Quform v2 - en to nl translation catalogue (1619 entries)

en: "From" address
nl: "Van" adres

en: "Inherit" will inherit the value from the form settings.
nl: "Erven" betekent dat de waarden van het formulier worden gebruikt.

en: "Inherit" will inherit the value from the parent group or page settings.
nl: "Erven" betekent dat de waarde van de ouder (parent) groep of pagina instellingen worden gebruikt.

en: "Inherit" will use the settings at Settings &rarr; Style &rarr; Buttons.
nl: "Erven" gebruikt de instelling van Instellingen &rarr; Stijl &rarr; Knoppen.

en: "Inherit" will use the settings at Settings - Style - Buttons.
nl: "Erven" betekent: gebruik de instellingen zoals ingesteld bij Instellingen -> Stijl -> Knoppen

en: "Please select" option
nl: "Selecteer aub" optie

en: $100,000 - $150,000
nl: €100.000 - €150.000

en: $150,000 or more
nl: €150.000 - of meer

en: $20,000 - $30,000
nl: €20.000 - €30.000

en: $30,000 - $40,000
nl: €30.00 0 -€40.000

en: $40,000 - $50,000
nl: €40.000 - €50.000

en: $50,000 - $75,000
nl: €50.000 - €75.000

en: $75,000 - $100,000
nl: €75.000 - €100.000

en: %s (inactive)
nl: %s (inactief)

en: %s column | %s columns
nl[0]: %s kolom
nl[1]: %s kolommen

en: %s entry | %s entries
nl[0]: %s record
nl[1]: %s records

en: %s entry deleted | %s entries deleted
nl[0]: %s record verwijderd
nl[1]: %s records verwijderd

en: %s entry marked as read | %s entries marked as read
nl[0]: Markeer invoer als gelezen.
nl[1]: %s invoergegevens markeren als gelezen

en: %s entry marked as unread | %s entries marked as unread
nl[0]: Deze invoer aanmerken als ongelezen
nl[1]: %s gegevens aanmerken als ongelezen

en: %s entry moved to the Trash | %s entries moved to the Trash
nl[0]: Gegevens verplaatst naar de prullenbak
nl[1]: %s gegevens verplaats naar de prullenbak

en: %s entry restored | %s entries restored
nl[0]: %s record hersteld
nl[1]: %s records hersteld

en: %s form activated | %s forms activated
nl[0]: %s formulier geactiveerd
nl[1]: %s formulieren geactiveerd

en: %s form deactivated | %s forms deactivated
nl[0]: %s formulier gedeactiveerd
nl[1]: %s formulieren gedeactiveerd

en: %s form deleted | %s forms deleted
nl[0]: %s formulier verwijderd
nl[1]: %s formulieren verwijderd

en: %s form duplicated | %s forms duplicated
nl[0]: %s formulier gedupliceerd
nl[1]: %s formulieren gedupliceerd

en: %s form moved to the Trash | %s forms moved to the Trash
nl[0]: Formulier verplaatst naar de prullenbak
nl[1]: %s Formulieren verplaatst naar de prullenbak

en: %s form restored | %s forms restored
nl[0]: %s formulier hersteld
nl[1]: %s formulieren hersteld

en: %s unread | %s unread
nl[0]: %s ongelezen
nl[1]: %s ongelezen

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: (no title) [%d]
nl: (geen titel) [%d]

en: (post not found) [%d]
nl: (bericht niet gevonden) [%d]

en: 100% (default)
nl: 100% (standaard)

en: 65 or over
nl: 65 of hoger

en: A form name is required.
nl: Formuliernaam is verplicht

en: A hidden anti-spam measure that requires no user interaction.
nl: Een verborgen anti-spam maatregel die geen interactie van de gebruiker vereist.

en: A numeric value is required
nl: Een numerieke waarde is vereist

en: A password is saved but hidden for security reasons.
nl: Er is een wachtwoord opgeslagen maar wordt vanwege veiligheid redenen niet weergegeven.

en: A valid license key entitles you to support and enables automatic upgrades. %1$sA license key may only be used for one installation of WordPress at a time%2$s. If you have previously verified a license key for another website, and use it again here, the plugin will be licensed here and become unlicensed on the other website. Please enter your CodeCanyon Quform license key, you can find your key by following the instructions on %3$sthis page%4$s.
nl: Een geldige licentiesleutel geeft recht op ondersteuning en automatische updates. %1$sEen licentiesleutel kan slechts een keer worden gebruikt voor een Wordpress installatie of website%2$s. Indien u een licentiesleutel in een andere website hebt geverifieerd en u verifieert hem in een nieuwe website opnieuw dan wordt de website waarop de sleutel eerder is gebruikt gedeactiveerd. Voer hier de CodeCanyon Quform licentiesleutel in. U kunt hem vinden door deze instructies te volgen op %3$sdeze pagina%4$s.

en: About us
nl: Over ons

en: Above
nl: Boven

en: Above field
nl: Boven veld

en: Above the form
nl: Boven het formulier.

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate form &#8220;%s&#8221;
nl: Activeer formulier &#8220;%s&#8221;

en: Active
nl: Actief

en: Active columns
nl: Actieve kolommen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Confirmation
nl: Toevoegen Bevestiging

en: Add Form
nl: Toevoegen Formulier

en: Add Forms
nl: Toevoegen Formulieren

en: Add New
nl: Nieuw

en: Add New Form
nl: Toevoegen Nieuw  Formulier

en: Add Notification
nl: Toevoegen Notificatie

en: Add a style
nl: Stijl toevoegen

en: Add attachment
nl: Toevoegen bijlage

en: Add bulk options
nl: Voeg bulk opties toe

en: Add column
nl: Kolom Toevoegen

en: Add column layout
nl: Toevoegen kolom layout

en: Add conditional
nl: Toevoegen conditie

en: Add email addresses to Blind Carbon Copy on this email.
nl: Geef e-mailadressen als bcc'tje voor deze e-mail

en: Add email addresses to Carbon Copy on this email.
nl: Geef E-mailadressen als cc'tje voor deze e-mail

en: Add email addresses to which this email will be sent to.
nl: Voeg e-mailadressen toe waar dit bericht dient te worden heengezonden

en: Add extra data to the redirect URL, see the example below.
nl: Voeg extra gegevens toe voor de omleiding URL, volgens het voorbeeld hier onder.

en: Add global style
nl: Toevoegen globale stijl

en: Add logic rule
nl: Toevoegen logische conditie

en: Add new logic rule
nl: Toevoegen van een logische regel

en: Add optgroup
nl: Toevoegen optgroep

en: Add option
nl: Toevoegen Optie

en: Add options
nl: Opties toevoegen

en: Add page
nl: Toevoegen pagina

en: Add recipient
nl: Toevoegen ontvanger

en: Add to media library
nl: Toevoegen aan mediabibliotheek

en: Add to website
nl: Stuur naar de Website

en: Additional information
nl: Additionele informatie

en: Adds a "Reply-To" email address. If not set, replying to the email will reply to the "From" address
nl: Voegt "Antwoord aan" e-mailadres toe. Indien niet ingesteld dan wordt bij beantwoorden van de e-mail het "Van"' e-mailadres gebruikt.

en: Adds a "Reply-To" email address. If not set, replying to the email will reply to the "From" address.
nl: Voegt "Antwoord aan" e-mailadres toe. Indien niet ingesteld dan wordt bij beantwoorden van de e-mail het "Van"' e-mailadres gebruikt.

en: Adds a button to insert a form above the WordPress editor.
nl: Voeg een knop toe om een formulier in te voegen boven de Wordpress tekstverwerker.

en: Adds a form management menu to the toolbar.
nl: Voeg een formulier management menu aan de toolbar toe.

en: Adds a widget to the WordPress dashboard to see unread entries.
nl: Voeg een widget toe aan het Wordpress dashboard met daarin alle ongelezen e-mails.

en: Adds an option to the top of the list to let the user choose no value. The text can be changed on the Translations tab.
nl: Voeg een optie toe aan de top van de lijst om de gebruiker geen waarde telaten kiezen. De tekst kan gewijzigd worden in de Vertalingen Tab.

en: Adds the UTF-8 Byte Order Mark to the beginning of the file, which may fix character encoding issues.
nl: Voegt het UTF-8 Byte-volgorde kenmerk toe aan het begin van het bestand, waarmee karakter encodeer problemen kunnen worden voorkomen.

en: Admin Email
nl: Administrator E-mailadres

en: Admin notification
nl: Admin melding

en: Admin only
nl: Alleen Administrator

en: Advanced
nl: Gevorderd

en: Africa
nl: Afrika

en: Age
nl: Leeftijd

en: Ajax error
nl: Ajax fout

en: Albania
nl: Albani&#235;

en: Algeria
nl: Algarije

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: All
nl: Alles

en: All Form Data
nl: Alle formuliergegevens

en: All devices
nl: Alle apparaten

en: All forms
nl: alle formulieren

en: Allow the maximum value too
nl: Sta de maximum waarde toe

en: Allow the minimum value too
nl: Sta de minimum waarde toe

en: Allow uploading all file types
nl: Toestaan van alle bestandstypes voor uploaden

en: Allow whitespace
nl: Sta een whitespace toe

en: Allowable tags
nl: Toegestane labels

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Allowed values
nl: Toegestane waarden

en: Allows the default value of the field to be set dynamically via a URL parameter, shortcode attribute or filter hook.
nl: Sta toe dat de standaard waarde van het veld dynamisch wordt gezet via een URL parameter, shortcode attribuut of filter hook.

en: Always
nl: Altijd

en: Always show full dates
nl: Geef datums altijd volledig weer.

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden.

en: An error occurred adding the form
nl: En fout is opgetreden bij het toevoegen van het formulier

en: An error occurred checking for an update.
nl: Er is een fout opgetreden bij het controleren voor een update.

en: An error occurred creating the export file.
nl: Er is een fout opgetreden bij aanmaken van het exportbestand.

en: An error occurred exporting entries
nl: Een fout is opgetreden bij het exporteren van invoergegevens.

en: An error occurred exporting the form
nl: Er is een fout opgetreden bij het exporteren van het formulier

en: An error occurred importing the form
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van het formulier

en: An error occurred loading the preview
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de voorbeeldweergave

en: An error occurred rebuilding the script cache.
nl: Er is een fout opgetreden bij het hergenereren van de script cache.

en: An error occurred saving the settings.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de instellingen.

en: An error occurred setting the entry label
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van het invoer label

en: An error occurred starting the migration: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de migratie: %s

en: An error occurred verifying the license key, please try again. If this problem persists, see %1$sthis page%2$s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verifiëren van de licentiesleutel. Probeer het aub opnieuw. Indien het probleem blijft kijk dan op %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie.

en: An error occurred, please try again
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het aub opnieuw.

en: An update to version %1$s is available, %2$svisit the Plugins page%3$s to update.
nl: Een nieuwere versie %1$s is beschikbaar, %2$sbezoek de Plugins pagina%3$s om bij te werken.

en: Antigua And Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Any text matching this regular expression pattern will be stripped. The pattern should include start and end delimiters, see below for an example.
nl: Elke tekst die overeenkomt met het regulier expressie patroon wordt verwijdert. Het patroon dient een start en eind begrenzing te bevatten. Zie onderstaand voorbeeld.

en: Are you human?
nl: Bent u een mens?

en: Are you sure you want to delete these entries? All data for these entries will be lost and this cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze records wenst te verwijderen? Alle gegevens van deze records gaan verloren en kunnen niet worden teruggedraaid.

en: Are you sure you want to delete these forms? All saved settings, elements and entries for these forms will be lost and this cannot be undone.
nl: Weet  u zeker dat u deze formulieren wenst te verwijderen? Alle opgeslagen instellingen, velden en gegevens gaan verloren en kunnen niet worden teruggedraaid.

en: Are you sure you want to delete this entry? All data for this entry will be lost and this cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u dit record wenst te verwijderen? Alle gegevens van dit record gaan verloren en kunnen niet worden teruggedraaid.

en: Are you sure you want to delete this form? All saved settings, elements and entries for this form will be lost and this cannot be undone.
nl: Weet  u zeker dat u dit formulier wenst te verwijderen? Alle opgeslagen instellingen, velden en gegevens gaan verloren en kunnen niet worden teruggedraaid.

en: Are you sure you want to remove this column? All elements inside this column will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this column will no longer be accessible.
nl: Weet u zeker dat u deze kolom wenst te verwijderen? Alle elementen binnen deze kolom zullen ook worden verwijdert.Voorgaande verzonden formulier gegevens voor deze elementen van deze kolom zullen niet meer beschikbaar zijn.

en: Are you sure you want to remove this confirmation?
nl: Weet u zeker dat u deze bevestiging wenst te verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this element? Any previously submitted form data for this element will no longer be accessible.
nl: Weet u zeker dat u dit element wilt verwijderen? Voorgaande verzonden formulier gegevens voor dit element zullen niet meer beschikbaar zijn.

en: Are you sure you want to remove this group? All elements inside this group will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this group will no longer be accessible.
nl: Weet u zeker dat u deze groep wenst te verwijderen? Alle elementen binnen de groep zullen ook worden verwijdert.Voorgaande verzonden formulier gegevens voor deze elementen zullen niet meer beschikbaar zijn.

en: Are you sure you want to remove this notification?
nl: Weet u zeker dat u deze notificatie wenste te verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this optgroup? Any options inside of it will also be removed.
nl: Weet u zeker dat u deze optgroep wilt verwijderen? Alle opties in de groep worden ook verwijdert.

en: Are you sure you want to remove this page? All elements inside this page will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this page will no longer be accessible.
nl: Weet u zeker dat u deze pagina wenst te verwijderen? Alle elementen binnen de pagina zullen ook worden verwijdert.Voorgaande verzonden formulier gegevens voor deze elementen van deze pagina zullen niet meer beschikbaar zijn.

en: Are you sure you want to remove this row? All elements inside this row will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this row will no longer be accessible.
nl: Weet u zeker dat u deze regel wenst te verwijderen? Alle elementen binnen de regel zullen ook worden verwijdert.Voorgaande verzonden formulier gegevens voor deze elementen van deze rij zullen niet meer beschikbaar zijn.

en: Are you sure you want to remove this submit button?
nl: Weet u zeker dat u deze verzendknop wilt verwijderen?

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Argentina
nl: Argentini&#235;

en: Armenia
nl: Armeni&#235;

en: Asia
nl: Azi&#235;

en: At least one To, Cc or Bcc address is required
nl: Tenminste een Aan, CC of BCC adres is vereist

en: At least one logic rule is required
nl: Er is tenminste een logische conditie vereist

en: At what screen width should column layouts be stacked?
nl: Bij welke schermbreedte moeten de kolommen onder elkaar worden weergegeven?

en: At what screen width should elements be full width?
nl: Bij welke schermbreedte moet het element naar volledige breedte gaan?

en: At what screen width should the column layout be stacked?
nl: Bij welke schermbreedte moeten de kolommen onder elkaar worden weergegeven?

