Quform v2 - en to fa translation catalogue (1685 entries)

en: Spacer
fa: فاصله

en: Group spacer
fa: فاصله بین گروه

en: Save IP addresses
fa: ذخیره آدرس IP

en: Turn off this option to stop IP addresses being saved with the form entry data.
fa: این گزینه را غیرفعال کنید برای آی پی هایی که ورودی های آنها ذخیره شده است.

en: The plugin requires the GD image library for the CAPTCHA element.
fa: این افزونه به کتابخانه عکس GD برای استفاده در کد امنیتی نیاز دارد، لطفا از سرویس میزبانی خود درخواست کنید که آن را برای شما نصب کند.

en: The plugin requires the FreeType library for the CAPTCHA element.
fa: این افزونه نیاز به کتابخانه FreeType برای عنصر CAPTCHA دارد.

en: Submit button wrapper
fa: چارچوب دکمه ارسال

en: Back button wrapper
fa: چارچوب دکمه برگشت

en: Next button wrapper
fa: چارچوب دکمه بعدی

en: Next button
fa: دکمه بعدی

en: Next button (hover)
fa: دکمه بعدی (هاور)

en: Next button (active)
fa: دکمه بعدی (فعال)

en: Next button text (hover)
fa: متن دکمه بعدی (هاور)

en: Next button text (active)
fa: متن دکمه بعدی (فعال)

en: Next button icon (hover)
fa: آیکون دکمه بعدی (هاور)

en: Next button icon (active)
fa: آیکون دکمه بعدی (فعال)

en: Element spacer
fa: فاصله انداز

en: Page progress wrapper
fa: چارچوب پیشرفت صفحه

en: Page progress bar
fa: نوار پیشرفت صفحه

en: Page progress bar text
fa: متن نوار پیشرفت صفحه

en: Page progress tabs
fa: برگه پیشرفت تب ها

en: Page progress tab
fa: برگه پیشرفت تب

en: Page progress tab (active)
fa: برگه پیشرفت تب (فعال)

en: Vertical element spacing
fa: فاصله عنصر عمودی

en: Support page caching
fa:  ذخیره صفحه پشتیبانی

en: Fixes issues with form submissions when the page is cached.
fa: رفع مشکلات با فرم ارسالی هنگامی که صفحه ذخیره شده است.

[ctx: email]
en: To
fa: به

[ctx: date]
en: To
fa: تا

note: translators: %s: the number of entries
en: %s entry restored | %s entries restored
fa[0]: %s بازیافت ورودی ها

note: translators: %s: the number of entries
en: %s entry deleted | %s entries deleted
fa[0]: %s ورودی ها حذف شده اند.

note: translators: %s: the number of forms
en: %s form activated | %s forms activated
fa[0]: %s فرم فعال شده است.

note: translators: %s: the number of forms
en: %s form deactivated | %s forms deactivated
fa[0]: %s فرم  غیر فعال شده است.

note: translators: %s: the number of forms
en: %s form duplicated | %s forms duplicated
fa[0]: %s فرم کپی شده است.

note: translators: %s: the number of forms
en: %s form restored | %s forms restored
fa[0]: %s فرم بازیابی شده است.

note: translators: %s: the number of forms
en: %s form deleted | %s forms deleted
fa[0]: %s فرم حذف شده است.

note: translators: %s: the page number
en: Page %s
fa: برگه %s

en: Click me
fa: کلیک کن

en: Option radio button
fa: گزینه رادیو را فشار دهید.

en: Option checkbox
fa: کادر انتخاب گزینه

en: Datepicker header
fa: سربرگ انتخاب کننده تاریخ

en: Datepicker header text
fa: متن سربرگ انتخاب کننده تاریخ

en: Datepicker header text (hover)
fa: متن سربرگ انتخاب کننده تاریخ (هاور)

en: Datepicker footer
fa: پانوشت انتخاب کننده تاریخ

en: Datepicker footer text
fa: متن پانوشت انتخاب کننده تاریخ

en: Datepicker footer text (hover)
fa: متن پانوشت انتخاب کننده تاریخ (هاور)

en: Datepicker selection
fa: بخش انتخاب کننده تاریخ

en: Datepicker selection (chosen)
fa: بخش انتخاب کننده تاریخ (هاور)

en: Datepicker selection text
fa: متن بخش انتخاب کننده تاریخ

en: Datepicker selection text (hover)
fa: متن بخش انتخاب کننده تاریخ (هاور)

en: Datepicker selection text (active)
fa: متن بخش انتخاب کننده تاریخ (فعال)

en: Datepicker selection text (chosen) (hover)
fa: متن بخش انتخاب کننده تاریخ (انتخاب شده) (هاور)

en: Success message icon
fa: آیکون پیام موفقیت

en: Success message content
fa: محتوای پیام موفقیت

en: View all entries
fa: نمایش همه ورودی ها

en: If enabled, the datepicker will be opened automatically when the user interacts with the field.
fa: در صورت فعال بودن، انتخاب کننده تاریخ به صورت خودکار باز می‌شود زمانی که کاربر با زمینه تعامل داشته باشد.

