Quform v2 - en to hr translation catalogue (199 entries)

en: Holy See (Vatican City State)
hr: Vatikan

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Iceland
hr: Island

en: Ireland
hr: Irska

en: Israel
hr: Izrael

en: Italy
hr: Italija

en: Macedonia, Former Yugoslav Republic Of
hr: FYR Makedonija

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: Norway
hr: Norveška

en: Poland
hr: Poljska

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Russian Federation
hr: Ruska federacija

en: Slovakia (Slovak Republic)
hr: Slovačka

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Spain
hr: Španjolska

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turkey
hr: Turska

en: Ukraine
hr: Ukraina

en: United States
hr: Sjedinjene američke države

en: Yugoslavia
hr: Jugoslavija

en: January
hr: Siječanj

en: February
hr: Veljača

en: March
hr: Ožujak

en: April
hr: Travanj

en: May
hr: Svibanj

en: June
hr: Lipanj

en: July
hr: Srpanj

en: August
hr: Kolovoz

en: September
hr: Rujan

en: October
hr: Listopad

en: November
hr: Studeni

en: December
hr: Pro

en: File Upload
hr: Prijenos datoteka

en: Hidden
hr: Skriveno polje

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Your message has been sent, thanks.
hr: Vaša poruka uspješno je poslana!

en: Entry ID
hr: ID unosa

en: General
hr: Općenito

en: Form URL
hr: URL obrasca

en: Referring URL
hr: Referirajući URL

en: Date
hr: Datum

en: Time
hr: Vrijeme

en: Email
hr: E-mail

en: Default
hr: Uobičajeno

en: Hide
hr: Sakrij

en: Option 1
hr: Opcija 1

en: Option 2
hr: Opcija 2

en: Option 3
hr: Opcija 3

en: Email address
hr: E-mail adresa

[ctx: for a file to upload]
en: Browse...
hr: Pretraži...

en: Name
hr: Ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Send
hr: Pošalji

en: IP address
hr: IP adresa

en: All
hr: Sve

en: Unread
hr: Nepročitano

note: translators: %s: the search term
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hr: Rezultati pretraživanja za &#8220;%s&#8221;

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: View this entry
hr: Pregled ovog unosa

en: View
hr: Pregled

en: Mark as read
hr: Označi kao pročitano

en: Mark as unread
hr: Označi kao nepročitano

en: No entries found.
hr: Nema unosa.

en: Active
hr: Aktivno

en: Inactive
hr: Neaktivno

en: Deactivate
hr: Deaktiviraj

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit this form
hr: Uredi ovaj obrazac

en: You are using the latest version.
hr: Koristite najnoviju verziju.

en: View entries
hr: Pregled unosa

en: Advanced
hr: Napredno

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Title
hr: Naslov

en: Required
hr: Obavezno

en: Theme
hr: Tema

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Group style
hr: Stil grupe

en: Plain
hr: Obično

en: Label width
hr: Širina etikete

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni ekstenzije datoteka

en: Maximum allowed file size
hr: Najveća dopuštena veličina datoteke

en: Enter the maximum size of a file in MB.
hr: Unesite najveću dopuštenu veličinu datoteke u megabajtima

en: Important information
hr: Važne informacije

en: Save uploaded files to the server
hr: Spremi prenesene datoteke na poslužitelj

en: the current year
hr: trenutna godina

en: the current month
hr: trenutni mjesec

en: the current day
hr: trenutni dan

en: Path to save uploaded files
hr: Putanja za spremanje prenesenih datoteka

en: The path to save the files inside the WordPress uploads directory.
hr: Putanja unutar WordPress upload direktorija gdje će se spremati datoteke