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: August
nl: Augustus

en: Australia
nl: Australi&#235;

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Auto (default)
nl: Automatisch (standaard)

en: Auto formatting
nl: Automatische opmaak

en: Auto open datepicker
nl: Open datumkiezer automatisch

en: Auto open timepicker
nl: Automatisch openen van tijdkiezer

en: Autodetect
nl: Autodetecteren

en: Automatic updates are not possible because the plugin was bundled in a package. You should check with the package author to get the latest version of Quform. Alternatively you can %1$spurchase a license%2$s to enable automatic updates.
nl: Automatische update zijn niet mogelijk omdat de plugin is geleverd als addon bij uw Wordpress Thema. Neem contact op met de auteur van uw Thema teneinde de laatste versie van Quform te verkrijgen. U kunt ook uw %1$seigen licentie kopen%2$s om automatsche updates mogelijk te maken.

en: Automatically adds line breaks, you might want to disable this when using HTML to prevent unwanted extra spacing.
nl: Automatisch toevoegen van regeleindes. U kunt dit uitzetten wanneer u HTML gebruikt om ongewenste extra lege regels te voorkomen.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Back
nl: Terug

en: Back button
nl: Terugknop

en: Back button (active)
nl: Terugknop (focus)

en: Back button (hover)
nl: Terugknop (hover)

en: Back button HTML
nl: Terugknop HTML

en: Back button icon
nl: Terugknop icoon

en: Back button icon (active)
nl: Terugknop icoon (focus)

en: Back button icon (hover)
nl: Terugknop icoon (hover)

en: Back button icon position
nl: Terugknop icoon positie

en: Back button image URL
nl: Terugknop afbeelding URL

en: Back button text
nl: Terugknop tekst

en: Back button text (active)
nl: Terugknop tekst (focus)

en: Back button text (hover)
nl: Terugknop tekst (hover)

en: Back button type
nl: Terugknop type

en: Back button wrapper
nl: Vorige knop  wrapper

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background image
nl: Achtergrond afbeelding

en: Bad request
nl: Foutief verzoek

en: Bad request.
nl: Ongeldig verzoek

en: Badge
nl: Insigne (badge)

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Bangladesh
nl: Bangaldesh

en: Belgium
nl: Belgi&#235;

en: Below field
nl: Onder veld

en: Below the form
nl: Onder het formulier

en: Blast
nl: Ontploffing

en: Blending Gradient
nl: Vermeng Gradiënt

en: Blue
nl: Blauw

en: Bold
nl: Vet

en: Bolivia
nl: Bolivi&#235;

en: Bootstrap Primary
nl: Bootstrap Primair

en: Border color
nl: Randkleur

en: Border radius
nl: Randstraal

en: Bordered
nl: Omlijnd

en: Bosnia And Herzegovina
nl: Bosni&#235; en Herzegovina

en: Both options support dropping files but the dropzone has a larger area.
nl: Beide opties ondersteunen het laten vallen van bestanden, maar de dropzone heeft een grotere ruimte.

en: Bottom left
nl: Beneden links

en: Bottom right
nl: Beneden rechts

en: Bouvet Island
nl: Bouvet Eilanden

en: Brazil
nl: Brazili&#235;

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indisch Oceaan Territorium

en: Browse
nl: Bladeren

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Button
nl: Knop

en: Button animation
nl: Knop animatie

en: Button background color
nl: Knop achtergrond kleur

en: Button border color
nl: Knop rand kleur

en: Button custom width
nl: Knop aangepaste breedte

en: Button icon
nl: Knop Icoon

en: Button icon color
nl: Knop icoon kleur

en: Button icon position
nl: Knop icoon positie

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Button style
nl: Knopstijl

en: Button text color
nl: Knop tekst kleur

en: Button width
nl: Knopbreedte

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Buy us a coffee
nl: Koop ons een kop koffie

en: CAPTCHA image
nl: CAPTCHA afbeelding

en: CSRF protection
nl: CSRF protectie

en: CSS styles
nl: CSS Stijl

en: CSS2 styles
nl: CSS2 stijlen

en: CSS3 Rounded Corners
nl: CCS3 afgeronde hoeken

en: CSS3 Shadow
nl: CCS3 schaduw

en: CSS3 styles
nl: CSS3 stijlen

en: Cache Directory
nl: Cache Folder

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Canadian Provinces
nl: Canadese provincies

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cape Verde
nl: Kaap Verde

en: Cayman Islands
nl: Kaaiman Eilanden

en: Center
nl: Centreren

en: Central African Republic
nl: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Change password
nl: Verander wachtwoord

en: Change the default text of the button which is "%s".
nl: Verander de standaard tekst van de knop die nu  "%s" is.

en: Change the default text of the button.
nl: Wijzig de standaard knop tekst

en: Check for update
nl: Controleer of er een nieuwe versie is

en: Checks that the length of the value is between the given maximum and minimum
nl: Controleer of de lengte van de waarde tussen het miximum en minimum ligt.

en: Checks that the same value has not already been submitted
nl: Controller of dezelffde waarde al is verzonden

en: Checks that the submitted value is one of the configured options. Disable this if the options are set dynamically.
nl: Controleer dat de te versturen waarde is er een die overeenkomt met de ingestelde mogelijkheden. Schakel dit uit indien de mogelijkheden dynamisch worden gegenereerd.

en: Checks that the value contains only alphabet characters
nl: Controleert of de invoer alleen alfabet tekens bevat.

en: Checks that the value contains only alphabet or digits
nl: Controleer of de waarde alleen letters en cijfers bevat

en: Checks that the value contains only digits
nl: Controleert of de invoer alleen cijfers bevat

en: Checks that the value is a valid email address
nl: Controleert of de waarde een geldig e-mailadres is.

en: Checks that the value is identical to the given token
nl: Controleer of de waarde exact gelijk is aan het opgegeven teken

en: Checks that the value is in a list of allowed values
nl: Controller of de waarde voorkomt in de lijst met toegestane waarden

en: Checks that the value is numerically greater than the given minimum
nl: Controleert of de waarde numeriek groter is dan het opgegeven minimum

en: Checks that the value is numerically less than the given maximum
nl: Controleert of de waarde numeriek kleiner is dan het opgegeven maximum

en: Checks that the value matches the given regular expression
nl: Controleer of de waarde overeenkomt met de reguliere expressie

en: Chile
nl: Chili

en: Chilled
nl: Koel

en: Choose
nl: Kies

en: Choose an icon for the back button.
nl: Kies een Icoon voor de terugknop.

en: Choose an icon for the button.
nl: Kies een icoon voor de knop

en: Choose an icon for the next button.
nl: Kies een icoon voor de volgende knop.

en: Choose an icon for the submit button.
nl: Kies een icoon voor de verzendknop.

en: Choose an icon for the upload button.
nl: Kies een icoon voor de uploadknop

en: Choose format
nl: Kies het formaat

en: Choose pages
nl: Kies pagina's

en: Choose the event that will trigger the tooltip to show.
nl: Kies de gebeurtenis die de tooltip doet verschijnen.

en: Choose the icon position relative to the button text.
nl: Kies de icoonpositie relatief ten opzichte van de knoptekst.

en: Choose the options style, you can set a background image or icon by editing the settings for each individual option.
nl: Kies de stijloptie, u kunt een achtergrond afbeelding of icoon instellen door het bewerken van elke individuele optie.

en: Choose the position of the validation errors.
nl: Kies de positie voor de validatie fouten.

en: Choose the same background color as the site for an optimal preview.
nl: Kies dezelfde achtergrond kleur als uw website voor een optimale voorvertoning.

en: Choose the style of loading indicator to show when the form is processing.
nl: Kies de stijl voor de laad indicator die zichtbaar is wanneer een formulier wordt verwerkt.

en: Choose the style of page progress shown at the top of the form.
nl: Kies de stijl van de pagina vooruitgang welke zichtbaar is boven in het formulier.

en: Choose what the user will be interacting with to show the tooltip.
nl: Kies de soort tooltip die verschijnt voor de gebruiker.

en: Choose what to do with the form values when using this confirmation.
nl: Kies wat er moet gebeuren met de formulier waarden bij het gebruik van deze soort bevestiging.

en: Choose where to display the label relative to the field.
nl: Kies waar het label moet worden weergegeven ten opzichte van de invoer.

en: Choose where to display the label relative to the field. "Inherit" means that the label position will be inherited from the global form settings or parent group/page.
nl: Kies waar het label ten op zichte van de invoer moet worden weergegeven. "Erven" betekent dat de labelpositie wordt gebruikt van de globale formulier instellingen of ouder (parent) groep/pagina.

en: Choose which fields to export
nl: Kies welke velden geexporteerd moeten worden

en: Choose which pages to load the plugin scripts and styles, these are required for the form to work properly, so you can choose only the pages containing a form to speed up the other pages on your site. Autodetect will only load the scripts if a form is found in the page content or in a widget.
nl: Kies op welke pagina's de plugin scripts en stijlen geladen moeten worden. Deze zijn nodig om de formulieren te correct te laten functioneren. Teneinde de andere pagina's sneller te laten werken kunt u kiezen op welke pagina's de Quform scripts en stijlen geladen moeten worden. Automatisch Detecteren zal de scripts en stijlen alleen laden indien een formulier wordt gevonden in een pagina of widget.

en: Choose who can see this element in the form.
nl: Kies wie dit element mag zien in een formulier.

en: Christmas Island
nl: Kerstmis Eiland

en: Classic
nl: Klassiek

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear form values
nl: Wis de formulier gegevens.

en: Click a category on the left hand side to insert predefined options. You can edit the options on the right hand side or enter your own options, one per line.
nl: Klik op een category aan de linkerkant om voorafingestelde opties in te voegen. U kunt deze opties wijzigen aan de rechterzijde of uw eigen opties invoeren (een) per regel.

en: Click inside the box to select all text
nl: Klik binnen onderstaan veld om tekst te selecteren

en: Click me
nl: Klik mij

en: Click to edit name
nl: Klik om naam te wijzigen

en: Close
nl: Sluiten

en: Cluetip
nl: Aanwijzing

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Kokos (Keeling) Eilanden

en: Collapse
nl: Invouwen

en: Colombia
nl: Columbia

en: Color
nl: Kleur

en: Column
nl: Kolom

en: Column %d
nl: Kolom %d

en: Column Layout
nl: Kolom Layout

en: Column layout
nl: Kolom layout

en: Column size
nl: Kolom grootte

en: Column width must be numeric
nl: Kolombreedte moet numeriek zijn

en: Combine CSS
nl: Combineer CSS

en: Combine JavaScript
nl: Combineer Javascripts

en: Combine scripts
nl: Combineer scripts

en: Combine the CSS into a single file to increase page loading speed.
nl: Combineer CSS in een enkel bestand teneinde de pagina laadsnelheid te vergroten.

en: Combine the JavaScript into a single file to increase page loading speed.
nl: Combineer Javascripts in een enkel bestand teneinde pagina laad snelheid te vergroten.

en: Comma
nl: Komma

en: Comma Separated Values (.csv)
nl: Komma Gescheiden Waarden (.csv)

en: Conditional logic animation
nl: Conditionele logische animatie

en: Conditional recipients
nl: Conditionele ontvangers

en: Confidence
nl: Vertrouwen

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Confirm that you want to delete all forms and settings, and deactivate the plugin. You can delete the plugin afterwards from the Plugins page.
nl: Bevestig dat u alle formulieren, instellingen en gegevens wenst te verwijderen en de plugin wenst te deactiveren. U kunt de plugin vervolgens definitief verwijderen via de Plugins pagina in Wordpress.

en: Confirmation settings
nl: Bevestigingsinstellingen

en: Confirmations
nl: Bevestigingen

en: Congo, The Democratic Republic Of The
nl: Congo, De Democratische Replubliek van

en: Content
nl: Inhoud

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Continents
nl: Continenten

en: Controls the padding and font size for fields in this group. "Inherit" will inherit the value from the parent group or page settings.
nl: Controlleert de padding en lettergrootte voor velden in deze groep. "Erven" betekent dat  de waarden van de ouder (parent) groep of pagina instellingen worden gebruikt.

en: Controls the padding and font size for fields in this page. "Inherit" will inherit the value from the form settings.
nl: Controlleert de padding en lettergrootte voor velden in deze pagina. "Erven" betekent dat de waarden van het formulier worden gebruikt.

en: Controls the padding and font size for the upload button. "Inherit" will inherit the value from the form settings.
nl: Controleert de padding en lettergrootte voor de uploadknop. "Erven" betekent dat de waarde van het formulier wordt gebruikt.

en: Controls the padding and font size for this field. "Inherit" will inherit the value from the parent group or page settings.
nl: Controleert de padding en lettergrootte voor dit veld. "Erven" betekent dat de waarde van de ouder (parent) groep of pagina wordt gebruikt.

en: Controls the padding and font size of buttons in this form.
nl: Bepaalt de padding en tekstgrootte van de knoppen in dit formulier.

en: Controls the padding and font size of fields in this form.
nl: Controleert de padding en lettergrootte in de velden van dit formulier.

en: Controls the width of buttons in this form.
nl: Bepaalt de breedte van de knoppen in dit formulier.

en: Controls the width of fields in this form.
nl: Controleert de breedte van de velden in dit formulier.

en: Cook Islands
nl: Cook Eilanden

en: Copy the text inside the box and paste it into the box on the Forms &rarr; Tools &rarr; Import Form page on another website or into an empty .txt file to make a backup.
nl: Kopieer de tekst in de box en plak hem in de box  Formulieren &rarr; Extra &rarr; Importeer Formulier pagina in een andere website of in ee leeg .txt bestand om een backup ervan te maken.

en: Cote D'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Could not find an updated version
nl: Kon geen nieuwere versie vinden

en: Could not find the element
nl: Kon het element niet vinden

en: Could not find the form
nl: Kan het formulier niet vinden

en: Could not find the form config
nl: Kan formulier configuratie niet vinden

en: Countries
nl: Landen

en: Cream
nl: Cr&#232;me

en: Create a form
nl: Maak een formulier

en: Create a new form
nl: Maak een nieuw Formulier

en: Create rules to show or hide this element depending on the values of other fields.
nl: Maak regels voor weergeven of verbergen van dit element afhankelijk van de waarden van andere velden.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
nl: Kroati&#235; (Lokale naam Hrvatska)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom CSS & JS
nl: Eigen CSS & JS

en: Custom CSS class
nl: Aangepaste CSS class

en: Custom Field
nl: Handmatig Veld

en: Custom HTML
nl: Eigen HTML

en: Custom JavaScript
nl: Aangepaste JavaScripts

en: Custom class
nl: Eigen class

en: Custom database settings (MySQL)
nl: Aanpassen database instellingen (MySQL)

en: Custom image
nl: Eigen Afbeelding

en: Custom loading
nl: Aangepast voorgang

en: Custom message
nl: Aangepaste melding

en: Custom...
nl: Aangepast...

en: Customize column widths
nl: Aanpassen kolom breedte

en: Customize values
nl: Aangepaste waarden

en: Czech Republic
nl: Tsjechische Republiek

en: Dark
nl: Donker

en: Data
nl: Gegevens

en: Data received by the server was not in the expected format
nl: De door de server ontvangen gegevens hadden niet het verwachte formaat

en: Date
nl: Datum

en: Date & time format (JS)
nl: Datum & Tijd formaat (JS)

en: Date & time format (PHP)
nl: Datum & Tijd formaat (PHP)

en: Date format (JS)
nl: Datum formaat (JS)

en: Date format (PHP)
nl: Datum formaat (PHP)

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Date range (optional)
nl: Datumbereik (optioneel)

en: DateTime
nl: Datum Tijd

en: Datepicker footer
nl: Datumkiezer footer

en: Datepicker footer text
nl: Datumkiezer voettekst

en: Datepicker footer text (hover)
nl: Datumkiezer voettekst (hover)

en: Datepicker header
nl: Datumkiezer titel

en: Datepicker header text
nl: Datumkiezer titel tekst

en: Datepicker header text (hover)
nl: Datumkiezer titel tekst (hover)

en: Datepicker selection
nl: Datumkiezer selectie

en: Datepicker selection (chosen)
nl: Datumkiezer selectie (gekozen)

en: Datepicker selection text
nl: Datumkiezer selectietekst

en: Datepicker selection text (active)
nl: Datumkiezer selectietekst (actief)

en: Datepicker selection text (chosen) (hover)
nl: Datumkiezer selectietekst (gekozen) (hover)

en: Datepicker selection text (hover)
nl: Datumkiezer selectietekst (hover)

en: Days
nl: Dagen

en: Days of the month
nl: Dagen van de maand

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate form &#8220;%s&#8221;
nl: Deactiveer formulier &#8220;%s&#8221;

en: Decades of the century
nl: Decenia van de eeuw

en: Default
nl: Standaard

en: Default "From"
nl: Standaard "Van"

en: Default "From" Email Address
nl: Standaard "Van" e-mailadres

en: Default "From" Email Name
nl: Standaard "Van" e-mailnaam

en: Default Email Address
nl: Standaard e-mailadres

en: Default Email Name
nl: Standaard e-mailnaam

en: Default button
nl: Standaard Knop

en: Default confirmation
nl: Standaard bevstiging

en: Default recipient
nl: Standaard ontvanger

en: Default value
nl: Standaard waarde

en: Default values (optional)
nl: Standaard Waarden (optioneel)

en: Delete Entries
nl: Verwijder gegevens

en: Delete Forms
nl: Verwijder Formulieren

en: Delete form &#8220;%s&#8221; permanently
nl: Verwijder formulier &#8220;%s&#8221; definitief

en: Delete permanently
nl: Verwijder definitief

en: Delete this entry permanently
nl: Verwijder deze invoer defintief

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description to display above the form.
nl: Beschrijving die boven het formulier zal verschijnen.