en: Auto open datepicker
fa: بازشدن خودکار انتخاب کننده تاریخ

en: If enabled, the timepicker will be opened automatically when the user interacts with the field.
fa: در صورت فعال بودن، انتخاب کننده زمان به صورت خودکار باز می‌شود زمانی که کاربر با زمینه تعامل داشته باشد.

en: Auto open timepicker
fa: بازشدن خودکار انتخاب کننده زمان

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: To add this form into a post or page, copy and paste one of the shortcodes below into the post or page content.
fa: برای افزودن این فرم به یک نوشته یا صفحه، یکی از کدهای کوتاه زیر را در محتوای نوشته یا صفحه جایگذاری کنید.

en: Widget
fa: ابزارک

en: To add this form as a widget, go to the Appearance &rarr; Widgets on the WordPress menu. Find the widget with the title "Quform" (or "Quform Popup" for a popup form) and simply drag it to a widget enabled area, then select this form in the widget settings.
fa: برای اضافه کردن این فرم به عنوان یک ابزارک، بروید به نمایش &rarr; منوی ابزارک ها در وردپرس، ابزارک Quform یا Quform Popup را پیدا کنید و آن را در منطقه ای که می خواهید بکشید سپس فرم مورد نظر را در تنظیمات ابزارک انتخاب کنید.

en: To add this form to a PHP file, use one of the PHP snippets below.
fa: برای اضافه کردن این فرم به یک فایل پی اچ پی، از یکی از بخش های پی اچ پی زیر استفاده کنید.

en: The padding is the spacing around the email content, enter a number for pixels or any other CSS unit.
fa: فاصله پدینگ اطراف محتوای ایمیل، یک عدد برای پیکسل‌ها و یا هر واحد CSS دیگر وارد کنید.

en: Enter any custom CSS for all devices.
fa: CSS دلخواه را برای همه دستگاه‌ها وارد کنید.

note: translators: %s: the device pixel width
en: Enter any custom CSS for devices with a width up to %s.
fa: CSS دلخواه برای دستگاه‌هایی با عرض %s وارد کنید.

en: Dashboard widget
fa: ابزارک داشبورد

en: Adds a widget to the WordPress dashboard to see unread entries.
fa: افزودن یک ابزارک به پیشخوان وردپرس تا ورودی‌های خوانده نشده را ببینید.

en: Secure API requests
fa: درخواست API امن

en: If you are having problems verifying the license key or updating the plugin you can try turning this off. Requests made to the Quform API will be sent via HTTP instead of HTTPS.
fa: اگر مشکلی در تایید لایسنس یا به‌روز رسانی افزونه دارید، می‌توانید آن را خاموش کنید. درخواست‌های ساخته شده به API Quform از طریق HTTP به جای HTTPS ارسال می‌شود.

en: View documentation
fa: مشاهده مستندات

en: Support forum
fa: انجمن‌ پشتیبانی

en: Video tutorials
fa: ویدئو های آموزشی

en: Line height
fa: ارتفاع خط

en: Uppercase
fa: حروف بزرگ

note: translators: Page x of x, %1$s: the current page number, %2$s: the total number of pages
en: Page %1$s of %2$s
fa: صفحه %1$s از %2$s

en: The current page
fa: صفحه کنونی

en: The total number of pages
fa: تعداد کل صفحات

en: About us
fa: درباره ما

en: Quform is a drag and drop form builder to make building forms easy and enjoyable.
fa: با Quform می‌توانید به آسانی فرم‌ها را با کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. فارسی سازی اختصاصی اینوپ.

en: We work hard to give you an exceptional premium products and 5 star support. To show your appreciation you can buy us a coffee or simply by sharing or follow us on social media.
fa: ما به سختی کار می کنیم تا محصولات فوق العاده پرمیوم و پشتیبانی 5 ستاره به شما ارائه کنیم. برای نشان دادن قدردانی خود می توانید برای ما قهوه بخرید و یا به سادگی ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. و به دوستان خود معرفی کنید.

