Quform v2 - en to no translation catalogue (32 entries)

en: Iceland
no: Island

en: Norway
no: Norge

en: Sweden
no: Sverige

en: January
no: Januar

en: February
no: Februar

en: March
no: Mars

en: May
no: Mai

en: June
no: Juni

en: July
no: Juli

en: October
no: Oktober

en: December
no: Desember

en: Email
no: Epost

en: Name
no: Navn

en: Are you human?
no: Er du et menneske?

en: Active
no: Aktiv

en: Inactive
no: Inaktiv

en: Deactivate
no: Deaktiver

en: Activate
no: Aktivér

en: Edit this form
no: Rediger skjema

en: You are using the latest version.
no: Du bruker nyeste versjon.

en: Required
no: Obligatorisk

en: Plain text
no: Standard tekst

note: translators: %s: the current plugin version
en: You are using version %s
no: Du bruker versjon %s

en: Entries
no: Innlegg

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Edit
no: Rediger

en: German States
no: Tyske stater

en: Days
no: Dager

en: Months
no: Måned

en: Denmark
no: Danmark

en: Finland
no: Finnland

en: Germany
no: Tyskland