en: Disable third-party scripts
nl: Schakel derde partij scripts uit.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display Name
nl: Weergavenaam

en: Display a message
nl: Geef een bericht weer.

en: Display a message then redirect to a custom URL
nl: Geef een bericht weer, daarna doorsturen (redirect) naar een instelbare URL

en: Display a message then redirect to another page
nl: Geef een bericht weer, daarna doorsturen (redirect) naar een andere pagina

en: Display a referral link
nl: Plaats een referentie link.

en: Display error message
nl: Weergeven foutmelding

en: Display one of your created forms in a popup.
nl: Geef een van je gecreëerde formulieren in een pop-up weer.

en: Display one of your created forms.
nl: Weergeven van een van uw gemaakte formulieren

en: Displays a Quform referral link under forms, with the text you specify below.
nl: Weergeven Quform referentie link onder uw formulieren, volgens de tekst die u onderstaand kunt aanpassen.

en: Divorced
nl: Gescheiden

en: Do not send this notification
nl: Stuur niet deze notificatie

en: Dominican Republic
nl: Dominican Republiek

en: Dot
nl: Punt

en: Double quotes
nl: Dubbele aanhalingstekens

en: Drag and drop the columns to customize the table layout.
nl: Sleep en laat de kolommen vallen teneinde de tabel layout aan te passen.

en: Dropzone icon
nl: Dropzone icoon

en: Dropzone icon position
nl: Dropzone Icoon positie

en: Duplicate
nl: Kopieer

en: Duplicate column
nl: Dupliceer kolom

en: Duplicate form &#8220;%s&#8221;
nl: Dupliceer formulier &#8220;%s&#8221;

en: Duplicate row
nl: Dupliceer rij

en: Dutch Provinces
nl: Nederlandse Provincies

en: Dynamic default value
nl: Dynamische standard waarde

en: Each field is separated by the specified delimiter.
nl: Elk veld wordt gescheiden door een specifiek teken

en: Each field is wrapped in the specified enclosure.
nl: Elk veld is verpakt in de opgegeven omsluiting

en: East Timor
nl: Oost Timor

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit Entries
nl: Wijzig Invoer

en: Edit Entry
nl: Wijzig Invoer

en: Edit Form
nl: Bewerk formulier

en: Edit Forms
nl: Wijzig Formulieren

en: Edit Settings
nl: Wijzig Instellingen

en: Edit form &#8220;%s&#8221;
nl: Wijzig formulier &#8220;%s&#8221;

en: Edit this entry
nl: Wijzig deze invoer

en: Edit this form
nl: Wijzig formulier

en: Editing entry for %s
nl: Wijzigen Invoer foor %s

en: Egypt
nl: Egypte

en: Element description
nl: Veld  beschrijving

en: Element error
nl: Element fout

en: Element error inner wrapper
nl: Element fout binnenste wrapper

en: Element error text
nl: Element fout tekst

en: Element label text
nl: Element labeltekst

en: Element required text
nl: Element vereist tekst

en: Element settings
nl: Element Instellingen

en: Element spacer
nl: Element ruimte

en: Email (required)
nl: E-mail (verplicht)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email address (required)
nl: E-mailadres (verplicht)

en: Enable RTL support
nl: Insschakelen RTL ondersteuning

en: Enable conditional logic
nl: Zet logische condities aan

en: Enable conditional recipients
nl: Inschakelen conditionele ontvangers

en: Enable editor
nl: Schakel tekstverwerker in.

en: Enable enhanced select
nl: Inschakelen geavanceerde selectie

en: Enable enhanced uploader
nl: Verbeterde bestands-uploader aanzetten

en: Enable honeypot CAPTCHA
nl: Schakel honeypot Captcha in.

en: Enable popup script
nl: Inschakele pop-up scripts

en: Enable searching within the enhanced select.
nl: Inschakelen zoeken binnen geavanceerde selectie.

en: Enable the "Customize values" setting to change the value
nl: Zet de instelling "Aangepasten waarden" aan om de waarde te kunnen wijzigen

en: Enable the WordPress editor on the textarea field.
nl: Schakel de Wordpress tekstverwerker in voor het tekstveld.

en: Enable the enhanced select menu script.
nl: Inschakelen van het geavanceerde keuze menu script.

en: Enable this option and you will receive 30%% of the first deposit or purchase amount from any referrals when users click on the referral link. You will first need to sign up for the %1$sEnvato Market affiliate program%2$s, then create a link to the %3$sQuform Landing Page%4$s. This affiliate program is run by Envato, we have no control over payments or issues that may arise, so you would need to contact Envato if you need help. See the %5$sAffiliate Program General Terms%6$s for more information.
nl: Schakel deze optie in en u ontvangt 30%% terug van het elke eerste storting- of aankoopbedrag van doorverwijzingen wanneer gebruikers op uw doorverwijzings-link klikken. Let op: U dient zich eerst aan te melden voor het %1$sEnvato Market-partner programma%2$s. Maak vervolgens een link aan naar de %3$sQuform-landingspagina%4$s. Dit partnerprogramma wordt beheerd door Envato, we hebben geen controle over betalingen of problemen die zich kunnen voordoen, dus u moet contact opnemen met Envato als u hulp nodig heeft. Voor meer informatie bekijk de %5$sde algemene voorwaarden van het Envato partnerprogramma%6$s.

en: Enable this option if the notification language is RTL. Choosing "Inherit" will inherit the value from the form settings.
nl: Schakel deze optie in indien de kennisgeving taal RTL formaat moet zijn. Indien u "Overerven" kiest dan wordt de waarde/instelling van de formulier instellingen gebruikt.

en: Enable this option if the site language is RTL, you can also override this for each form at Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language.
nl: Schakel deze optie in indien de website taal RTL is. U kunt dit aanpassen voor elk formulier bij Wijzigen &rarr; Instellingen &rarr; Taal.

en: Enable this option if the site language is RTL. The Global setting can be configured on the plugin Settings page.
nl: Schakel deze optie in indien de website language RTL is. De globale instelling hiervoor kan worden aangepast in de plugin Instellingen pagina.

en: Enable this option to save to a custom database table.
nl: Schakel dit in om gegevens op te slaan in een aangepaste database tabel.

en: Enable tooltips
nl: Tooltips weergeven

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enables the enhanced file uploader which shows the upload progress in modern browsers, and lets users add or remove files.
nl: Aanzetten van de geavanceerde bestandsuploader die het uploadverloop weergeeft in moderne internetverkenners en die gebruikers bestanden laat toevoegen of verwijderen.

en: Enclosure
nl: Omsluiting

en: Enhanced select search
nl: Verbeterde zoekselectie

en: Enhanced uploader style
nl: Geavanceerde Uploaderstijl

en: Enter a CSS value for the width of this form, the default is 100%. After entering a value you can choose Left, Center or Right position.
nl: Geef een CSS waarde voor de breedt van dit formulier, standaard is 100%. Na het invoeren van de waarde kunt u de Links, Rechts of Centreren positie kiezen.

en: Enter a custom width using any CSS unit.
nl: Geef een aangepaste breedte gebruikmakende van een CSS eenheid.

en: Enter a message to display when the form is inactive. HTML and shortcodes can be used.
nl: Geef een bericht dat moet worden weergegeven voor inactieve formulieren. HTML en shortcodes zijn toegestaan.

en: Enter a name to help you identify the form
nl: Geef een naam om het formulier te herkennen

en: Enter a value
nl: Voer een waarde in

en: Enter a value using any CSS unit, for example: %s
nl: Geef een breedte die gebruik maakt van een geldige CSS waarde, bijvoorbeeld: %s

en: Enter allowable tags, one after the other, for example:
nl: Voeg toegestane labels achter elkaar in, bijvoorbeeld:

en: Enter any CSS styles to apply to the field placeholder text.
nl: Voer CSS stijlen in welke van toepassing zijn op het veld "placeholder" tekst

en: Enter any custom CSS for all devices.
nl: Voer handmatige CSS in voor alle apparaten.

en: Enter any custom CSS for devices with a width from %1$s to %2$s.
nl: Voer handmatige CSS in voor alle apparaten met een breedte van %1$s tot %2$s.

en: Enter any custom CSS for devices with a width up to %s.
nl: Voer handmatige CSS in voor alle apparaten met een breedte tot %s.

en: Enter any custom JavaScript to be added to the site, do not enter %s tags.
nl: Voer een aangepast JavaScript in om toe te voegen aan de website. Voer geen %s tags in.

en: Enter custom HTML for the button.
nl: Geef eigen HTML voor de knop.

en: Enter license key
nl: Geef de licentiesleutel

en: Enter one allowed value per line
nl: Voer per regel een toegestane waarde in

en: Enter search query
nl: Geef een zoekopdracht

en: Enter the URL to an image or upload one.
nl: Geef de URL naar een afbeelding of upload er een.

en: Enter the file extension excluding the dots and separated by commas e.g. %s.
nl: Geef de bestandsextensie zonder de punt en gescheiden door komma's. Bijvoorbeeld %s.

en: Enter the maximum number of uploaded files allowed, enter 0 for no limit.
nl: Geef het maximum aantal bestanden dan kan worden geupload. Geef 0 indien onbeperkt.

en: Enter the maximum size of a file in MB.
nl: Geef de maximale toegestane bestandsgrootte in MB.

en: Enter the minimum number of uploaded files required, enter 0 to have no specific number of files required. One file will still be required if this field is Required.
nl: Geef het minimum aantal vereiste uploadbestanden. Geef 0 indien onbeperkt. Letop als het een verplicht veld is zal er tenminste een bestand vereist zijn dat wordt geupload.

en: Enter the minute interval between each time in the list.
nl: Geef de minuut interval voor de tijd in de lijst

en: Enter the value in the 24 hour format HH:MM, enter {now} to use the current time.
nl: Geef de waarde in 24 uurs formaat HH:MM, geef {now} om de huiidige tijd te gebruiken.

en: Enter the value in the format YYYY-MM-DD, enter {today} to use the current date.
nl: Geef de waarde in het volgende formaat YYYY-MM-DD, geef {today} om de huidige datum te gebruiken.

en: Enter your Envato Market referral link to the Quform Landing Page, for example: %s
nl: Voer hier de Envato Marktplaats doorverwijzingslink (url) in voor de Quform landingspagina, bijvoorbeeld: %s

en: Entries
nl: Records

en: Entries for %s
nl: Gegevens voor %s

en: Entries per page
nl: Invoerregels per pagina

en: Entry ID
nl: Record ID

en: Entry not found
nl: Invoer niet gevonden

en: Entry saved
nl: Invoer opgeslagen

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Error loading the title for post ID %s
nl: Fout bij het ophalen van de titel voor bericht met ID %s

en: Error message content
nl: Foutmelding inhoud

en: Error message title
nl: Foutmelding titel

en: Error messages
nl: Fout meldingen

en: Error migrating form ID %1$d: %2$s
nl: Fout migreren formulier ID %1$d: %2$s

en: Error migrating keys: %s
nl: Fout migreren sleutels: %s

en: Error options
nl: Fout Instellingen

en: Error saving the form
nl: Fout bij het opslaan van het formulier.

en: Errors
nl: Fouten

en: Estonia
nl: Estoni&#235;

en: Ethiopia
nl: Ethiopi&#235;

en: Europe
nl: Europa

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Excel compatibility
nl: Excel compatibil

en: Existing Options
nl: Bestaande instellingen

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Export
nl: Exporteer

en: Export Entries
nl: Exporteer Records

en: Export Form
nl: Exporteer Formulier

en: Export Forms
nl: Exporteer Formulieren

en: Export entries
nl: Exporteer records

en: Export form
nl: Exporteer formulier

en: Failed to insert into database, check the %1$serror log%2$s for more information
nl: Fout tijdens invoer in de database, controleer de %1$serror log%2$s voor meer informatie

en: Failed to write file to disk
nl: Fout bij het schrijven naar de schijf.

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falkland Eilanden (Malvinas)

en: Fancybox 2 (default)
nl: Fancybox 2 (standaard)

en: Faroe Islands
nl: Farao Eilanden

en: Fat
nl: Vet

en: February
nl: Februari

en: Female
nl: Vrouwelijk

en: Field
nl: Veld

en: Field background color
nl: Veld achtergrond kleur

en: Field border color
nl: Veld randkleur

en: Field custom width
nl: Veld aangepaste breedte

en: Field icons
nl: Veld Iconen

en: Field placeholder styles
nl: Veld "placeholder" stijlen

en: Field size
nl: Veldgrootte

en: Field text color
nl: Veld tekstkleur

en: Field width
nl: Veldbreedte

en: Fields
nl: Velden

en: File '%s' exceeds the maximum allowed file size
nl: Bestand '%s' overschrijdt de maximale toegestane bestandsgrootte

en: File '%s' is not an uploaded file
nl: Bestand '%s' is geen geüpload bestand

en: File '%s' was only partially uploaded
nl: Bestand '%s' is slechts gedeeltelijk geüpload

en: File Upload
nl: Bestand-upload

en: File data not found
nl: Bestandsgegevens niet gevonden

en: File exceeds the maximum allowed file size
nl: Het bestand is groter dan de maximale bestandsgrootte

en: File is not an uploaded file
nl: Bestand is geen upload bestand.

en: File type is not allowed
nl: Bestandstype is niet toegestaan

en: File type of '%s' is not allowed
nl: Bestandstype van '%s' is niet toegestaan

en: File upload stopped by extension
nl: Bestandsoverdracht gestopt door de extensie.

en: File was only partially uploaded
nl: Bestand is slechts gedeeltelijk verzonden.

en: File(s)
nl: Bestand(en)

en: Filters allow you to strip various characters from the submitted form data.
nl: Filters maken het mogelijk om diverse karakters te verwijderen van de verzonden formuliergegevens.

en: First
nl: Eerste

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Fixes issues with form submissions when the page is cached.
nl: Corrigeert problemen met het verzenden van een formulier indien de pagina wordt gecached.

en: Float
nl: Drijvend

en: Flying Message
nl: Vliegend Bericht

en: Follow us
nl: Volg ons

en: Font
nl: Lettertype

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: For best results, this color should be a darker version of the Primary color.
nl: Deze kleur moet donkerder zijn dan de Primaire kleur om een goed resultaat te verkrijgen.

en: Form
nl: Formulier

en: Form Name
nl: Formuliernaam

en: Form Settings
nl: Formulier Instellingen

en: Form URL
nl: Formulier URL

en: Form description
nl: Formulier beschrijving

en: Form does not exist
nl: Formulier bestaat niet

en: Form element
nl: Formulier element

en: Form error message
nl: Formulier foutmelding

en: Form error message content
nl: Formulier foutmelding inhoud

en: Form error message inner wrapper
nl: Formulier foutmelding binnen wrapper

en: Form error message title
nl: Formulier foutmelding titel

en: Form export data
nl: Formulier exportgegevens

en: Form imported successfully, %1$sedit the form%2$s
nl: Formulier met succes ge&#239;mporteerd, %1$sbewerk het formulier%2$s

en: Form is not active
nl: Formulier is niet actief

en: Form not found
nl: Formulier niet gevonden

en: Form position
nl: Formulier positie

en: Form saved
nl: Formulier opgeslagen

en: Form title
nl: Formulier titel

en: Form width
nl: Formulier breedite

en: Form:
nl: Formulier:

en: Form: %s
nl: Formulier: %s

en: Format
nl: Formaat

en: Forms
nl: Formulieren

en: Forms per page
nl: Formulieren per pagina

en: France
nl: Frankrijk

en: France, Metropolitan
nl: Frankrijk, Metropool

en: French Guiana
nl: Frans Guinea

en: French Polynesia
nl: Frans Polynsi&#235;

en: French Southern Territories
nl: Frans Zuidelijk Territorium

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From
nl: Van

en: Full Access
nl: Volledige toegang

en: Full width (default)
nl: Volledige breedte (standaard)

en: GD Image Library
nl: GD afbeelding bibliotheek

en: Gender
nl: Geslacht

en: General
nl: Algemeen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Georgia
nl: Georgi&#235;

en: German States
nl: Duitse Deelstaten

en: Germany
nl: Duistland

en: Get help with this error
nl: Vraag om hulp met deze fout

en: Global
nl: Globaal

en: Global CSS Styles
nl: Algemene CSS stijlen

en: Global setting
nl: Globale instelling

en: Global styles
nl: Globale stijlen

en: Greece
nl: Griekenland

en: Green
nl: Groen

en: Greenland
nl: Groenland

en: Group
nl: Groep

en: Group description
nl: Groep beschrijving

en: Group elements wrapper
nl: Kader groepsvelden

en: Group end element found before group start element
nl: Groep einde element gevonden voor groep start element

en: Group settings
nl: Groep Instellingen

en: Group spacer
nl: Groep spacer

en: Group style
nl: Groep stijl

en: Group title
nl: Groep titel

en: Group wrapper
nl: Groep kader

en: HTML
nl: Html

en: Heard And Mc Donald Islands
nl: Heard en Mc Donalds Eilanden

en: Height
nl: Hoogte

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide form
nl: Verberg formulier

en: Hide input
nl: Verberg invoer

en: Hide preview
nl: Verberg de voorbeeldweergave

en: Hide this field
nl: Veld verbergen

en: Hide this group
nl: Groep verbergen

en: Hide this page
nl: Verberg deze pagina

en: Hides the form until it has been set up to prevent a flash of unstyled content (FOUC).
nl: Verberg het formulier totdat het helemaal klaar is om een flash of unstyled content (FOUC) te voorkomen.