en: Buy us a coffee
fa: برای ما قهوه بخرید

en: Like us
fa: ما را لایک کنید

en: Tweet us
fa: ما را توئیت کنید

en: Follow us
fa: ما را دنبال کنید

en: Border radius
fa: گرد کردن گوشه ها

en: Display one of your created forms in a popup.
fa: نمایش یکی‌ از فرم‌های ایجاد شده در یک پاپ‌‌آپ

en: the form ID
fa: شناسه(ID) فرم

en: Holy See (Vatican City State)
fa: هولی سی (ایالت واتیکان)

en: Honduras
fa: هونداروس

en: Hong Kong
fa: هنگ کنگ

en: Hungary
fa: مجارستان

en: Iceland
fa: ایسلند

en: India
fa: هند

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Iran (Islamic Republic Of)
fa: ایران (جمهوری اسلامی)

en: Iraq
fa: عراق

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Israel
fa: فلسطین

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Jamaica
fa: جاماییکا

en: Japan
fa: ژاپن

en: Jordan
fa: اردن

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Kenya
fa: کنیا

en: Kiribati
fa: کیریباتی

en: Korea, Democratic People's Republic Of
fa: کره شمالی

en: Korea, Republic Of
fa: کره جنوبی

en: Kuwait
fa: کویت

en: Kyrgyzstan
fa: قرقیزستان

en: Lao People's Democratic Republic
fa: جمهوری دموکراتیک خلق لائوس

en: Latvia
fa: لتونی

en: Lebanon
fa: لبنان

en: Lesotho
fa: لسوتو

en: Liberia
fa: لیبریا

en: Libyan Arab Jamahiriya
fa: جمهوری عربی لیبی

en: Liechtenstein
fa: لیختن اشتاین

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: Macau
fa: ماکائو

en: Macedonia, Former Yugoslav Republic Of
fa: مقدونیه، جمهوری یوگسلاوی سابق

en: Madagascar
fa: ماداگاسکار

en: Malawi
fa: مالاوی

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Maldives
fa: مالدیو

en: Mali
fa: مالی

en: Malta
fa: مالاتا

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Martinique
fa: مارتینیک

en: Mauritania
fa: موریتانی

en: Mauritius
fa: موریس

en: Mayotte
fa: مایوت

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Micronesia, Federated States Of
fa: میکرونزی، ایالات فدرال

en: Moldova, Republic Of
fa: مولداوی، جمهوری

en: Monaco
fa: موناکو

en: Mongolia
fa: مونگولیا

en: Montserrat
fa: مونسرات

en: Morocco
fa: مراکش

en: Mozambique
fa: موزامبیک

en: Myanmar
fa: میانمار

en: Namibia
fa: نامیبیا

en: Nauru
fa: نائورو

en: Nepal
fa: نپال

en: Netherlands
fa: هلند

en: Netherlands Antilles
fa: آنتیل هلند

en: New Caledonia
fa: کالیفورنیا

en: New Zealand
fa: نیوزلند

en: Nicaragua
fa: نیکاراگوآ

en: Niger
fa: نیجر

en: Nigeria
fa: نیجریه

en: Niue
fa: نیوئه

en: Norfolk Island
fa: جزیره نورفولک

en: Northern Mariana Islands
fa: جزایر ماریانای شمالی

en: Norway
fa: نروژ

en: Oman
fa: عمان

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Palau
fa: پالائو

en: Panama
fa: پاناما

en: Papua New Guinea
fa: گینه استوایی

en: Paraguay
fa: پاراگوئه

en: Peru
fa: پرو

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Pitcairn
fa: جزایر پیت کرن

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Puerto Rico
fa: پورتوریکو

en: Qatar
fa: قطر

en: Reunion
fa: جزیره ریونیون

en: Romania
fa: رومانی

en: Russian Federation
fa: فدراسیون روسیه

en: Rwanda
fa: رواندا

en: Saint Kitts And Nevis
fa: سنت کیتس و نویس

en: Saint Lucia
fa: سنت لوسیا

en: Saint Vincent And The Grenadines
fa: سنت وینسنت و گرنادین

en: Samoa
fa: ساموآ

en: San Marino
fa: سان مارینو

en: Sao Tome And Principe
fa: سائوتومه و پرینسیپ

en: Saudi Arabia
fa: عریستان صعودی

en: Senegal
fa: سنگال

en: Seychelles
fa: سیشل

en: Sierra Leone
fa: سیرالئون

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Slovakia (Slovak Republic)
fa: اسلواکی (جمهوری اسلواکی)

en: Slovenia
fa: اسلونی

en: Solomon Islands
fa: جزایر سولومن

en: Somalia
fa: سومالی

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: South Georgia, South Sandwich Islands
fa: جورجیای جنوبی و جزایر ساندویچ جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sri Lanka
fa: سریلانکا

en: St. Helena
fa: سنت هلن

en: St. Pierre And Miquelon
fa: سنت پیر و میکلون

en: Sudan
fa: سودان

en: Suriname
fa: سورینام

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
fa: سوالبارد و یان ماین جزایر ژان