en: the filename
hr: naziv datoteke

en: Save
hr: Spremi

en: Submitted form data
hr: Podaci poslanog obrasca

en: Additional information
hr: Dodatni podaci

en: None
hr: Ništa

en: Show empty fields
hr: Pokaži prazna polja

en: Standard form
hr: Standardni obrazac

en: Style
hr: Stil

en: Database
hr: Baza podataka

en: General settings
hr: Opće postake

en: Global
hr: Globalno

en: e.g. Contact form
hr: npr. Kontakt obrazac

en: Product license
hr: Licenca proizvoda

en: License status
hr: Status licence

en: Enter license key
hr: Unesite licenčni ključ

en: Verify
hr: Verificiranje

note: translators: %s: the current plugin version
en: You are using version %s
hr: Koristite verziju %s

en: Server compatibility
hr: Kompatibilnost poslužitelja

en: Select a form to export entries from
hr: Odaberite obrazac za izvoz unosa

en: Choose which fields to export
hr: Odaberite polja za izvoz

en: Date range (optional)
hr: Raspon datuma (opcionalno)

en: From
hr: Od

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Select a form to export
hr: Odaberite obrazac za izvoz

en: Export
hr: Izvoz

en: Form export data
hr: Podaci izvoza obrasca

en: Click inside the box to select all text
hr: Kliknite unutar okvira da biste odabrali sav tekst

en: Import form data
hr: Uvoz podataka obrasca

en: Import
hr: Uvoz

en: Please select a form first
hr: Molimo prvo odaberite obrazac

en: Insert a form
hr: Umetnite obrazac

en: Select a form
hr: Odaberite obrazac

en: Popup form
hr: Popup obrazac

en: Insert
hr: Umetni

note: translators: %1$s: open link tag, %2$s: close link tag
en: No forms found, %1$sclick here to create one%2$s.
hr: Nema obrazaca. %1$skliknite ovdje za kreiranje%2$s.

en: Forms
hr: Obrasci

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Entries
hr: Unosi

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Preview
hr: Pregled

en: Form
hr: Obrazac

en: Export Entries
hr: Izvoz unosa

en: Export Form
hr: Izvoz obrasca

en: Edit Form
hr: Uredite obrazac

en: Add to website
hr: Dodaj na web stranicu

en: PHP Version
hr: Verzija PHP-a

en: MySQL Version
hr: Verzija MySQL-a

en: WordPress Version
hr: Verzija WordPress-a

en: GD Image Library
hr: GD Image LIbrary

en: Available
hr: Raspoloživo

en: Unavailable
hr: Nije raspoloživo

en: Temporary Directory
hr: Privremeni direktorij

en: The plugin requires PHP version 5.2 or later.
hr: Ovaj dodatak zahjeva PHP 5.2 ili noviji.

en: The plugin requires MySQL version 5 or later.
hr: Ovaj plutin zahtjeva MySQL 5 ili noviji.

en: Export entries
hr: Izvoz unosa

en: Export form
hr: Izvoz obrasca

en: Import form
hr: Uvoz obrasca

en: This field is required
hr: Ovo je obavezno polje

en: Invalid email address
hr: Neispravna e-mail adresa

en: Create a new form
hr: Kreiranje novog obrasca

en: Edit
hr: Uredi

en: Form saved
hr: Obrazac je spremljen

en: Field
hr: Polje

en: Above
hr: Iznad

en: Left
hr: Lijevo

en: Inside
hr: Unutar

en: Untitled
hr: Neimenovano

en: Please select
hr: Molimo odaberite

en: Label
hr: Label - etiketa

en: Default value
hr: Uobičajena vrijednost

en: Gender
hr: Spol

en: Male
hr: Muški

en: Female
hr: Ženski

en: Age
hr: Dob

en: Marital Status
hr: Bračno stanje

en: Days
hr: Dani

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Months
hr: Mjeseci

en: Algeria
hr: Alžir

en: Austria
hr: Austrija

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Bosnia And Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Canada
hr: Kanada

en: Congo, The Democratic Republic Of The
hr: Kongo, Demokratska republika

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
hr: Hrvatska

en: Cuba
hr: Kuba

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech Republic
hr: Češka

en: Denmark
hr: Danska

en: Finland
hr: Finska

en: France
hr: Francuska

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Germany
hr: Njemačka

en: Greece
hr: Grčka