en: Hint: the button text can be changed at Settings - Style - Buttons.
nl: Aanwijzing: de knoptekst kan worden aangepast bij Instellingen - Stijl - Knoppen

en: Hollow
nl: Uitgehold

en: Hollow Rounded
nl: Uitgehold Rond

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Heilige Zee (Vaticaanstad)

en: Home
nl: Start

en: Hover
nl: Beweeg over

en: Hover me for preview
nl: Plaats hier de muis voor een voorbeeld

en: Huge
nl: Enorm

en: Hungary
nl: Hongarije

en: IP Address
nl: IP Adres

en: IP address
nl: IP Adres

en: Iceland
nl: IJsland

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon (when selected)
nl: Icoon (indien geselecteerd)

en: If checked, any spaces or tabs are allowed
nl: Als aangevinkt, spaties en tabs zijn toegestaan

en: If checked, any spaces or tabs will not be stripped
nl: Als aangevinkt dan worden spaties en tabs NIET verwijdert

en: If enabled, an error message will be displayed above the form if there was a validation error.
nl: Indien ingeschakeld dan zal de foutmelding weergegeven worden boven het formulier indien er een validatie four wordt geconstateerd.

en: If enabled, the content will be shown when viewing an entry.
nl: Indien ingeschakeld wordt de inhoud weergegeven wanneer een invoer wordt geraadpleegd.

en: If enabled, the data will be inserted into a table you specify below, inside the WordPress database. Disable to specify custom database credentials.
nl: Indien ingeschakeld zullen de gegevens worden toegevoed aan een tabel die u onderstaand hebt geselecteerd binnen de Wordpress Database. Schakel dit uit om uw eigen database te gebruiken.

en: If enabled, the datepicker will be opened automatically when the user interacts with the field.
nl: Indien ingeschakeld, dan zal de datumkiezer automatisch openen als de gebruiker in een datumveld terecht komt.

en: If enabled, the fields that are hidden or shown via conditional logic will be animated instead of hidden or shown instantly.
nl: Indien ingeschakeld worden de verborgen or weergegeven velden via conditionele logica geanimeerd in plaats van onmiddellijk verbergen of weergeven.

en: If enabled, the form will be submitted when an option is chosen. This requires JavaScript to be enabled.
nl: Indien ingeschakeld zal het formulier worden verzonden als er een optie is gekozen. Dit vereist dat Javascript is ingeschakeld.

en: If enabled, the form will submit without reloading the page. If disabled, it will also disable the Enhanced file uploader.
nl: Indien ingeschakeld dan zal het formulier de inhoud verzenden zonder de pagina opnieuw te laden. Indien uitgeschakeld dan zal de verbeterde bestandsuploader ook worden uitgeschakeld.

en: If enabled, the submitted element data will be saved to the database and shown when viewing an entry.
nl: Indien ingeschakeld wordt het verzonden element opgeslagen in de database en weergegeven tijdens het bekijken van een invoer.

en: If enabled, the submitted element data will be shown in the default notification email.
nl: Indien ingeschakeld wordt de verzonden element data weergegeven in de standaard notificatie e-mail.

en: If enabled, the submitted form data will be saved to the database and you will be able to view submitted entries within the WordPress admin.
nl: Indien ingeschakeld dan wordt de verzonden formulier gegevens opgeslagen in uw database en zult u deze kunnen raadplegen met de Wordpress Administrator.

en: If enabled, the submitted option value can be different from the option label.
nl: Indien ingeschakeld, dan kan de verzonden optie verschillen van de optie label.

en: If enabled, the timepicker will be opened automatically when the user interacts with the field.
nl: Indien ingeschakeld, dan zal de tijdkiezer automatisch openen indien de gebruiker in een tijdveld terecht komt.

en: If enabled, the user must fill out this field.
nl: Indien ingeschakeld moet de gebruiker dit veld invullen.

en: If enabled, when the user hovers over an element with tooltip text set, a tooltip will appear.
nl: Als ingeschakeld dan zal bij het plaatsen van de muis op een veld de ingestelde tooltiptekst verschijnen.

en: If set to %1$sField%2$s, the tooltip will show when the user interacts with the field. If set to %1$sIcon%2$s, the tooltip will be shown when the user interacts with an icon.
nl: Indien ingesteld op %1$sVeld%2$s, dan wordt de tooltip weergegeven wanneer de gebruiker een interactie heeft met het veld. Indien ingesteld op %1$sIcoon%2$s, dan wordt de tooltip weergegeven indien de gebruiker een interactie heeft met een icoon.

en: If set to %1$sInherit%2$s, the setting will be inherited from the global form settings.
nl: Indien ingesteld op %1$sErven%2$s, dan worden de instellingen gebruikt van het globale formulier.

en: If set to %1$sInherit%2$s, the setting will be inherited from the global form settings. If set to %1$sField%2$s, the tooltip will show when the user interacts with the field. If set to %1$sIcon%2$s, the tooltip will be shown when the user interacts with an icon.
nl: Indien ingesteld op %1$sErven%2$s, worden de instellingen van het globale formulier gebruikt. Indien ingesteld op %1$sVeld%2$s, zal de tooltip worden weergeven wanneer de gebruiker een interactie uitvoert met het veld. Indien ingesteld op %1$sIcoon%2$s, dan zal de tooltip verschijnen wanneer de gebruiker een interactie uitvoert met een icoon.

en: If you are having problems verifying the license key or updating the plugin you can try turning this off. Requests made to the Quform API will be sent via HTTP instead of HTTPS.
nl: Indien u problemen heeft met het controleren van de licentiesleutel of het bijwerken van deze plugin, dan kunt u deze instelling uitzetten. De verbinding zal dan via HTTP worden gemaakt in plaats van HTTPS.

en: If you are having trouble inserting the form, copy and paste the code below into the page content.
nl: Als u problemen heeft met het invoegen van het formulier, kopieer en plak de onderstaande code dan in de pagina of bericht tekstverwerker.

en: If you need assistance, see our help resources.
nl: Indien U hulp nodig heeft raadpleeg dan onze documentatie

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image (when selected)
nl: Afbeelding (indien geselecteerd)

en: Image height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Image width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: Import
nl: Importeer

en: Import Form
nl: Importeer Formulier

en: Import Forms
nl: Importeer Formulieren

en: Import a single Quform 1.x form
nl: Importeer een enkel Quform 1.x formulier

en: Import form
nl: Importeer Formulier

en: Import form data
nl: Importeer formulier data

en: Important information
nl: Belangrijke Informatie

en: Inactive
nl: Inactief

en: Inactive columns
nl: Inactieve kolommen

en: Inactive forms will not appear on the site.
nl: Inactieve formuliren worden niet weergegeven in de website.

en: Inactive message
nl: Inactief bericht

en: Inclusive
nl: Inclusief

en: Income
nl: Inkomen

en: India
nl: Indi&#235;

en: Indonesia
nl: Indonesi&#235;

en: Inherit
nl: Erven

en: Inner wrapper
nl: Binnen kader

en: Input wrapper
nl: Invoer wrapper

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert a form
nl: Formulier toevoegen

en: Insert form button
nl: Toevoegen formulier knop

en: Insert variable...
nl: Voeg een variabele toe..

en: Inside
nl: Binnen

en: Insufficient permissions
nl: Onvoldoende rechten

en: Invalid data type, array expected
nl: Ongeldig data type, array verwacht

en: Invalid data type, string expected
nl: Ongeldig data type, tekst verwacht

en: Invalid email address
nl: Ongeldig emailadres

en: Invalid license key
nl: Ongelidge licentiesleutel

en: Invalid type given, string or array expected
nl: Ongeldig type ingevoerd, tekst of array verwacht

en: Invalid value given
nl: Ongeldige invoer gegeven.

en: Invert
nl: Omkeren

en: Invert the check i.e. the submitted value must not be in the allowed values list
nl: Keer de controle om. D.w.z. de te verzenden waarde mag niet in de toegestane lijst met waarden voorkomen.

en: Invert the check i.e. the submitted value must not match the regular expression
nl: Keer de controle om. D.w.z. de te verzenden waarde mag niet overeenkomen met de reguliere expressie.

en: Iran (Islamic Republic Of)
nl: Iran (Islamitsiche Republiek van)

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Israel
nl: Isra&#235;l

en: Italy
nl: Itali&#235;

en: JSON encoded options to pass to the popup script, %1$sexamples%2$s.
nl: JSON encodeer opties om door te geven aan het pop-up script, %1$svoorbeelden%2$s.

en: January
nl: Januari

en: Jordan
nl: Jordani&#235;

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Keep form values
nl: Behoud de formulier gegevens.

en: Kenya
nl: Kenia

en: Korea, Democratic People's Republic Of
nl: Koreao, Democratische Volksrepubliek van

en: Korea, Republic Of
nl: Korea, Republiek van

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Label icon
nl: Label Icoon

en: Label position
nl: Labelpositie

en: Label text
nl: Label tekst

en: Label text color
nl: Label tekstkleur

en: Label width
nl: Label breedte.

en: Labels
nl: Label

en: Language
nl: Taal

en: Language options
nl: Taal opties

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Lao Democratische Volksrepubliek

en: Large
nl: Groot

en: Last
nl: Laatste

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left
nl: Links

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl: Libische Arabische Jamahiriya

en: License &amp; Updates
nl: Licentie &amp; Updates

en: License key successfully verified
nl: Licentiesleutel successvol gecontroleerd.

en: License status
nl: Licentie status

en: Light
nl: Licht

en: Like us
nl: Like ons

en: Limits the number of characters that can be entered into the field. The error message can be changed on the Translations tab.
nl: Beperkt het aantal karakters dat in het veld kan worden ingevoerd. De foutmelding kan worden gewijzigt in de Vertaal tab instellingen).

en: Line endings
nl: Regeleinde

en: Line height
nl: Regel hoogte

en: List Forms
nl: Weergeven Formulieren

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Loading
nl: Wordt geladen

en: Loading...
nl: Laden van...

en: Locale
nl: Lokaal

en: Logged in users only
nl: Alleen aangemelde gebruikers

en: Logged out users only
nl: Alleen niet aangemelde gebruikers

en: Logic
nl: Logisch

en: Logic rules
nl: Logische regels

en: Login
nl: Aanmelden

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Macedonia, Former Yugoslav Republic Of
nl: Macedoni&#235;, Voormalig Joegoslavische Republiek van

en: Magnific Popup
nl: Magnific Popup-

en: Make money and support Quform!
nl: Verdien geld en steun Quform!

en: Makes the form hidden when using this confirmation.
nl: Verberg het  formulier bij deze soort bevestiging.

en: Malaysia
nl: Maleisi&#235;

en: Maldives
nl: Malediven

en: Male
nl: Mannelijk

en: Malformed form configuration
nl: Misvormde formulier configuratie

en: March
nl: Maart

en: Margin
nl: Marges

en: Marital Status
nl: Burgerlijke staat

en: Mark as read
nl: Markeer als gelezen

en: Mark as unread
nl: Markeer als ongelezen

en: Mark this entry as read
nl: Markeer deze invoer als gelezen

en: Mark this entry as unread
nl: Markeer deze invoer als ongelezen

en: Married
nl: Getrouwd

en: Marshall Islands
nl: Marshall Eilanden

en: Match all labels
nl: Schik alle labels

en: Match any label
nl: Schikken met een willekeurig label

en: Mauritania
nl: Mauritani&#235;

en: Maximum
nl: maximum

en: Maximum allowed file size
nl: Maximale toegestane bestandsgrootte

en: Maximum date
nl: Maximum datum

en: Maximum font size
nl: Maximale lettergrootte

en: Maximum length
nl: maximale lengte

en: Maximum letter rotation (degrees)
nl: Maximale tekstrotatie in graden.

en: Maximum number of files
nl: Maximum aantal bestanden

en: Maximum time
nl: Maximum tijd

en: May
nl: Mei

en: Media library
nl: Media bibliotheek

en: Message
nl: Bericht

en: Message (HTML)
nl: Bericht (html)

en: Message (plain text)
nl: Bericht (platte tekst)

en: Message icon
nl: Berichticoon

en: Message position
nl: Positie melding

en: Message timeout
nl: Bericht time-out

en: Micronesia, Federated States Of
nl: Micronesi&#235;, Federale Staten van

en: Middle
nl: Midden

en: Migrate
nl: Migreren

en: Migrate entries
nl: Migreer invoer gegevens

en: Migrate forms
nl: Migreer formulieren

en: Migrate from Quform 1.x
nl: Migreer van Quform 1.x

en: Migrate license key
nl: Migreer licentie sleutel

en: Migrate reCAPTCHA keys
nl: Migreer reCAPTCHA sleutels

en: Migration completed.
nl: Migratie voltooid.

en: Migration error.
nl: Migratie fout

en: Migration is not possible because no forms from Quform 1.x were found in the database.
nl: Migratie van gegevens onmogelijk omdat er geen Quform 1.x formulieren zijn gevonden in de database.

en: Migration stopped.
nl: Migratie gestopt

en: Minimum date
nl: Minimum datum

en: Minimum font size
nl: Minimale lettergrootte

en: Minimum length
nl: Minimum lengte

en: Minimum letter rotation (degrees)
nl: Minimale tekstrotatie in graden

en: Minimum number of files
nl: Minimum aantal bestanden

en: Minimum time
nl: Minimum tijd

en: Minute interval
nl: Minuut interval

en: Miss
nl: Mejuffrouw

en: Missing a temporary folder
nl: De tijdelijke folder/map ontbreekt.

en: Moldova, Republic Of
nl: Moldavi&#235;, Republiek van

en: Monday
nl: Maandag

en: Mongolia
nl: Mongoli&#235;

en: Months
nl: Maanden

en: Months of the year
nl: Maanden van het jaar

en: Morocco
nl: Marokko

en: Move column
nl: Verplaats kolom

en: Move form &#8220;%s&#8221; to the Trash
nl: Verplaats formulier &#8220;%s&#8221; to the Trash

en: Move row
nl: Verplaats rij

en: Move this entry to the Trash
nl: Verplaats deze invoer naar de prullenbak

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar de prullenbak

en: Mr
nl: Dhr

en: Mrs
nl: Mevr

en: Ms
nl: Mevrouw

en: MySQL Version
nl: MySQL versie

en: Myanmar
nl: Myanmar, Voormalig Birma

en: Name
nl: Naam

en: Name (optional)
nl: Naam (optioneel)

en: Namibia
nl: Namibi&#235;

en: Nested optgroups are not supported.
nl: Geneste optgroepen zijn niet toegestaan.