en: Swaziland
fa: سوازیلند

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switzerland
fa: سوییس

en: Syrian Arab Republic
fa: جمهوری عربی سوریه

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Tajikistan
fa: تاجیکستان

en: Tanzania, United Republic Of
fa: تانزانیا، جمهوری متحده

en: Thailand
fa: تایلند

en: Togo
fa: تاگو

en: Tokelau
fa: توکلوئا

en: Tonga
fa: تانگو

en: Trinidad And Tobago
fa: ترینیداد و توباگو

en: Tunisia
fa: تونس

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Turkmenistan
fa: ترکمنستان

en: Turks And Caicos Islands
fa: جزایر تورکس و کایکوس

en: Tuvalu
fa: تووالو

en: Uganda
fa: اوگاندا

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: United Arab Emirates
fa: اماارت متحده عربی

en: United Kingdom
fa: انگلستان

en: United States
fa: ایالات متحده

en: United States Minor Outlying Islands
fa: جزایر کوچک حاشیه های ایالات متحده

en: Uruguay
fa: اوگوئه

en: Uzbekistan
fa: ازبکستان

en: Vanuatu
fa: وانوئاو

en: Venezuela
fa: ونزوئلا

en: Vietnam
fa: ویتنام

en: Virgin Islands (British)
fa: جزایر ویرجین

en: Virgin Islands (U.S.)
fa: جزایر ویرجین

en: Wallis And Futuna Islands
fa: جزایر والیس و فوتونا

en: Western Sahara
fa: سهارای غربی

en: Yemen
fa: یمن

en: Yugoslavia
fa: یوگوسلاوی

en: Zambia
fa: زامبیا

en: Zimbabwe
fa: زیمباوه

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارچ

en: April
fa: آپریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: جولای

en: August
fa: آگوست

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

[ctx: text input field]
en: Text
fa: متنی

[ctx: textarea input field]
en: Textarea
fa: ناحیه متنی

[ctx: email address field]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: select menu field]
en: Select Menu
fa: انتخاب منو

[ctx: checkboxes field]
en: Checkboxes
fa: چک باکس

[ctx: radio buttons field]
en: Radio Buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

[ctx: multi select field]
en: Multi Select
fa: انتخاب چندگانه

en: File Upload
fa: آپلود فایل

[ctx: date field]
en: Date
fa: تاریخ

[ctx: time field]
en: Time
fa: زمان

[ctx: name field]
en: Name
fa: نام

[ctx: password input field]
en: Password
fa: رمز عبور

en: Hidden
fa: مخفی

[ctx: captcha field]
en: CAPTCHA
fa: کپچا

en: reCAPTCHA
fa: ریکپچا

[ctx: submit button element]
en: Submit
fa: ثبت کردن

en: Page
fa: صفحه

en: Group
fa: گروه

en: Column Layout
fa: طرح ستون

en: Column
fa: ستون

en: Outer wrapper
fa: چارچوب بیرونی

en: Label text
fa: متن برچسب

en: Element required text
fa: متن مورد نیاز المان

en: Inner wrapper
fa: چارچوب داخلی

en: Input wrapper
fa: چارچوب ورودی

en: Text input field
fa: فیلد وردی متن

en: Text input field (hover)
fa: فیلد ورودی متن (هاور)

en: Text input field (focus)
fa: فیلد وردی متن ( فوکوس)

en: Textarea field
fa: فیلد ناحیه ی متنی

en: Textarea field (hover)
fa: فیلد ناحیه ی متن ی(هاور)

en: Textarea field (focus)
fa: فیلد ناحیه ی متنی (فوکوس)

en: Select field
fa: انتخاب فیلد

en: Select field (hover)
fa: انتخاب فیلد (هاور)

en: Select field (focus)
fa: انتخاب فیلد (فوکوس)

en: Text input icons
fa: ایکن ورودی متن

en: Text input icons (hover)
fa: ایکن ورودی متن (هاور)

en: Sub label
fa: زیر برچسب

en: Description
fa: توضیحات

en: Options outer wrapper
fa: گزینه های چارچوب بیرونی

en: Option wrapper
fa: گزینه های چارچوب

en: Option label
fa: برچسب گزینه

en: Option label (when selected)
fa: برچسب گزینه (هنگام انتخاب)

en: Option icon
fa: آیکون گزینه

en: Option icon (when selected)
fa: آیکون گزینه (هنگام انتخاب)

en: Option text
fa: متن گزینه

en: Option text (when selected)
fa: متن گزینه (هنگام انتخاب)

en: Page wrapper
fa: چارچوب صفحه

en: Page title
fa: عنوان برگه‌

en: Page description
fa: توضیحات برگه

en: Page elements wrapper
fa: چارچوب المان‌های صفحه

en: Group wrapper
fa: چارچوب گروه

en: Group title
fa: عنوان گروه

en: Group description
fa: توضیح گروهی

en: Group elements wrapper
fa: چارچوب عناصر گروه

en: Submit button outer wrapper
fa: تکرار شونده ی خارجی دکمه ی "ثبت"

