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: Page
pl: Strona

en: Parameter name
pl: Nazwa parametru

en: Password
pl: Hasło

en: Path to save uploaded files
pl: Ścieżka do zapisania wgranych plików

en: Pattern
pl: Wzór

en: Plain
pl: Zwykły

en: Plain text
pl: Zwykły tekst

en: Please enter %s or more characters.
pl: Wprowadź proszę %s lub więcej znaków.

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: Please select a form first
pl: Najpierw wybierz formularz

en: Please wait, checking for an update
pl: Proszę czekać, sprawdzenie uaktualnień

en: Please wait, verification in progress
pl: Proszę czekać, weryfikacja w trakcie

en: Popup form
pl: Formularz wyskakujący

en: Position on input
pl: Położenie na wejściu

en: Powered by Quform
pl: Napędzane przez Quform

en: Preview
pl: Podgląd

en: Primary
pl: Podstawowy

en: Primary foreground
pl: Podstawowy pierwszego planu

en: Product license
pl: Licencja produktu

en: Random Unique ID
pl: Losowy Unikalny ID

en: Red
pl: Czerwony

en: Redirect to
pl: Przekieruj do

en: Redirect to another page
pl: Przekieruj na inną stronę

en: Referral link
pl: Odsyłacz rekomandacji

en: Referral link text
pl: Tekst adresu odnośnika

en: Referring URL
pl: Adres URL odniesienia

en: Remove all items
pl: Usuń wszystkie elementy

en: Removes any HTML tags
pl: Usuń wszystkie znaczniki HTML

en: Removes any non-alphabet characters
pl: Usuń dowolne znaki niebędące literami.

en: Removes any non-digits
pl: usuń wszystkie cyfry

en: Removes white space from the start and end
pl: Usuń spacje na początku i na końcu

en: Required
pl: Wymagany

en: Required indicator text
pl: Identyfikator pola wymaganego

en: Required text
pl: Tekst wymagany

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Resend Notifications
pl: Ponownie wyślij Powiadomienia

en: Resend notifications
pl: Ponownie wyślij powiadomienia

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save submitted form data
pl: Zapisz przesłane dane formularza

en: Save uploaded files to the server
pl: Zapisz wgrane pliki na serwerze

en: Script cache rebuilt
pl: Przetwarzanie Script cache

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Secondary foreground
pl: Drugorzędny pierwszego planu

en: Select a form
pl: Wybierz formularz

en: Select a form to export
pl: Wybierz formularz do eksportu

en: Select a form to export entries from
pl: Wybierz formularz aby wyeksportować jego wpisy

en: Send
pl: Wyślij

en: Send the form data to different email addresses depending on the submitted form values.
pl: Wyślij dane formularza na różne adresy email w zależności od wprowadzonych danych w formularzu.

en: September
pl: Wrzesień

en: Server compatibility
pl: Kompatybilność serwera

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Show empty fields
pl: Pokaż pola puste

en: Show form description
pl: Pokaż opis formularza

en: Show form title
pl: Pokaż tytuł formularza

en: Single
pl: Panna/Kawaler

en: Sorry, the form preview could not be loaded.
pl: Przepraszamy, podgląd formularza nie mógł zostać załadowany.

en: Sorry, your submission failed our automated spam checks
pl: Przepraszamy, ale wysłane informacje nie przeszły naszej automatycznej kontroli SPAMu

en: Standard form
pl: Formularz standardowy

en: Style
pl: Styl

en: Submit button
pl: Przycisk wysłania

en: Submit button outer wrapper
pl: Przycisk wysłania Kontener zewnętrzny

en: Submit button text
pl: Tytuł przycisku Wyślij

en: Submitted form data
pl: Przesłane dane formularzy

en: Success message
pl: Komunikat poprawności wykonania

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Temporary Directory
pl: Katalog tymczasowy

en: Text color
pl: Kolor teksu

en: The angle for each character will be randomly chosen between the minimum and maximum.
pl: Kąt rotacji każdej z liter wybierana losowo z zakresu wielkości pomiędzy wartością minimalną i maksymalną.

en: The description that will show below the form title.
pl: Opis, który zostanie wyświetlony pod tytułem formularza.

en: The font size for each character will be randomly chosen between the minimum and maximum.
pl: Rozmiar czcionki każdej z liter będzie wybierana losowo z zakresu wielkości pomiędzy wartością minimalną i maksymalną.

en: The form could not be found. Perhaps it was deleted?
pl: Formularz nie może być odnaleziony. Prawdopodobnie został usunięty?

en: The path to save the files inside the WordPress uploads directory.
pl: Ścieżka do zapisywania plików wewnątrz katalogu przesyłania plików w WordPress

en: The plugin requires MySQL version 5 or later.
pl: Ta wtyczka wymaga MySQL w wersji 5 lub nowszych.

en: The plugin requires PHP version 5.2 or later.
pl: Ta wtyczka wymaga PHP w wersji 5.2 lub nowszych.

en: The plugin requires WordPress version 4.5 or later.
pl: Wtyczka wymaga WordPress  w wersji 4.5 lub nowszej.