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw Caledoni&#235;

en: New Zealand
nl: New Zeeland

en: New submission from %s
nl: Nieuwe inzending van %s

en: Next
nl: Volgende

en: Next button
nl: Volgende knop

en: Next button (active)
nl: Volgende knop (actief)

en: Next button (hover)
nl: Volgende knop (hover)

en: Next button HTML
nl: Volgende knop HTML

en: Next button icon
nl: Volgende knop icoon

en: Next button icon (active)
nl: Volgende knop icoon (actief)

en: Next button icon (hover)
nl: Volgende knop icoon (hover)

en: Next button icon position
nl: Volgende knop icoon positie

en: Next button image URL
nl: Volgende knop afbeelding URL

en: Next button text
nl: Volgende knop tekst

en: Next button text (active)
nl: Volgende knop tekst (actief)

en: Next button text (hover)
nl: Volgende knop tekst (hover)

en: Next button type
nl: Volgende knop type

en: Next button wrapper
nl: Volgende knop wrapper

en: Next element
nl: Volgend element

en: Nigeria
nl: Nigeri&#235;

en: No
nl: Nee

en: No active filters, add one using the buttons below.
nl: Geen actieve filters, voeg er een toe door onderstaande knop te gebruiken.

en: No active global styles, add one using the "Add global style" button.
nl: Geen actieve globale stijlen gevonden, voeg er een toe door gebruik te maken van de "Toevoegen Globale Stijl" knop

en: No active styles, add one using the "Add a style" button.
nl: Geen actieve stijlen, voeg er een toe door gebuik te maken van de "Toevoegen Stijl" knop.

en: No active validators, add one using the buttons below.
nl: Geen actieve validators aanwezig,, voeg er een toe door onderstaande knop te gebruiken.

en: No attachment sources found
nl: Geen bijlagen gevonden

en: No entries found.
nl: Geen records gevonden

en: No file was uploaded
nl: Geen bestand verzonden.

en: No form selected
nl: Geen formulier geselecteerd

en: No form selected, choose a form in the block settings.
nl: Geen formulier geselecteerd, kies een formulier in de blok instellingen.

en: No forms found, %1$sclick here to create one%2$s.
nl: Geen formulieren gevonden,  %1$sklik hier om er een te maken%2$s.

en: No forms found, %1$sclick here%2$s to create one.
nl: Geen formulieren gevonden, %1$sklik hier%2$s om er een te maken.

en: No forms found.
nl: Geen formulieren gevonden.

en: No forms yet, %1$sclick here to create one%2$s.
nl: Er zijn nog geen formulieren, %1$sklik hier om er een te maken%2$s.

en: No forms yet.
nl: Nog geen formulieren.

en: No notifications have been set up.
nl: Er zijn geen notificatie ingesteld.

en: No recent entries yet.
nl: Nog geen recente invoer van gegevens.

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Nonce check failed
nl: Nonce controle mislukt

en: Nonce check failed.
nl: Nonce controle mislukt.

en: None
nl: Geen

en: Norfolk Island
nl: Norfolk Eilanden

en: North America
nl: Noord America

en: Northern Mariana Islands
nl: Noord Mariana Eilanden

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Number of characters
nl: Aantal karakters

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: October
nl: Oktober

en: Off
nl: Uit

en: Once you have added a style, enter the CSS styles.
nl: Als u de stijl heeft toegevoegd, geef dan de CSS  stijlen.

en: One option per line
nl: Een optie per regel

en: One per line
nl: Een per regel

en: Only alphabet characters are allowed
nl: Alleen A-Z, a-z (alfabet tekens) zijn toegestaan.

en: Only alphanumeric characters are allowed
nl: Alleen alfanumerieke tekens zijn toegestaan.

en: Only digits are allowed
nl: Alleen cijfers toegestaan.

en: Only on specific pages
nl: Alleen op specifieke pagina's

en: Only specific forms...
nl: Alleen specifieke formulieren...

en: Optgroup label
nl: Optgroep label

en: Option 1
nl: Keuze optie 1

en: Option 2
nl: Keuze optie 2

en: Option 3
nl: Keuze optie 3

en: Option checkbox
nl: Optie checkbox

en: Option icon
nl: Optie Icoon

en: Option icon (when selected)
nl: Optie icoon (indien geselecteerd)

en: Option icons
nl: Opties iconen

en: Option icons (when selected)
nl: Opties iconen (indien geselecteerd)

en: Option label
nl: Optie label

en: Option label (hover)
nl: Opties beschrijving (hover)

en: Option label (when selected)
nl: Optie label (indien geselecteerd)

en: Option labels
nl: Opties labels

en: Option labels (hover)
nl: Opties beschrijvingen (hover)

en: Option labels (when selected)
nl: Opties label (indien geselecteerd)

en: Option radio button
nl: Optie radioknop

en: Option settings
nl: Optie instellingen

en: Option text
nl: Optie tekst

en: Option text (when selected)
nl: Optie tekst (indien geselecteerd)

en: Option wrapper
nl: Optie kader

en: Options
nl: Opties

en: Options (optional)
nl: Opties (optioneel)

en: Options button custom width
nl: Opties knop aangepaste breedte

en: Options button icon position
nl: Opties knop icoon positie

en: Options button size
nl: Opties knopgrootte

en: Options button style
nl: Opties knopstijl

en: Options button width
nl: Opties knopbreedte

en: Options layout
nl: Opties lay-out

en: Options outer wrapper
nl: Opties buitenste kader

en: Options style
nl: Opties Stijl

en: Options:
nl: Opties:

en: Outer wrapper
nl: Buiten kader

en: Over button
nl: Over knop

en: Over form
nl: Over formulier

en: Over screen
nl: Over scherm

en: Overlay color
nl: Overlay kleur

en: Overwrite existing options
nl: Overschrijf bestaande opties

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: Padding
nl: Vulling (padding)

en: Page
nl: Pagina

en: Page %1$s of %2$s
nl: Pagina %1$s van %2$s

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page description
nl: Pagina beschrijving

en: Page elements wrapper
nl: Pagina elementen wrapper

en: Page progress
nl: Pagina vooruitgang

en: Page progress bar
nl: Pagina voortgang balk

en: Page progress bar text
nl: Pagina voorgang balk tekst

en: Page progress tab
nl: Pagina voorgang tab

en: Page progress tab (active)
nl: Pagina voorgang tab (actief)

en: Page progress tabs
nl: Pagina voortgang tabs

en: Page progress wrapper
nl: Pagina voortgang wrapper

en: Page settings
nl: Pagina instellingen

en: Page title
nl: Pagina titel

en: Page wrapper
nl: Pagina omslag

en: Pages
nl: Pagina's

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Parameter name
nl: Parameter naam

en: Parts
nl: Onderdelen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Paste in the data generated from the Forms &rarr; Export Form page into the box below to import a form.
nl: Plak de data gegenereerd van Formulier &rarr; Export Formulier pagina in onderstaand tekstveld om een formulier te importeren.

en: Path to save uploaded files
nl: Pad waar de uploadbestanden worden opgeslagen.

en: Pattern
nl: Patroon

en: Performance
nl: Prestatie

en: Permissions
nl: Bevoegdheden

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Phone landscape (767px)
nl: Mobiel landschap modus (767px)

en: Phone portrait (479px)
nl: Mobiel portret (479px)

en: Phones only
nl: Alleen Telefoons

en: Placeholder
nl: Voorbeeldtekst / suggestie

en: Plain
nl: Vlak

en: Plain groups have no additional styling. Bordered groups have a border and padding.
nl: Eenvoudige groepen hebben geen additionel stijlen. Omlijnde groepen hebben een rand en inspingen/vulling.

en: Plain text
nl: Vlakke tekst

en: Plain text content
nl: Platte tekst inhoud.

en: Please correct the highlighted fields and save the form again
nl: Corrigeer aub de ogelichte velden en sla het formulier opnieuw op

en: Please enable JavaScript to submit this form.
nl: Aub JavaScript aanzetten om dit formulier te kunnen verzenden.

en: Please enter %s or more characters.
nl: Voer aub %s or meer tekens in.

en: Please enter a license key
nl: Geef aub een geldige licentie sleutel

en: Please enter a valid date
nl: Voer aub een geldige datum in

en: Please enter a valid time
nl: Een geldige tijd invoeren aub

en: Please make a search to find help with your problem, or head over to our support forum to ask a question.
nl: Geef een zoekopdracht om ondersteuning te vinden voor uw probleem of bezoek ons supportforum en stel daar uw vraag.

en: Please remove the brackets from the email address
nl: Verwijder aub de haakjes van het E-mailadres

en: Please select
nl: Aub selecteer

en: Please select a form first
nl: Aub kies eerst een formulier.

en: Please type the characters
nl: Voer aub de karakters in

en: Please upload at least %s file(s)
nl: Upload aub  tenminste %s bestand(en)

en: Please wait
nl: Aub wachten

en: Please wait, checking for an update
nl: Aub wachten. controleren of er een update is.

en: Please wait, verification in progress
nl: Een moment aub, verificatie wordt uiitgevoerd.

en: Poland
nl: Polen

en: Popup Form: %s
nl: Popup Formulier: %s

en: Popup form
nl: Popup formulier

en: Popup script
nl: Pop-up script

en: Position
nl: Positie

en: Position absolute
nl: Absolute positie

en: Position on input
nl: Plaats van invoer

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Post Title
nl: Bericht Titel

en: Powered by Quform
nl: Gemaakt met Quform

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Prevent FOUC
nl: Voorkom FOUC

en: Preview
nl: Bekijk

en: Preview background color
nl: Voorvertoning achtergrondkleur

en: Previous element
nl: Vorige element

en: Primary
nl: Primair

en: Primary foreground
nl: Primair voorgrond

en: Processing form %1$d of %2$d
nl: Verwerken formulier %1$d van %2$d

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: Product license
nl: Product licentie

en: Progress bar (numbers)
nl: Vooruitgang balk (nummers)

en: Progress bar (percentage)
nl: Vooruitgang balk {percentage)

en: Progress type
nl: Vooruitgang Type

en: Protect form submissions against cross-site request forgery.
nl: Bescherm tegen valse/onechte cross-site  formulier verzend verzoeken.

en: Query string
nl: Zoekopdracht

en: Quform is a drag and drop form builder to make building forms easy and enjoyable.
nl: Quform is een slepen en neerzetten formulier ontwerpprogramma die het maken van formulieren eenvoudig maakt.

en: Quform styles
nl: Quform stijlen

en: Quform was developed by ThemeCatcher and is %1$savailable for purchase%2$s on CodeCanyon.
nl: Quform is ontwikkeld door ThemeCatcher en kan %1$sgekocht worden%2$s via CodeCanyon.

en: RTL support
nl: RTL ondersteuning

en: Random Unique ID
nl: Willekeurig uniek ID

en: Read
nl: Lees

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Rebuild script cache
nl: Regenereer de script cache

en: Rebuilds the form custom CSS files and the feature cache which ensures that all of the scripts needed by the active forms are loaded on the site.
nl: Regenereer de aangepaste formulier CSS en karakteristieke cache die er voor zorgt dat alle benodigde scripts van het actieve formulier in de website worden geladen.

en: Recent entries
nl: Recente invoer

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Red
nl: Rood

en: Redirect delay
nl: Omleiding (redirect) vertraging

en: Redirect to
nl: Link door naar.

en: Redirect to a custom URL
nl: Doorsturen naar een instelbare URL

en: Redirect to another page
nl: Herleid naar een andere pagina

en: Referral Program
nl: Referentie Programma

en: Referral link
nl: Doorverwijzingslink (url)

en: Referral link text
nl: Referentie linktekst

en: Referring URL
nl: Verwijzende URL

en: Refresh preview
nl: Ververs voorbeeldweergave

en: Refresh the page and try again.
nl: Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Regional
nl: Regionaal

en: Reload the page
nl: Herlaad de pagina

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove all items
nl: Verwijder alle artikelen

en: Remove column
nl: Kolom Verwijderen

en: Remove logic rule
nl: Verwijderen logische regel

en: Remove row
nl: Verwijder rij

en: Remove this file
nl: Verwijder dit bestand

en: Removes any HTML tags
nl: Verwijder alle HTML labels

en: Removes any existing options before adding
nl: Verwijder alle bestaande opties voor het toevoegen

en: Removes any non-alphabet characters
nl: Verwijder alle niet alfabetisch teken.

en: Removes any non-alphabet characters and non-digits
nl: Verwijdert alle niet alfabetische en niet numerieke tekens

en: Removes any non-digits
nl: Verwijdert alle niet numeriek teken

en: Removes characters matching the given regular expression
nl: Verwijder tekens die voldoen aan de opgegeven reguliere expressie

en: Removes white space from the start and end
nl: Verwijder witte spaties van het begin tot het eind

en: Reply-To
nl: Retouradres

en: Required
nl: Verplicht

en: Required indicator text
nl: Verplichte tekst indicator.

en: Required text
nl: Verplichte tekst

en: Required text color
nl: Verplichte tekstkleur

en: Resend
nl: Opnieuw versturen

en: Resend Notifications
nl: Notificaties opnieuw versturen

en: Resend notifications
nl:  	Notificaties opnieuw versturen

en: Reset form values
nl: Stel de formulier gegevens opnieuw in

en: Reset form values to default
nl: Zet de formulier gegevens terug naar standaard waarden

en: Responsive columns
nl: Responsive kolommen

en: Responsive columns custom
nl: Responsive kolommen aangepast

en: Responsive elements
nl: Responsive elementen

en: Responsive elements custom
nl: Responsive aangepaste elementen

en: Restore
nl: Herstel

en: Restore form &#8220;%s&#8221; from the Trash
nl: Herstel formulier &#8220;%s&#8221; van prullenbak

en: Restore this entry from the Trash
nl: Herstel deze invoer van de prullenbak

en: Retina image
nl: Retina afbeelding

en: Right
nl: Rechts

en: Romania
nl: Romani&#235;

en: Row settings
nl: Rij Instellingen

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: Saint Kitts And Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Vincent And The Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome And Principe
nl: Sao Tome en Principe

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabi&#235;

en: Save
nl: Opslaan

en: Save IP addresses
nl: Opslaan IP adres

en: Save submitted form data
nl: Bewaar verzonden formuliergegevens

en: Save to database
nl: Opslaan in de database

en: Save uploaded files to the server
nl: Bewaar geuploade bestanden op  de server

en: Script cache rebuilt
nl: Script cache hergenereren

en: Scroll speed
nl: Scroll snelheid

en: Search
nl: Zoeken

en: Search results
nl: Zoek resultaten

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoek resultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Searching...
nl: Zoeken naar...

en: Secondary
nl: Secundair

en: Secondary foreground
nl: Secundair voorgrond

en: Secret key
nl: Geheime (secret) Key

en: Secure API requests
nl: Beveiligde API verzoeken

en: Select
nl: Kies

en: Select Files
nl: Selecteer bestanden

en: Select Image
nl: Kies afbeelding

en: Select a form
nl: Kies een formulier

en: Select a form to export
nl: Kies een formulier om te exporteren

en: Select a form to export entries from
nl: Kies een formulier om te exporteren

en: Select an element
nl: Selecteer een element

en: Select at least one file
nl: Selecteer tenminste een bestand

en: Select field
nl: Selectieveld

en: Select field (focus)
nl: Selectieveld (focus)

en: Select field (hover)
nl: Selectieveld (hover)

en: Select fields
nl: Selectie velden

en: Select fields (focus)
nl: Selectie velden (focus)

en: Select fields (hover)
nl: Selectie velden (hover)

en: Select the form that you would like export entries from.
nl: Kies het formulier waarvan u gegevens wenst te exporteren.

en: Select which script to use when displaying the form in a popup.
nl: Kies welk script gebruikt moet worden om een formulier in een popup weer te geven.

en: Selector
nl: Keuzeschakelaar

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Send
nl: Verzenden

en: Send the form data to different email addresses depending on the submitted form values.
nl: Verstuur de gegevens naar een ander email adres afhankelijk van ingevoerde formulierwaarden.

en: Send this notification
nl: Stuur deze notificatie

en: Send to these recipients if all of these rules match
nl: Stuur naar deze adressen indien alle condities overeenkomen

en: Send to these recipients if any of these rules match
nl: Stuur naar deze adressen indien welke conditie dan ook overeenkomt

en: Server compatibility
nl: Server vereiste/geschiktheid

en: Set preview to phone size
nl: Stel de voorbeeldweergave in voor de Telefoon

en: Set preview to tablet size
nl: Stel de voorbeeldweergave in voor de Tablet

en: Set the HTML content of the message using this field.
nl: Instellen van de HTML inhoud van het bericht dat dit veld gebruikt.