en: Submit button
fa: دکمه ی ثبت

en: Submit button (hover)
fa: دکمه ثبت (هاور)

en: Submit button (active)
fa: دکمه ثبت (فعال)

en: Submit button text
fa: متن دکمه ی ثبت

en: Submit button text (hover)
fa: متن دکمه ثبت (هاور)

en: Submit button text (active)
fa: متن دکمه ثبت (فعال)

en: Submit button icon
fa: آیکون دکمه ثبت

en: Submit button icon (hover)
fa: آیکون دکمه ثبت (هاور)

en: Submit button icon (active)
fa: آیکون دکمه ثبت (فعال)

en: Back button
fa: دکمه بازگشت

en: Back button (hover)
fa: دکمه بازگشت (هاور)

en: Back button (active)
fa: دکمه بازگشت (فعال)

en: Back button text
fa: متن دکمه بازگشت

en: Back button text (hover)
fa: متن دکمه بازگشت (هاور)

en: Back button text (active)
fa: متن دکمه بازگشت (فعال)

en: Back button icon
fa: آیکون دکمه بازگشت

en: Back button icon (hover)
fa: آیکون دکمه بازگشت (هاور)

en: Back button icon (active)
fa: آیکون دکمه بازگشت (فعال)

en: Upload button
fa: دکمه آپلود

en: Upload button (hover)
fa: دکمه آپلود (هاور)

en: Upload button (active)
fa: دکمه آپلود (فعال)

en: Upload button text
fa: متن دکمه آپلود

en: Upload button text (hover)
fa: متن دکمه آپلود (هاور)

en: Upload button text (active)
fa: متن دکمه آپلود (فعال)

en: Upload button icon
fa: آیکون دکمه آپلود

en: Upload button icon (hover)
fa: آیکون دکمه آپلود (هاور)

en: Upload button icon (active)
fa: آیکون دکمه آپلود (فعال)

[ctx: the outermost HTML wrapper around the form]
en: Form outer wrapper
fa: چارچوب بیرون فرم

[ctx: the inner HTML wrapper around the form]
en: Form inner wrapper
fa: چارچوب داخل فرم

en: Success message
fa: پیام موفقیت

en: Form title
fa: عنوان فرم

en: Form description
fa: توضیحات فرم

[ctx: the HTML wrapper around the form elements]
en: Form elements wrapper
fa: چارچوب عناصر فرم

en: Form error message
fa: پیام خطای فرم

en: Form error message inner wrapper
fa: چارچوب داخلی پیام خطای فرم

en: Form error message title
fa: عنوان پیام خطای فرم

en: Form error message content
fa: محتوای پیام خطای فرم

[ctx: outermost wrapping HTML element around an element]
en: Element outer wrapper
fa: چارچوب عنصر خارجی

en: Element label
fa: عنصر برچسب

en: Element label text
fa: متن برچسب المان

[ctx: the inner HTML wrapper around the element]
en: Element inner wrapper
fa: چارچوب عنصر داخلی

[ctx: the HTML wrapper around just the input]
en: Element input wrapper
fa: چارچوب ورودی عنصر

en: Text input fields
fa: فیلدهای ورودی متن

en: Text input fields (hover)
fa: فیلدهای ورودی متن (هاور)

en: Text input fields (focus)
fa: فیلدهای ورودی متن (فوکوس)

en: Textarea fields
fa: فیلدهای ناحیه متن

en: Textarea fields (hover)
fa: فیلدهای ناحیه متنی (هاور)

en: Textarea fields (focus)
fa: فیلدهای ناحیه متن (فوکوس)

en: Select fields
fa: انتخاب فیلدها

en: Select fields (hover)
fa: انتخاب فیلدها (هاور)

en: Select fields (focus)
fa: انتخاب فیلدها (فوکوس)

en: Element sub label
fa: برچسب ساب المان

en: Element description
fa: توضیحات عناصر

[ctx: the wrapper around the list of options for checkboxes and radio buttons]
en: Options outer wrapper
fa: گزینه های چارچوب بیرونی

[ctx: the wrapper around each option for checkboxes and radio buttons]
en: Option wrappers
fa: گزینه های چارچوب

en: Option labels
fa: برچسب‌های گزینه

en: Option labels (when selected)
fa: برچسب‌های گزینه (هنگام انتخاب)

en: Option icons
fa: آیکون‌های گزینه

en: Option icons (when selected)
fa: آیکون‌های گزینه (هنگام انتخاب)

en: Element error
fa: خطای المان

en: Element error inner wrapper
fa: خطای المان چارچوب داخلی

en: Element error text
fa: متن خطای المان

en: Remove
fa: حذف

[ctx: the alphabet filter]
en: Alpha
fa: آلفا

en: Removes any non-alphabet characters
fa: حذف کارکتر های غیر الفبایی

[ctx: the alphanumeric filter]
en: Alphanumeric
fa: الفبا و عدد

en: Removes any non-alphabet characters and non-digits
fa: هر کاراکتر غیر الفبایی و غیر عددی را حذف می کند.