en: The results could not be loaded.
pl: Wyniki nie mogą być wczytane.

en: The secret parameter is invalid or malformed
pl: Brak sekretnego parametru lub został zniekształcony

en: The secret parameter is missing
pl: Brak sekretnego parametru

en: The shortcode could not be sent to the editor, please copy it from the preview area and paste it into the editor
pl: "shortcode" (kod skrótu) nie mógł byc wysłany do edytora, neleży skopiować go z przestrzeni podlągu i wstawić w edytorze

en: The temporary directory does not exist, please create the directory and make it writable.
pl: Folder plików czasowych nie istnieje, prosimy utworzyć folder z parametrem zapisu (writable).

en: The temporary directory is not writable.
pl: Folder plików czasowych jest zabezpieczoy przed zapisem (is not writable).

en: The value does not match
pl: Wartość nie została odnaleziona

en: Theme
pl: Szablon

en: Theme colors
pl: Kolory szablonu

en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

en: This field should be left blank
pl: To pole powinno zostać puste

en: This is an example tooltip!
pl: To jest wskazówka przykładowa!

en: This value is a duplicate of a previously submitted form
pl: Wartość jest duplikatem wcześniej przesłanego formularza

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Tip position
pl: Położenie Wskazówki

en: Tipsy
pl: Wskazówki

en: Title
pl: Tytuł

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Tooltip event
pl: Zdarzenie wskazówek

en: Tooltip style
pl: Styl wskazówki

en: Tooltip text
pl: Treść wskazówki

en: Tooltip trigger
pl: Wyzwalacz wskazówek

en: Tooltips
pl: Wskazówki

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Trigger
pl: Wyzwalacze

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: URL
pl: Adres URL

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown upload error
pl: Wystąpił nieznany błąd podczas przesyłania pliku

en: Unlicensed
pl: Nielicencjonowany

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Untitled
pl: Bez tytułu

en: Uploads Directory
pl: Folder przesyłania

en: Use Ajax
pl: Użyj AJAX

en: Use WordPress database
pl: Użyj bazy danych Wordress-a

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Valid
pl: Poprawny

en: Value
pl: Wartość

en: Verify
pl: Weryfikacja

en: Version
pl: Wersja

en: View
pl: Pokaż

en: View entries
pl: Przejrzyj wpisy

en: View this entry
pl: Pokaż ten wpis

en: Wednesday
pl: Środa

en: What to save
pl: Co zapisać

en: What's a tooltip? You're looking at one.
pl: CO to jest wskazówka? Właśnie na jedną z nich patrzysz.

en: Widowed
pl: Wdowa/Wdowiec

en: Width (optional)
pl: Szerokość (opcjonalnie)

en: WordPress Version
pl: Wersja WordPress

en: Yes
pl: Tak

en: You are not currently saving any submitted form values.
pl: Obecnie nie zapisujesz żadnych przesłanych danych formularzy.

en: You are using an unlicensed version. Please %1$senter your license key%2$s or %3$spurchase a license key%4$s.
pl: Używasz wersji nielicencjonowanej. Prosimy %1$swprowadź swój klucz licencji%2$s lub %3$s zakup klucz licencyjny%4$s.

en: You are using the latest version.
pl: Używasz najnowszej wersji.

en: You are using version %s
pl: Używasz wersji %s

en: You can't edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego elementu ponieważ jest w Koszu. Przywróć go i spróbuj ponownie.

en: You do not have permission to do this.
pl: Nie masz do tego uprawnień.

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany.

en: Your message has been sent, thanks.
pl: Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

en: bottom center
pl: dół środek

en: bottom left
pl: dół lewo

en: bottom right
pl: dół lewo

en: center
pl: rodek

[ctx: delete]
en: Remove
pl: Usuń

en: e.g. Contact form
pl: np. Formularz kontaktu

[ctx: for a file to upload]
en: Browse...
pl: Wybierz plik...

en: is
pl: jest

en: is not
pl: nie jest

en: left bottom
pl: lewo dół

en: left center
pl: lewy środek

en: left top
pl: lewo góra

[ctx: outermost wrapping HTML element around an element]
en: Element outer wrapper
pl: Kontener zewnętrzny elementów

en: right bottom
pl: prawo dół

en: right center
pl: prawo środek

en: right top
pl: prawo góra

[ctx: the HTML wrapper around the form elements]
en: Form elements wrapper
pl: Kontener elementów formularza

en: the current day
pl: obecny dzień

en: the current month
pl: obecny miesiąc

en: the current year
pl: obecny rok

en: the filename
pl: nazwa pliku

[ctx: the inner HTML wrapper around the element]
en: Element inner wrapper
pl: Kontener wewnętrzny elementów

[ctx: the inner HTML wrapper around the form]
en: Form inner wrapper
pl: Kontener wewnętrzny formularza

[ctx: the outermost HTML wrapper around the form]
en: Form outer wrapper
pl: Kontener zewnętrzny formularza

en: top center
pl: góra środek

en: top left
pl: góra lewo

en: top right
pl: góra prawo