en: Set the default "From" email address for notifications. It is recommended to set this to an existing email address with the same domain as the site.
nl: Stel het standaard "Van" e-mailadres in for notificaties. Het wordt aangeraden om dit adres in te stellen naar een bestaand e-mailadres binnen de website domeinnaam.

en: Set the default recipient email address for notifications.
nl: Stel het standaard e-mailadres in voor de ontvanger van notificaties.

en: Set the icon to use for the Icon tooltip trigger.
nl: Stel een icoon in om de Icoon tooltip aan te roepen.

en: Set the line endings of the CSV file.
nl: Stel de regeleinde in voor het CSV bestand.

en: Set the plain text content of the message using this field.
nl: Stel de gewone tekstinhoud van het bericht in met dit veld

en: Sets the default format for dates and times when displayed in notification emails and when viewing entries. See %1$sthis page%2$s for more information about custom formats. If empty, the Locale will determine the formats according to regional standards.
nl: Stel de standaard waarden in voor datums en tijden wanneer ze worden weergegeven in e-mails en tijdens het bekijken van opgeslagen gegevens. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg dan wordt het formaat gebruikt volgens de regionale standaard van Wordpress.

en: Sets the default format for dates and times when displayed in notification emails and when viewing entries. See %1$sthis page%2$s for more information about custom formats. If empty, the formats will be inherited from the options at Forms &rarr; Settings &rarr; Global &rarr; Date & time format (PHP).
nl: Stel de standaard waarden in voor datums en tijden voor als ze worden weergegeven in e-mails en het bekijken van opgeslagen gegevens. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg zal het formaat worden gebruikt van de formulier opties bij Formulieren &rarr; Instellingen &rarr; Algemeen &rarr; Datum & tijd formaat (PHP).

en: Sets the default format for dates and times when displayed in the form. See %1$sthis page%2$s for more information about custom formats. If empty, the Locale will determine the formats according to regional standards.
nl: Stel de standaard waarden in voor datums en tijden wanneer ze worden weergegeven in formulieren. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg dan wordt het formaat gebruikt volgens de regionale standaard van Wordpress.

en: Sets the default format for dates and times when displayed in the form. See %1$sthis page%2$s for more information about custom formats. If empty, the formats will be inherited from the options at Forms &rarr; Settings &rarr; Global &rarr; Date & time format (JS).
nl: Stel de standaard waarden in voor datums en tijden wanneer ze worden weergegeven in formulieren. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg zal het formaat worden gebruikt van de formulier opties bij Formulieren &rarr; Instellingen &rarr; Algemeen &rarr; Datum & tijd formaat (JS).

en: Sets the default values of fields.
nl: Stel de standaard waarden van de velden in.

en: Sets the email "From" address. The email address set here will be shown as the sender of the email.
nl: Instellen van de e-mail "Van" adres. Het hier ingestelde e-mailadres wordt zichtbaar als de zender van de e-mail.

en: Sets the height of the field, enter a number to show that number of options at one time. Enter %1$sauto%2$s to set the height to show all options.
nl: Stel de hoogte in van het veld, geef een waarde voor het aantal beschikbare opties. Geef %1$sauto%2$s voor de hoogte om weer te geven in alle opties.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Sexy Silver
nl: Sexy Zilver

en: Shine Gradient
nl: Schitterend Gradiënt

en: Show a link to choose today's date in the footer of the datepicker.
nl: Kies een link om de datum van vandaag te kiezen in de voet van de datumkiezer.

en: Show a link to edit the form at the bottom of forms.
nl: Geef een link weer onder het formulier om het formulier te bewerken.

en: Show edit link
nl: Schakel wijzig link in

en: Show empty fields
nl: Geef lege velden weer

en: Show form description
nl: Weergeven formulier beschrijving

en: Show form title
nl: Weergeven formulier titel

en: Show in email
nl: Weergeven in e-mail

en: Show in entry
nl: Weergeven invoer

en: Show label in email
nl: Geef label weer in e-mail

en: Show label in entry
nl: Geef label weer in invoer

en: Show preview only
nl: Laat alleen de voorbeeldweergave zien

en: Show this field
nl: Veld weergeven

en: Show this group
nl: Groep weergeven

en: Show this page
nl: Deze pagina weergeven

en: Show today link
nl: Weergeven vandaag link

en: Shows the Label as a sub-heading in the default notification email.
nl: Geeft het label weer als een sub-heading in de standaard notificatie e-mail.

en: Shows the Label as a sub-heading when viewing the entry.
nl: Geeft het label weer als sub-heading bij het bekijken van de invoer.

en: Single
nl: Alleenstaand

en: Single Dot
nl: Enkele punt

en: Single quotes
nl: Enkele aanhalingstekens

en: Site Description
nl: Website Beschrijving

en: Site Title
nl: Website Titel

en: Site key
nl: Website (site) Key

en: Size
nl: Grootte

en: Size attribute
nl: Zet attribuut

en: Slim
nl: Slank

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl: Slowakije (Republiek)

en: Small
nl: Erg klein

en: Solomon Islands
nl: Solomon Eilanden

en: Somalia
nl: Somali&#235;

en: Sorry, the form preview could not be loaded.
nl: Excuses maar het formuliervoorbeeld kan niet worden geladen.

en: Sorry, your submission failed our automated spam checks
nl: Excuses maar het inzending is mislukt door onze geautomatiseerde spamcontroles

en: Source
nl: Bron

en: South Africa
nl: Zuid Afrika

en: South America
nl: Zuid Amerika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
nl: Zuid Georgi&#235;, Zuid Sandwich Eilanden

en: Space
nl: Spatie

en: Spain
nl: Spanje

en: Specifies the depth of the view that should trigger choosing the date.
nl: Geef de diepte van de weergave die datumkeuze ingang moet zetten.

en: Specifies the start view when the datepicker is first opened.
nl: Geef de start weergave voor de datumkiezer als die de eerste keer wordt geopend.

en: Specify the width of the label, any valid CSS width is accepted, e.g. %s.
nl: Geef de breedte van het label. elke geldige CSS breedre wordt geaccepteerd, bijv. %s.

en: Spinner classic
nl: Klassieke Spinner

en: Sri Lanka
nl: Sri Lanka (Ceylon)

en: St. Pierre And Miquelon
nl: St. Pierre en Miquelon

en: Standard form
nl: Standaard formulier

en: Start migration
nl: Start migratie

en: Start view
nl: Start weergave

en: Stop migration
nl: Stop migratie

en: Stopping...
nl: Stoppen...

en: Style
nl: Stijl

en: Styles
nl: Stijlen

en: Styles entered here will apply to all form elements, you can override these for each element inside the element settings. Once you have added a style, enter the CSS styles in the box.
nl: Stijlen die hier worden ingevoerd worden toegepast op alle formulier elementen. U kunt ze overschrijven voor elk element in de element instellingen. Voer de CSS in in onderstaan veld nadat u een stijl heeft toegevoegd.

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submissions with a score lower than this will be rejected (1.0 is very likely a good interaction, 0.0 is very likely a bot).
nl: Inzendingen met een score lager dan deze worden afgekeurd (1,0 is zeer waarschijnlijk een goede interactie, 0,0 is zeer waarschijnlijk een bot).

en: Submit
nl: Verzend

en: Submit button
nl: Verzendknop

en: Submit button (active)
nl: Verzendknop (actief)

en: Submit button (hover)
nl: Verzendknop (hover)

en: Submit button HTML
nl: Verzendknop HTML

en: Submit button icon
nl: Verzendknop icoon

en: Submit button icon (active)
nl: Verzendknop icoon (focus)

en: Submit button icon (hover)
nl: Verzendknop icoon (hover)

en: Submit button icon position
nl: Verzendknop icoon positie

en: Submit button image URL
nl: Verzendknop afbeelding URL

en: Submit button outer wrapper
nl: Verzendknop buiten kader

en: Submit button text
nl: Verzendknop tekst

en: Submit button text (active)
nl: Verzendknop tekst (actief)

en: Submit button text (hover)
nl: Verzendknop tekst (hover)

en: Submit button type
nl: Verzendknop type

en: Submit button wrapper
nl: Verzendknop wrapper

en: Submit on choice
nl: Verzend een keuze

en: Submitted Form Value
nl: Verzonden Formulier Waarde

en: Submitted form data
nl: Verzonden formuliergegevens

en: Success message
nl: Bericht verzonden geslaagd

en: Success message content
nl: Succes berichttekst

en: Success message icon
nl: Succes bericht icoon

en: Sudan
nl: Soedan

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Sunday
nl: Zondag

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support page caching
nl: Support pagina caching

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
nl: Svalbard en Jan Mayen Eilanden

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrische Arabisch Republiek

en: Table
nl: Tabel

en: Table options
nl: Tabel opties

en: Tablet landscape (1024px)
nl: Tablet landschap modus (1024px)

en: Tablets only
nl: Alleen Tablets

en: Tanzania, United Republic Of
nl: Tanzania, Verenigde Republiek van

en: Temporary Directory
nl: Tijdelijke folder

en: Temporary uploads directory is not writable
nl: Tijdelijk upload folder heeft geen schrijfrechten.

en: Text align center
nl: Tekst centreren

en: Text align left
nl: Tekst links uitlijnen

en: Text align right
nl: Tekst rechts uitlijnen

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Text input field
nl: Tekst invoerveld

en: Text input field (focus)
nl: Tekst invoerveld (focus)

en: Text input field (hover)
nl: Tekst invoerveld (hover)

en: Text input fields
nl: Tekst invoervelden

en: Text input fields (focus)
nl: Tekst invoervelden (focus)

en: Text input fields (hover)
nl: Tekst invoervelden (hover)

en: Text input icons
nl: Invoertekst iconen

en: Text input icons (hover)
nl: Invoertekst iconen (hover)

en: Text, HTML and shortcodes can be used here.
nl: Tekst, HTML en shortcodes mogen hier gebruikt worden.

en: Textarea field
nl: Tekstgebied

en: Textarea field (focus)
nl: Tekstgebied (focus)

en: Textarea field (hover)
nl: Tekstgebied (hover)

en: Textarea fields
nl: Tekstgebied velden

en: Textarea fields (focus)
nl: Tekstgebied velden (focus)

en: Textarea fields (hover)
nl: Tekstgebied velden (hover)

en: The %1$sCustomize values%2$s setting allows you to have a different value being submitted than the value that is displayed to the user.
nl: De %1$sAangepaste waarde%2$s instellingen geeft u de mogelijkheid om een ander waarde te versturen dan de waarde die wordt weergegeven aan de gebruiker.

en: The CSS3 effects may not work with some styles.
nl: De CSS3 effecten kunnen soms niet samenwerken met andere stijlen.

en: The Locale determines the language for Datepickers and Timepickers, and the date and time formats for the forms.
nl: De standaard taal bepaalt de taal voor de Datum en Tijdkiezers en dus het formaat van de datum en tijd in het formulier.

en: The Locale determines the language for Datepickers and Timepickers, and the date and time formats for this form. If set to Default it will use the Locale from the Forms &rarr; Settings page.
nl: De standaard taal bepaalt de taal die wordt gebruikt voor Datumkiezers en Tijdkiezers en de gebruikte datum en tijd formaten. Indien ingesteld op "standaard:  dan wordt de taal gebruikt van de Formulier &rarr; Instellinge pagina.

en: The Locale determines the language for the Datepicker, and the date format for this element. If set to Default it will use the Locale from Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language.
nl: De standaard taal bepaalt de taal voor de Datumkiezers en datum formaat voor dit element. Indien ingesteld op standaard wordt de standaard taal gebruikt van Wijzig Formulier &rarr; Instellingen &rarr; Taal.

en: The Locale determines the language for the Timepicker, and the time format for this element. If set to Default it will use the Locale from Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language.
nl: De standaard taal bepaalt de taal voor de Tijdkiezers en tijd formaat voor dit element. Indien ingesteld op standaard wordt de standaard taal gebruikt van Wijzig Formulier &rarr; Instellingen &rarr; Taal.

en: The Quform form builder makes it easy to build forms in WordPress.
nl: Met Quform is het eenvoudig formulieren ontwerpen in wordpress.

en: The WordPress uploads directory does not exist, please create the directory and make it writable.
nl: De  Wordpress uploads folder bestaa niet. Maak aub de folder aan en zorg dat die schrijfrechten heeft.

en: The WordPress uploads directory is not writable.
nl: De Wordpress uploads folder heeft geen schrijfrechten.

en: The admin label will be shown in place of the label throughout the plugin, in the notification email and when viewing submitted form entries.
nl: Het administrator label wordt weergegeven op de plaats van het label door de hele plugin, in de notificatie e-mail en bij het bekijken van verzonden formulier gegevens.

en: The angle for each character will be randomly chosen between the minimum and maximum.
nl: De hoek van elk teken wordt willekeurig bepaald aan de hand van een ingesteld minimum en maximum

en: The animation speed for smooth scrolling, in milliseconds (1000 = 1 second).
nl: De animatie snelheid voor vloeiend scrollen, in milliseconden (1000 = 1 seconde).

en: The confirmation message will fade out and disappear after this number of seconds. Set to 0 to disable the timeout.
nl: Het bevestigingsbericht zal geleidelijk verdwijnen na het ingestelde aantal seconden. Stel 0 seconden in om de timeout uit te zetten.

en: The content to display for this HTML element in plain text notification emails.
nl: De inhoud voor dit HTML  element weergeven in platte tekst in kennisgeving e-mails

en: The current page
nl: De huidige pagina

en: The date must not be earlier than %min%
nl: De datum mag niet voor %min% liggen

en: The date must not be later than %max%
nl: De datum mag niet groter zijn dan %max%

en: The default confirmation cannot be removed
nl: De standaard bevestiging kan niet worden verwijdert

en: The default value is the value that the element is given before the user has changed anything
nl: De standaard waarde is de waarde dat het element al heeft voordat de gebruiker iets gaat veranderen.

en: The default value is the value that the element is given before the user has changed anything.
nl: De standaard waarde is de waarde die het element al heeft voordat de gebruiker ook maar iets heeft gewijzigd.

en: The default value is the value that the field has before the user has entered anything.
nl: De standaard waarde is de waarde van het veld voordat de gebruiker ook maar iets heeft ingevoerd.

en: The description that will show below the form title.
nl: De omschrijving die staat onder de formulier titel.

en: The description will appear below the title at the top of the group.
nl: De beschrijving verschijnt onder de titel bovenaan de groep.

en: The description will appear below the title at the top of the page.
nl: De beschrijving verschijnt onder titel bovenaan de pagina.

en: The font size for each character will be randomly chosen between the minimum and maximum.
nl: De lettergrootte voor elk teken wordt willekeurig bepaald aan de hand van een ingestelde minimale en maximale grootte.

en: The form could not be found. Perhaps it was deleted?
nl: Het formulier kon niet gevonden worden. Wellich is het al verwijderd?

en: The form has unsaved changes.
nl: Het formulier heeft niet opgeslagen wijzigingen.

en: The form must have at least one page
nl: Het forumlier dient op zijn minst een pagina te bevatten

en: The form name must be no longer than 64 characters
nl: De formuliernaam mag niet langer dan 64 karakters zijn

en: The format of the date when displayed in notifications and when viewing entries. See %1$sthis page%2$s for how to set a custom date format. If empty, the format will be inherited from the option at Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language &rarr; Date & time format (PHP) &rarr; Date.
nl: Stel de standaard waarden in voor datums en tijden voor als ze worden weergegeven in e-mails en het bekijken van opgeslagen gegevens. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg zal het formaat worden gebruikt van de formulier opties bij Formulieren &rarr; Instellingen &rarr; Algemeen &rarr; Datum & tijd formaat (PHP) &rarr; Datum.

en: The format of the date when displayed in the form. See %1$sthis page%2$s for how to set a custom date format. If empty, the format will be inherited from the option at Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language &rarr; Date & time format (JS) &rarr; Date.
nl: Stel de standaard waarden in voor datums en tijden voor als ze worden weergegeven in formulieren. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg zal het formaat worden gebruikt van de formulier opties bij Formulieren &rarr; Instellingen &rarr; Taal &rarr; Datum & tijd formaat (PHP) &rarr; Datum.