[ctx: the digits filter]
en: Digits
fa: رقم

en: Removes any non-digits
fa: حذف کارکتر های غیر عددی

[ctx: the strip tags filter]
en: Strip Tags
fa: برچسب های استریپ

en: Removes any HTML tags
fa: حذف تمامی تگ های HTML

[ctx: the trim filter]
en: Trim
fa: آراستن

en: Removes white space from the start and end
fa: فضای سفید را از ابتدا و انتها حذف می کند.

[ctx: the regex filter]
en: Regex
fa: رجکس

en: Removes characters matching the given regular expression
fa: کاراکترهای مطابق با عبارت باقاعده داده شده را حذف می کند.

[ctx: the alphabet validator]
en: Alpha
fa: آلفا

en: Checks that the value contains only alphabet characters
fa: چک کردن مقدارهایی که فقط شامل حروف هستند.

[ctx: the alphanumeric validator]
en: Alphanumeric
fa: الفبا و عدد

en: Checks that the value contains only alphabet or digits
fa: چک کنید که مقدار فقط شامل الفبا یا رقم است.

[ctx: the digits validator]
en: Digits
fa: رقم

en: Checks that the value contains only digits
fa: چک کردن مقدارهایی که فقط شامل عدد هستند.

[ctx: the duplicate validator]
en: Prevent Duplicates
fa: جلوگیری از تکرار

en: Checks that the same value has not already been submitted
fa: چک می کند که همان مقدار قبلا ارائه نشده باشد.

[ctx: the strip tags validator]
en: Email
fa: ایمیل

en: Checks that the value is a valid email address
fa: چک کردن مقدارهایی که فقط شامل ایمیل هستند.

[ctx: the greater than validator]
en: Greater Than
fa: بزرگتر از

en: Checks that the value is numerically greater than the given minimum
fa: چک می کند که مقدار عددی بیشتر از حداقل داده شده است.

[ctx: the identical validator]
en: Identical
fa: همسان

en: Checks that the value is identical to the given token
fa: مقایسه مقدار برای برابری با رمز داده شده

[ctx: the in array validator]
en: In Array
fa: در آرایه

en: Checks that the value is in a list of allowed values
fa: بررسی می کند که مقدار در یک لیست از مقادیر مجاز است.

[ctx: the less than validator]
en: Less Than
fa: کوچک‌تر از

en: Checks that the value is numerically less than the given maximum
fa: چک می کند که مقدار عددی کمتر از حداکثر داده شده است.

[ctx: the length validator]
en: Length
fa: طول

en: Checks that the length of the value is between the given maximum and minimum
fa: چک کنید که طول مقدار بین حداکثر و حداقل داده شده است.

[ctx: the regex validator]
en: Regex
fa: عبارت باقاعده

en: Checks that the value matches the given regular expression
fa: چک می کند که مقدار با عبارت باقاعده داده شده مطابقت دارد.

en: Toggle enabled/disabled
fa: تغییر وضعیت فعال/غیر فعال

en: Duplicate
fa: کپی

en: Reply-To
fa: پاسخ به

en: Email address (required)
fa: آدرس ایمیل (الزامی)

en: Name (optional)
fa: نام (اختیاری)

en: Add
fa: افزودن

en: Insert variable...
fa: متغیر را وارد کنید...

en: Admin notification
fa: اعلان ادمین

en: Default confirmation
fa: تایید پیش‌فرض

en: Your message has been sent, thanks.
fa: پیام شما ارسال شد! با تشکر

en: Add column layout
fa: افزودن چیدمان ستون

en: Add column
fa: افزودن ستودن

en: Remove column
fa: حذف ستون

en: Remove row
fa: حذف ردیف

en: Duplicate row
fa: تکرار سطر

en: Move row
fa: جابجایی ردیف

en: Duplicate column
fa: تکرار ستون

en: Move column
fa: انتقال ستون

en: Toggle required
fa: تغییر وضعیت الزامی است.

en: Entry ID
fa: آی دی ورودی

en: Form Name
fa: نام فرم

en: All Form Data
fa: تمامی اطلاعات فرم

en: Default Email Address
fa: آدرس ایمیل پیش فرض

en: Default Email Name
fa: نام ایمیل پیش فرض

en: Default "From" Email Address
fa: آدرس ایمیل "فرستنده" پیش فرض

en: Default "From" Email Name
fa: نام ایمیل "فرستنده" پیش فرض

en: Admin Email
fa: ایمیل مدیر

en: General
fa: عمومی

en: Form URL
fa: آدرس اینترنتی فرم

en: Referring URL
fa: اشاره به آدرس اینترنتی

en: Post ID
fa: شناسه(ID) نوشته

en: Post Title
fa: عنوان نوشته

en: Date
fa: تاریخ

en: Time
fa: زمان

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Site Description
fa: توصیف سایت

en: User
fa: کاربر

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: User Agent
fa: نماینده کاربر

en: Display Name
fa: نمایش نام

en: Email
fa: ایمیل

en: Login
fa: ورود

en: Autodetect
fa: شناسایی خودکار

en: Add new logic rule
fa: افزودن قانون منطقی جدید

en: Remove logic rule
fa: حذف قانون منطقی

en: Malformed form configuration
fa: پیکربندی فرم ناقص

en: Bad request
fa: درخواست نادرست

en: Insufficient permissions
fa: مجوزهای ناکافی

en: The form name must be no longer than 64 characters
fa: نام فرم نباید بیش از 64 کاراکتر باشد.

en: A form name is required.
fa: نام فرم الزامی است.

en: Source
fa: منبع

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه

en: Form element
fa: المان فرم

en: Element
fa: المان

en: File(s)
fa: فایل(ها)

en: Browse
fa: مرور کردن (Browse)

en: The password for the user above.
fa: رمز عبور برای کاربر بالا

en: Off
fa: خاموش

en: Phone portrait (479px)
fa: موبایل عمودی (479px)

en: Phone landscape (767px)
fa: موبایل افقی (767px)

en: Tablet landscape (1024px)
fa: تبلت افقی (1024px)

en: Custom...
fa: سفارشی...

en: Default
fa: پیشفرض

en: Slim
fa: باریک

en: Medium
fa: متوسط

en: Fat
fa: ضخیم

en: Huge
fa: عظیم

en: Tiny
fa: بسیار کوچک

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: 100% (default)
fa: 100% (پیش فرض)

en: Use form theme button style
fa: از استایل دکمه قالب استفاده کنید.

en: Sexy Silver
fa: نقره ای

en: Classic
fa: کلاسیک

en: Blending Gradient
fa: گرادیانت مخلوط

en: Shine Gradient
fa: گرادیانت براق

en: Hollow
fa: توخالی

en: Hollow Rounded
fa: توخالی گرد

en: Chilled
fa: سرد

en: Pill
fa: قرص

en: Bootstrap
fa: بوت استراپ

en: Bootstrap Primary
fa: بوت استراپ اولیه

en: Auto (default)
fa: خودکار (پیش‌فرض)

en: Choose
fa: انتخاب کنید

en: Clear
fa: پاک‌کردن

en: Right
fa: راست

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background image
fa: تصویر زمینه

en: Border color
fa: رنگ حاشیه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Padding
fa: فاصله ی داخلی

en: Margin
fa: فاصله ی خارجی

en: Font size
fa: سایز فونت

en: Bold
fa: تو پر

en: Underline
fa: زیر خط

en: Text align left
fa: تراز متن از چپ

en: Text align center
fa: تراز متن از وسط

en: Text align right
fa: تراز متن از راست

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Hide
fa: مخفی کردن

en: CAPTCHA image
fa: تصویر کپچا

en: Please type the characters
fa: لطفا کاراکترها را تایپ کنید

en: This helps us prevent spam, thank you.
fa: این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

en: Option 1
fa: گزینه یک

en: Option 2
fa: گزینه دو

en: Option 3
fa: گزینه سه

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

[ctx: for a file to upload]
en: Browse...
fa: انتخاب مسیر...

en: Remove this file
fa: پاک کردن این فایل

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Untitled group
fa: گروه بدون عنوان

en: This field should be left blank
fa: این قسمت نباید خالی رها شود.

en: Name
fa: نام

en: Mr
fa: آقای

en: Mrs
fa: خانم

en: Ms
fa: خانم

en: Miss
fa: دوشیزه

en: Dr
fa: دکتر

en: Prefix
fa: پیشوند

en: First
fa: نام کوچک

en: Middle
fa: نام میانی

en: Last
fa: نام خانوادگی

en: Suffix
fa: پسوند

en: Password
fa: رمز عبور

en: To use reCAPTCHA you must enter the API keys on the Quform settings page.
fa: برای استفاده از ریکپچا بایستی کلید API را در صفحه ی تنظیمات Quform وارد کنید.

en: Please enable JavaScript to submit this form.
fa: لطفاً جاوا اسکریپت را برای ثبت این فرم فعال کنید.

en: Are you human?
fa: آیا شما انسان هستید؟

en: Back
fa: برگشت

en: Next
fa: بعدی

en: Send
fa: ارسال

en: Submit
fa: ثبت کردن

en: Form not found
fa: فرم پیدا نشد.