en: The format of the time when displayed in notifications and when viewing entries. See %1$sthis page%2$s for how to set a custom time format. If empty, the format will be inherited from the option at Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language &rarr; Date & time format (PHP) &rarr; Time.
nl: Stel de standaard waarden in voor datums en tijden voor als ze worden weergegeven in e-mails en het bekijken van opgeslagen gegevens. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg zal het formaat worden gebruikt van de formulier opties bij Formulieren &rarr; Instellingen &rarr; Algemeen &rarr; Datum & tijd formaat (PHP) &rarr; Tijd.

en: The format of the time when displayed in the form. See %1$sthis page%2$s for how to set a custom time format. If empty, the format will be inherited from the option at Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language &rarr; Date & time format (JS) &rarr; Time.
nl: Stel het formaat in voor de tijd wanneer deze wordt weergegeven in formulieren. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor meer informatie over afwijkende formaten. Indien leeg zal het formaat worden gebruikt van de formulier opties bij Formulieren &rarr; Instellingen &rarr; Taal &rarr; Datum & tijd formaat (JS)  &rarr; Tijd.

en: The generated image will be double the size of the image on the page to support Retina devices.
nl: De gegenereerde afbeelding zal worden verdubbeld in een pagina voor ondersteuning van Retina apparaten.

en: The heading that will show above the form.
nl: De rubriek die boven het formulier zal verschijnen.

en: The host of the MySQL server, usually localhost.
nl: De host van de MySQL server. meestal localhost

en: The import data does not appear to be a valid form. If the form is from Quform 1.x, please import the form at Forms &rarr; Tools &rarr; Migrate &rarr; Import a single Quform 1.x form.
nl: Het importformaat is onjuist. Indien het importformulier van Quform versie 1.x is gebruik importeren van het formulier via Formulieren &rarr; Extra &rarr; Migreren &rarr; Importeer een enkel Quform 1.x formulier.

en: The import data is invalid
nl: De geïmporteerde gegevens zijn ongeldig

en: The layout of the files in the upload list.
nl: De layout van de bestanden in de uploadlijst.

en: The length of the submitted value must be greater than or equal to the minimum
nl: De lengte van de te verzenden waarde moet groter of gelijk zijn aan het minimum

en: The length of the submitted value must be less than or equal to the maximum
nl: De lengte van de te verzenden waarde moet kleiner of gelijk zijn dan het maximum

en: The migration tool will copy forms and entries from Quform 1.x into Quform 2.x. It will not copy existing widgets or shortcodes from the 1.x version, you will need to manually add these after the migration is complete.
nl: Het migratie gereedschap copieert alle formulieren en gegevens van Quform 1.x naar Quform 2.x. Het zal geen bestaande widgets of shortcodes copieren van versie 1.x. U dient deze handmatig toe te voegen dan wel aan te passen  in de diversen pagnia 's en widgets nadat de migratie is voltooid.

en: The minimum and maximum time that can be selected.
nl: De minimum en maximum tijd die gekozen kan worden.

en: The minutes must be a multiple of %interval%
nl: De minuten dienen een veelvoud van %interval% te zijn

en: The name is to help you identify the form.
nl: De naam maakt het gemakkelijker om het formulier te herkennen.

en: The name of the database table.
nl: De naam van de database tabel.

en: The name of the database.
nl: De naam van de database.

en: The notifications have been sent successfully.
nl: Uw notificatie is succesvol verzonden.

en: The number of pixels above the target message where smooth scrolling should end. If you have a fixed or sticky header on your site you should increase the number so that messages are not hidden below the header.
nl: Geef het aantal pixels voor boven het berichten waar vloeiend scrolling moet stoppen. Indien u een fixed dan wel sticky header heeft in uw website dan zult u dit aantal pixels moet verhogen zodat de berichten niet achter de header verdwijnen.

en: The padding is the spacing around the email content, enter a number for pixels or any other CSS unit.
nl: De padding (vuilling) is de spatiëring rondom de e-mail inhoud. Voor een getal in voor het aantal pixels of elke andere geldige CSS waarde.

en: The password for the user above.
nl: Het wachtwoord voor bovenstaande gebruiker.

en: The path to save the files inside the WordPress uploads directory.
nl: Het pad om bestanden op te slaan binnen de wordpress uploadmap

en: The placeholder text will appear inside the field until the user starts to type.
nl: De voorbeeldtekst / suggestie wordt weergegeven binnen het invoerveld tot het moment dat de gebruiker gegevens invoert.

en: The plugin cache directory does not exist, please create the directory and make it writable.
nl: De plugin cache folder bestaat niet. Maak aub een folder aan en zorg dat die schrijfrechten heeft.

en: The plugin cache directory is not writable.
nl: De plugin cache folder heeft geen schrijfrechten.

en: The plugin requires MySQL version 5 or later.
nl: Deze plugin vereist MySQL versie 5 of hoger.

en: The plugin requires PHP version 5.2 or later.
nl: Deze plugin vereist PHP versie 5.2 of hoger.

en: The plugin requires WordPress version 4.5 or later.
nl: De plugin vereist Wordpress versie 4.5 of hoger.

en: The plugin requires the FreeType library for the CAPTCHA element.
nl: Voor het Captcha element is de FreeType Extensie vereist.

en: The plugin requires the GD image library for the CAPTCHA element.
nl: Voor het Captcha element is de GD Image Extensie vereist.

en: The range of dates that can be selected.
nl: Het bereik van de data die geselecteerd kunnen worden.

en: The response parameter is invalid or malformed
nl: De responsive parameter is ongeldig of misvormd

en: The response parameter is missing
nl: De responsive parameter ontbreekt

en: The results could not be loaded.
nl: De resultaten konden niet geladen worden.

en: The secret parameter is invalid or malformed
nl: De geheime parameter is ongeldig of misvormd

en: The secret parameter is missing
nl: De geheime parameter ontbreekt

en: The selected form does not exist
nl: Het geselecteerde formulier bestaat niet

en: The shortcode could not be sent to the editor, please copy it from the preview area and paste it into the editor
nl: De shortcode kon niet naar de editor verstuurd worden. Kopieer  aub de shortcode van de voorbeeldweergave en plak hem in de tekstverwerker.

en: The size of a file in the upload list.
nl: De grootte van een bestand in de uploadlijst.

en: The sub label is small text shown below or above the field.
nl: Het sub label is een tekst die wordt weergegeven beneden het veld.

en: The submitted value must be numerically greater than the minimum
nl: De te verzenden waarde moet numeriek groter zijn dan het ingestelde minimum

en: The submitted value must be numerically less than this value
nl: De te verzenden waarde moet numeriek minder zijn dan deze waarde.

en: The submitted value must match this regular expression. The pattern should include start and end delimiters, see below for an example.
nl: De verzonden waarde dient overeen te komen met deze regulier expressie. Het patroon dient een start en einde begrenzing te hebben. Zie onderstaand voorbeeld.

en: The temporary directory does not exist, please create the directory and make it writable.
nl: De plugin tijdelijke folder bestaat niet. Maak de folder handmatig aan en zorg dat deze schrijfrechten heeft.

en: The temporary directory is not writable.
nl: De plugin tijdelijk folder heeft geen schrijfrechten.

en: The text or HTML to trigger the popup, shortcodes can also be used.
nl: De tekst of HTML om de pop-up in gang te zetten. Shortcodes mogen ook gebruikt worden.

en: The time must not be earlier than %min%
nl: De tijd mag niet voor %min% liggen

en: The time must not be later than %max%
nl: De tijd mag niet na  %max% liggen

en: The title of the widget.
nl: De titel van widget.

en: The title will appear at the top of the group.
nl: De titel wordt weergeven bovenaan de groep.

en: The title will appear at the top of the page.
nl: De titel verschijnt bovenaan de pagina.

en: The token that the submitted value must be equal to
nl: Het teken van de te verzenden waarde moet gelijk zijn aan

en: The tooltip text will appear next to your element in a tooltip when the user hovers it with their mouse. You can customize the look of tooltips by going to %1$sSettings &rarr; Style &rarr; Tooltips%2$s
nl: De tooltip tekst verschijnt naast uw element in een pop-up wanneer de gebruiker het met hun muis over het veld schuift. U kunt de look and feel van tooltips aanpassen door te gaan naar %1$sSettings &rarr; Style &rarr; Tooltips%2$s

en: The total number of pages
nl: Het totaal aantal pagina's

en: The unique identifier, you may need this for advanced usage.
nl: De unieke identificatiecode, dit heeft u nodig voor geavanceerd gebruik

en: The user must have permission to insert data to the database.
nl: De gebruiker moet rechten hebben om data toe te voegen aan de database.

en: The value does not match
nl: De invoer komt niet overeen.

en: The value is not greater than '%min%'
nl: De waarde is niet groter dan '%min%'

en: The value is not greater than or equal to '%min%'
nl: De waarde is niet groter of gelijk aan '%min%'

en: The value is not less than '%max%'
nl: De waarde is niet kleiner dan '%max%'

en: The value is not less than or equal to '%max%'
nl: De waarde is niet kleiner of gelijk aan '%max%'

en: The width of the popup, any CSS width or number is accepted.
nl: De breedte van de pop-up, elke CSS breedte of waarde wordt geaccepteerd.

en: The width only applies when the enhanced uploader option is disabled or not supported in the browser.
nl: De breedte wordt alleen gebruikt indien de geavanceerde bestandsuploader is uitgeschakeld or niet wordt ondersteund in de gebruikte browser.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme colors
nl: Thema kleuren

en: Themes define the look of the form.
nl: Themas bepalen het uitzien van uw formulier.

en: There are no attachments yet, click "Add attachment" to add one.
nl: Er zijn nog geen bijlagen. Klik "Toevoegen bijlage"om er een toe te voegen.

en: There are no conditionals yet, click "Add conditional" to add one.
nl: Er zijn nog geen condities, klik "Toevoegen conditie"om er een toe te voegen.

en: There are no elements available to use for logic rules.
nl: Er zijn geen elementen beschikbaar voor logische condities.

en: There are no labels, add one using the "Add New" button.
nl: Er zijn geen labels, voeg er een toe via de "Nieuw Toevoegen" knop.

en: There are no logic rules yet, click "Add logic rule" to add one.
nl: Er zijn nog geen logische condities. Klik "Toevoegen logische conditie" om er een toe te voegen.

en: There are no options, click "Add option" to add one.
nl: Er zijn geen opties, klik "Toevoegen Optie" om er een toe te voegen.

en: There was a problem
nl: Er was een probleem

en: These are the choices that the user will be able to choose from.
nl: Dit zijn de keuzes waaruit de gebruiker kan kiezen.

en: These options allow you to give permissions for other Roles to access parts of the plugin.
nl: Deze instellingen maken het mogelijk om rechten toe te kennen voor toegang tot (bepaalde) delen van de plugin.

en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht.

en: This field must be a positive number or zero
nl: Dit veld moet een nul bevatten of een positieve getal.

en: This field should be left blank
nl: Dit veld moet leeg blijven

en: This form is not currently active
nl: Dit formulier is momenteel niet actief

en: This helps us prevent spam, thank you.
nl: Dit helpt spam te voorkomen, dank U.

en: This is an example tooltip!
nl: Dit is een voorbeeld tooltip!

en: This is the name of the parameter that you will use to set the default. For example, in the URL you can set the value using %s.
nl: Dit is de naam van de parameter die u wenst te gebruiken als standaard. Bijvoorbeeld, in de URL kunt u de waarde instellen door %s te gebruiken.

en: This is the text that will link to the Quform purchase page, it's displayed under your form.
nl: Dit is de tekst die zal linken naar de Quform Aankooppagina. Hij wordt weergegeven onder uw formulier.

en: This option is enabled automatically when you add a popup form to a page or when you add a Quform Popup widget. If this did not happen for some reason you can enable this option to manually enable the popup script.
nl: Deze instelling is automatisch ingeschakeld wanneer u een pop-up formulier gebruikt of wanneer u een Quform Pop-up widget gebruikt. Indien dit om welke reden dan ook niet is gebeurd, schakel dan deze instelling handmatig in om het pop-up script te activeren.

en: This section enables you to save form data to a custom database. This is not related to the saving of submitted entries, you can do both at the same time. You can use this functionality to save submitted form data to the table of another plugin for example.
nl: Deze sectie geeft de mogelijkheid om de gegevens van formulier op te slaan in een eigen database. Dit is niet gerelateerd aand het opslaan of versturen van gegevens. U kunt beiden tegelijk doen. U kunt deze functionaliteit gebruiken om verzonden formulier gegevens op te slaan in een tabel van bijvoorbeeld een andere plugin.

en: This tool will not create the database table or fields for you - they should already exist. You can then choose to save a form value using the button below, just enter the name of the database field you would like to save to and choose the value from the dropdown menu.
nl: Deze tool zal geen database tabellen of velden aanmaken. Ze moeten reeds bestaan. U kunt dan kiezen om formuliergegevens op te slaan door gebruik te maken van onderstaande knop. Geef de naam van het databaseveld dat u wenst te gebruiken en kies de waarde van het dropdown menu.

en: This value is a duplicate of a previously submitted form
nl: De invoer is hetzelfde als een vorig verzonden formulier.

en: This value is not valid
nl: Deze waarde is ongeldig

en: Threshold
nl: Beginwaarde

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time
nl: Tijd

en: Time format (JS)
nl: Tijd formaat (js)

en: Time format (PHP)
nl: Tijd formaat (PHP)

en: Time range
nl: Tijdbereik

en: Tiny
nl: Klein

en: Tip position
nl: Tip plaats

en: Tipped
nl: Aangeraakt

en: Tipsy
nl: Dronken

en: Title
nl: Titel

en: Title to display above the form.
nl: Titel die boven het formulier zal verschijnen.

en: Title:
nl: Titel:

en: To add this form as a widget, go to the Appearance &rarr; Widgets on the WordPress menu. Find the widget with the title "Quform" (or "Quform Popup" for a popup form) and simply drag it to a widget enabled area, then select this form in the widget settings.
nl: Om dit formulier te gebruiken in een widget ga naar Weergave &rarr; Widgets in het WordPress menu. Zoek het widget met de naam "Quform" (of "Quform Popup" voor een popup formulier) en sleep het widget naar een van de beschikbare widget containers. Dan selecteer dit formulier in de instellingen van het widget.

en: To add this form into a post or page, copy and paste one of the shortcodes below into the post or page content.
nl: Om dit formulier te gebruiken in een bericht of pagina, kopieer en plak een van de onderstaande shortcodes in het bericht of pagina tekst.

en: To add this form to a PHP file, use one of the PHP snippets below.
nl: Om dit formulier te gebruiken in PHP code kies een van de onderstaande PHP codes.

en: To protect your site, potentially risky file types are not allowed to be uploaded in a File Upload field, enable this option to stop the protection.
nl: Om uw website te beschermen zullen potentiële gevaarlijke bestandtypes niet toegestaan zijn om gebruikt te worden als Bestands Upload. Schakel deze optie in om die bescherming uit te zetten.

en: To protect your site, potentially risky file types are not allowed to be uploaded in a File Upload field. To stop this protection, enable the option at Forms &rarr; Settings &rarr; Tweaks &amp; Troubleshooting &rarr; Allow uploading all file types.
nl: Om uw website te beschermen zijn potentiële gevaarlijke bestandstypen niet toegestaan om te gebruiken in het bestand Upload veld. Schakel de optie in bij Formulieren &rarr; Instellingen &rarr; Tweaks &amp; Troubleshooting &rarr; om alle bestandstypen toe te staan..

en: To use reCAPTCHA you must enter the API keys on the Quform settings page.
nl: Om reCAPTCHA te gebruiken moet u de API-sleutels invoeren in de Quform instellingen.

en: To use the reCAPTCHA element in a form you need to %1$screate the API keys%2$s. Once you have the Site and Secret key, enter them below.
nl: Om reCaptcha in een formulier te kunnen gebruiken moet u %1$sAPI keys aanmaken%2$s. Zodra u de Site en Geheime sleutels heeft voer ze dan hieronder in.

en: Toggle enabled/disabled
nl: Schakelaar Aan/Uit

en: Toggle required
nl: Aan-/uitzetten verplicht

en: Token
nl: Teken

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Tooltip style
nl: Tooltip stijl

en: Tooltip text
nl: Tooltip tekst

en: Total of column widths must not be higher than 100
nl: Het totaal van de kolombreedtes mag niet meer dan 100 zijn

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trigger
nl: Schakelaar

en: Trinidad And Tobago
nl: Trinida en Tobago

en: Tripple Dot
nl: Driedubbele Punt

en: Try enabling this if you have unwanted extra spacing in the form.
nl: Probeer deze installing in te schakelen indien u ongewenste tussenruimtes heeft in uw formulieren.

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Tunisia
nl: Tunesi&#235;

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turks And Caicos Islands
nl: Turks en Caicos Eilanden

en: Turn off this option to stop IP addresses being saved with the form entry data.
nl: Schakel dit in om het opslaan en meesturen van IP adressen in formulieren uit te schakelen.

en: Tweaks & Troubleshooting
nl: Tweaks & Foutoplossing

en: Tweet us
nl: Tweet ons

en: U.S. States
nl: Verenigde Staten

en: UK Counties
nl: Engelse provincies

en: Ukraine
nl: Ukra&#239;ne

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Under $20,000
nl: Onder €20.000

en: Under 18
nl: Onder 18 jaar

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Uninstall
nl: Deïnstaleren

en: Uninstall %s
nl: Deïnstalleer %s

en: Unique ID
nl: Uniek Kenmerk

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Verenigde Staten ondergeschikte afgelegen eilanden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown upload error
nl: Onbekende verzendfout

en: Unlicensed
nl: Geen Licentie

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Untitled
nl: Zonder naam

en: Untitled group
nl: Titelloze groep

en: Upload button
nl: Uploadknop

en: Upload button (active)
nl: Uploadknop (focus)

en: Upload button (hover)
nl: Uploadknop (hover)

en: Upload button icon
nl: Uploadknop icoon

en: Upload button icon (active)
nl: Uploadknop icoon (focus)

en: Upload button icon (hover)
nl: Uploadknop icoon (hover)

en: Upload button text
nl: Uploadknop tekst

en: Upload button text (active)
nl: Uploadknop tekst (focus)

en: Upload button text (hover)
nl: Uploadknop tekst (hover)

en: Upload dropzone (active)
nl: Upload dropzone (actief)

en: Upload dropzone icon
nl: Upload dropzone icoon

en: Upload dropzone icon (active)
nl: Upload dropzone icoon (active)

en: Upload dropzone icon (hover)
nl: Upload dropzone icoon (hover)

en: Upload dropzone text
nl: Upload dropzone tekst

en: Upload dropzone text (active)
nl: Upload dropzone tekst (active)

en: Upload dropzone text (hover)
nl: Upload dropzone tekst (hover)

en: Upload list layout
nl: Uploadlijst layout

en: Upload list size
nl: Uploadlijst grootte

en: Uploads Directory
nl: Uploads Folder

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Use Ajax
nl: Gebruik Ajax

en: Use UTF-8 BOM
nl: Gebruik UTF-8 BOM

en: Use WordPress database
nl: Gebruik de Wordpress database

en: Use form theme button style
nl: Gebruik formulier thema knopstijl

en: Use this confirmation if all of these rules match
nl: Gebruik deze bevestiging indien al deze condities overeenkomen

en: Use this confirmation if any of these rules match
nl: Gebruik deze bevestiging indien welke conditie dan ook overeenkomt

en: Used as a select menu replacement.
nl: Wordt gebruikt als vervanging van een select menu.

en: Used for adding upload progress to File Upload elements.
nl: Wordt gebruikt voor het toevoegen van een progressie balk voor Bestand Uploads elementen.

en: Used for animated scrolling to success and error messages.
nl: Wordt gebruikt voor scroll animatie voor succes- of foutmeldingen.

en: Used for displaying a datepicker calendar on the Date element.
nl: Wordt gebruikt voor het weergeven van de datum kiezer kalender in een datumveld.

en: Used for displaying a timepicker list on the Time element.
nl: Wordt gebruikt voor het weergeven van de tijdkiezerlijst in een tijdveld.

en: Used for displaying icons in various parts of the form.
nl: Wordt gebruikt voor het weergeven van iconen in diversen delen van het formulier.

en: Used for displaying labels inside fields.
nl: Wordt gebruikt voor het weergeven van labels binnen velden.

en: Used for displaying the form in a popup.
nl: Wordt gebruikt voor het weergeven van een formulier in een pop-up.

en: Used for displaying tooltips in the form.
nl: Wordt gebruikt voor het weergeven van tooltips in een formulier.

en: User
nl: Gebruiker

en: User Agent
nl: Gebruiker Agent

en: User Metadata
nl: Gebruiker Metagegevens

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Valid
nl: Geldig

en: Valid (bundled)
nl: Geldig (gebundeld)

en: Validate submitted value
nl: Valideer de ingegeven waarde

en: Validation error icon
nl: Validatie fout icoon

en: Validation error position
nl: Validatie fout positie

en: Validators
nl: Validator

en: Validators checks whether the data entered by the user is valid.
nl: Een validator controleert of de ingevoerde gegevens correct zijn.

en: Value
nl: Waarde

en: Value must be at least %min% characters long
nl: De invoer moet tenminste %min% karakters lang zijn

en: Value must be greater than 1
nl: Waarde moet groter dan 1 zijn

en: Value must be less than 1000000
nl: Waarde dient kleiner te zijn dan 1000000

en: Value must be no longer than %max% characters
nl: Invoer mag niet langer dan %max% karakters zijn

en: Value must be numeric
nl: Waarde moet numeriek zijn

en: Variables
nl: Variabelen

en: Verify
nl: Controleer

en: Version
nl: Versie

en: Vertical element spacing
nl: Verticale spatiëring element

en: View
nl: Bekijk

en: View Dashboard
nl: Bekijk Dashboard

en: View Entries
nl: Bekijk Invoergegevens

en: View Entry
nl: Bekijk invoer

en: View Help Page
nl: Bekijk de Help Pagina

en: View Tools Page
nl: Bekijk de Gereedschap Pagina

en: View all
nl: Bekijk alles

en: View all entries
nl: Bekijk alle records

en: View depth
nl: Bekijk diepte

en: View documentation
nl: Bekijk Documentatie

en: View entries
nl: Bekijk records

en: View help and examples
nl: Bekijk helpteksten en  voorbeelden

en: View submitted entries for &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk verzondengegevens van &#8220;%s&#8221;

en: View this entry
nl: Bekijk dit record

en: Viewing entry for %s
nl: Invoer bekijken voor %s

en: Virgin Islands (British)
nl: Virgin Eilanden (Brits)

en: Virgin Islands (U.S.)
nl: Virgin Eilanden (V.S.)

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visit help site
nl: Bezoek de help website

en: WARNING: All forms, entries and settings will be deleted and cannot be recovered unless you have a backup of the database.
nl: WAARSCHUWING: Alle formulieren, formulier gegevens en instellingen zullen worden verwijdert en kunnen niet hersteld worden tenzij u een database backup ter beschikking heeft.

en: Wait this number of seconds before redirecting.
nl: Wacht dit aantal seconden alvorens de omleiding (redirect) zal plaatsvinden.

en: Wallis And Futuna Islands
nl: Wallis en Futuna Eilanden

en: We work hard to give you an exceptional premium products and 5 star support. To show your appreciation you can buy us a coffee or simply by sharing or follow us on social media.
nl: We doen ons best voor een exceptioneel hoogwaardig product en 5 sterren support. Om uw waardering te laten blijken kunt u ons een kop koffie kopen of simpelweg ons te delen of te volgen via sociale media.

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Western Sahara
nl: Westerlijke Sahara

en: What to save
nl: Wat opslaan?

en: What's a tooltip? You're looking at one.
nl: Wat is een tooltip?, u kijkt er nu naar.

en: When to load scripts/styles
nl: Wanneer moeten scripst en stijlen geladen worden

en: When viewing entries, only the time is shown if the entry was submitted today. Enable this option to always show the full date.
nl: Tijdens het bekijken van opgeslagen gegevens wordt alleen de tijd weergegeven indien de gegevens vandaag zijn opgeslagen. Zet deze optie aan indien altijd de volledige datum moet worden weergegeven.

en: Which forms?
nl: Welke formulieren?

en: Widowed
nl: Weduwnaar/weduwe

en: Width
nl: Breedte

en: Width (optional)
nl: Breedte (optioneel)

en: Width:
nl: Breedte:

en: WordPress Version
nl: Wordpress  Versie

en: Wrapper
nl: Omslag

en: Years of the decade
nl: Jaren van het decennium

en: Yemen
nl: Jemen

en: Yes
nl: Ja

en: You are not currently saving any submitted form values.
nl: Op dit moment bewaart u geen verzonden formuliergegevens.

en: You are using an unlicensed version. Please %1$senter your license key%2$s or %3$spurchase a license key%4$s.
nl: U gebruikt een ongelicenseerde versie. %1$svoer uw licentiesleutel in%2$s of %3$skoop een licentie%4$s.

en: You are using the latest version.
nl: U gebruikt de meest recente versie.

en: You are using version %s
nl: U gebruikt versie %s

en: You attempted to edit an item that doesn't exist. Perhaps it was deleted?
nl: U probeert een onderdeel te wijzigen dat niet (meer) bestaat. Wellicht is het al verwijderd?

en: You can disable any stylesheet or script used by the Quform plugin by turning the option off below. Disabling the script will disable the functionality of the feature, unless the script is provided from another source. Most scripts are only loaded when they are used by an active form.
nl: U kunt elke CSS stijl of script dat gebruikt wordt door Quform uitschakelen via onderstaande instellingen. Het uitzetten van scripts zal de functionaliteit uitschakelen tenzij het script via een andere wijze wordt geladen. De meeste scripts worden alleen geladen als er een formulier wordt weergegeven.

en: You can disable this confirmation by turning this off.
nl: U kunt deze bevestiging uitzetten door dit hier uit te schakelen.

en: You can stop this notification being sent by turning this off.
nl: U kunt deze notificatie stoppen zodat hij niet meer wordt verzonden door hem hier uit te zetten.

en: You can use a custom image or HTML to customize the submit button.
nl: U kunt een aangepaste afbeelding or HTML gebruiken om de verzendknop te wijzigen.

en: You can't edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: U kunt dit gegeven niet wijzigen omdat het in de prullenbak zit. Zet de invoer terug en probeer het opnieuw.

en: You cannot upload more than %s file(s)
nl: U kunt niet meer dan %s bestand(en) uploaden

en: You do not have permission to access any tools.
nl: U heeft geen rechten voor het gebruik van welk gereedschap dan ook.

en: You do not have permission to do this.
nl: Heeft u wel rechten om dit te doen.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: U heeft geen rechten om deze pagina te benaderen/openen.

en: You have unsaved changes.
nl: U heeft nog onopgeslagen wijzigingen.

en: You must confirm to continue.
nl: U dient dit te bevestigen om verder te gaan.

en: YouTube
nl: Youtube

en: Your message has been sent, thanks.
nl: U bericht is verzonden, dank!

en: Your search did not match any entries.
nl: Niets gevonden dat aan de zoek criteria voldoet.

en: Your search did not match any forms.
nl: Uw zoekopdracht heeft geen formulieren gevonden.

en: Yugoslavia
nl: Joegoslavi&#235;

en: bottom center
nl: beneden midden

en: bottom left
nl: beneden links

en: bottom right
nl: beneden rechts

en: center
nl: gecentreerd

en: contains
nl: bevat

[ctx: date]
en: To
nl: Tot

[ctx: date field]
en: Date
nl: Datum

[ctx: delete]
en: Remove
nl: Verwijder

en: e.g. Contact form
nl: bijv. Contactformulier

[ctx: email]
en: To
nl: Aan

[ctx: email address field]
en: Email
nl: E-mail

en: ends with
nl: eindigt met

[ctx: for a file to upload]
en: Browse...
nl: Verkennen

[ctx: form name duplicate]
en: %s duplicate
nl: %s duplicaten

en: if all of these rules match
nl: indien al deze condities overeenkomen

en: if any of these rules match
nl: indien welke conditie dan ook overeenkomt

en: is empty
nl: is leeg

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is less than
nl: is kleiner dan

en: is not
nl: is ongelijk

en: is not empty
nl: is niet leeg

en: left bottom
nl: links beneden

en: left center
nl: links midden.

en: left top
nl: links boven

[ctx: multi select field]
en: Multi Select
nl: Meerkeuze selectie

[ctx: name field]
en: Name
nl: Naam

[ctx: outermost wrapping HTML element around an element]
en: Element outer wrapper
nl: Veld  buitenste kader

[ctx: password input field]
en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: popup widget name]
en: %s Popup
nl: %s Pop-up

[ctx: radio buttons field]
en: Radio Buttons
nl: Radio knoppen

en: reCAPTCHA
nl: reCaptcha

[ctx: reCAPTCHA size]
en: Invisible
nl: Onzichtbaar

[ctx: reCAPTCHA size]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: reCAPTCHA theme]
en: Dark
nl: Donker

[ctx: reCAPTCHA theme]
en: Light
nl: Licht

[ctx: reCAPTCHA type]
en: Audio
nl: Geluid

[ctx: reCAPTCHA type]
en: Image
nl: Afbeelding

en: right bottom
nl: rechts beneden

en: right center
nl: rechts midden

en: right top
nl: rechts boven

[ctx: select menu field]
en: Select Menu
nl: Keuze Menu

en: starts with
nl: begint met

[ctx: submit button element]
en: Submit
nl: Verzend

[ctx: text input field]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: textarea input field]
en: Textarea
nl: Textveld

[ctx: the HTML wrapper around just the input]
en: Element input wrapper
nl: Element invoer wrapper

[ctx: the HTML wrapper around the form elements]
en: Form elements wrapper
nl: Formulier velden kader

[ctx: the alphabet filter]
en: Alpha
nl: Alfa

[ctx: the alphabet validator]
en: Alpha
nl: Alfa

[ctx: the alphanumeric filter]
en: Alphanumeric
nl: Alfanumeriek

[ctx: the alphanumeric validator]
en: Alphanumeric
nl: Alfanumeriek

en: the current day
nl: de huidige dag

en: the current month
nl: de huidige maand

en: the current year
nl: het huidige jaar

[ctx: the digits filter]
en: Digits
nl: Cijfers

[ctx: the digits validator]
en: Digits
nl: Cijfers

[ctx: the duplicate validator]
en: Prevent Duplicates
nl: Voorkom duplicaten

en: the filename
nl: de bestandsnaam

en: the form ID
nl: Formulier ID

[ctx: the greater than validator]
en: Greater Than
nl: Groter Dan

[ctx: the identical validator]
en: Identical
nl: Identiek

[ctx: the inner HTML wrapper around the element]
en: Element inner wrapper
nl: Veld  binnenste kader

[ctx: the inner HTML wrapper around the form]
en: Form inner wrapper
nl: Formulier binnenste kader

en: the length of the submitted value
nl: de lengte van de verzonden waarde

[ctx: the length validator]
en: Length
nl: Lengte

[ctx: the less than validator]
en: Less Than
nl: Kleiner Dan

en: the maximum allowed length
nl: de maximale toegestanen lengte

en: the maximum allowed value
nl: de maximale toegestane waarde

en: the maximum date
nl: de maximale datum

en: the maximum number of required files
nl: het maximum aantal vereiste bestanden

en: the maximum time
nl: de maximale tijd

en: the minimum allowed length
nl: de minimum toegestane lengte

en: the minimum allowed value
nl: de minimaal vereiste waarde

en: the minimum date
nl: de minimale datum

en: the minimum number of required files
nl: het minimum aantal vereiste bestanden

en: the minimum time
nl: de minimale tijd

[ctx: the outermost HTML wrapper around the form]
en: Form outer wrapper
nl: Formulier buitenste kader

[ctx: the strip tags filter]
en: Strip Tags
nl: Verwijder Tags

[ctx: the strip tags validator]
en: Email
nl: E-mail

en: the submitted value
nl: de verzonden waarde

en: the token
nl: het teken

[ctx: the wrapper around each option for checkboxes and radio buttons]
en: Option wrappers
nl: Opties wrapper

[ctx: the wrapper around the list of options for checkboxes and radio buttons]
en: Options outer wrapper
nl: Opties buiten wrapper

[ctx: time field]
en: Time
nl: Tijd

en: top center
nl: boven midden

en: top left
nl: boven links

en: top right
nl: boven rechts