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Last modified
fa: آخرین تغییرات

en: Value must be numeric
fa: مقدار بایستی عددی باشد.

en: Value must be greater than 1
fa: مقدار بایستی از 1 بزرگتر باشد.

en: Value must be less than 1000000
fa: مقدار بایستی کمتر از 1000000 باشد.

en: Could not find the form config
fa: پیکربندی فرم یافت نمی شود.

en: All
fa: همه

en: Unread
fa: نخوانده

en: Read
fa: خوانده

en: Trash
fa: زباله‌دان

note: translators: %s: the search term
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
fa: نتیجه جستجو برای &#8220;%s&#8221;

en: Search results
fa: نتیجه جستجو

en: ID
fa: شناسه(ID)

en: Active columns
fa: ستون های فعال

en: Inactive columns
fa: ستون های غیرفعال

en: View this entry
fa: مشاهده این متن

en: View
fa: نمایش

en: Edit this entry
fa: ویرایش این ورودی

en: Mark this entry as read
fa: علامت گذاری این ورودی به عنوان خوانده شده

en: Mark as read
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده شده

en: Mark this entry as unread
fa: علامت گذاری این ورودی به عنوان خوانده نشده

en: Mark as unread
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده نشده

en: Move this entry to the Trash
fa: انتقال این مورد به زباله‌دان

en: Restore this entry from the Trash
fa: بازیابی این مورد از زباله‌دان

en: Restore
fa: بازیابی

en: Delete this entry permanently
fa: حذف این مورد برای همیشه

en: Delete permanently
fa: حذف همیشگی

en: Move to Trash
fa: انتقال به زباله‌دان

en: Match any label
fa: تطابق هر برچسب

en: Match all labels
fa: تطابق تمام برچسب ها

en: Search
fa: جستجو

en: Your search did not match any entries.
fa: جستجوی شما نتیجه ای در بر نداشت.

en: No entries found.
fa: هیچ متنی یافت نشد

en: Entry saved
fa: ورودی ذخیره شد.

en: An error occurred
fa: خطایی رخ داد.

en: Form does not exist
fa: فرم وجود ندارد.

en: Form is not active
fa: فرم فعال نیست.

en: The import data is invalid
fa: اطلاعات درون ریزی نامعتبر است.

en: Active
fa: فعال

en: Inactive
fa: غیرفعال

note: translators: %s: the form name
en: Edit form &#8220;%s&#8221;
fa: ویرایش فرم &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: the form name
en: View submitted entries for &#8220;%s&#8221;
fa: مشاهده ورودی‌های ارسال شده برای &#8220;%s&#8221؛

note: translators: %s: the form name
en: Deactivate form &#8220;%s&#8221;
fa: غیرفعال کردن فرم &#8220;%s&#8221 ؛

en: Deactivate
fa: غیرفعال سازی

note: translators: %s: the form name
en: Activate form &#8220;%s&#8221;
fa: فعال کردن فرم &#8220;%s&#8221؛

en: Activate
fa: فعالسازی

note: translators: %s: the form name
en: Duplicate form &#8220;%s&#8221;
fa: کپی‌کردن فرم &#8220;%s&#8221؛

note: translators: %s: the form name
en: Move form &#8220;%s&#8221; to the Trash
fa: انتقال از &#8220;%s&#8221؛ به زباله‌دان

note: translators: %s: the form name
en: Restore form &#8220;%s&#8221; from the Trash
fa: بازیابی فرم &#8220;%s&#8221؛ از زباله‌دان

note: translators: %s: the form name
en: Delete form &#8220;%s&#8221; permanently
fa: حذف فرم &#8220;%s&#8221؛ برای همیشه

note: translators: %s: the number of unread entries
en: %s unread | %s unread
fa[0]: %s خوانده نشده

note: translators: %s: the number entries
en: %s entry | %s entries
fa[0]: %s ورودی ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Your search did not match any forms.
fa: جستجوی شما با هیچ فرمی مطابقت نداشت.

en: Refresh the page and try again.
fa: صفحه را رفرش کرده و دوباره امتحان کنید.

en: Edit this form
fa: ویرایش این فرم

en: License key successfully verified
fa: کلید فعال سازی با موفقیت تایید شد.

en: Invalid license key
fa: کد فعالسازی نامعتبر

en: Please enter a license key
fa: لطفاً یک کلید فعال سازی وارد کنید.

en: Group end element found before group start element
fa: عنصر پایان گروه قبل از آغاز عنصر شروع گروه یافت شد.

note: translators: %s: the form name
en: New submission from %s
fa: ارسالی جدید از %s

en: Powered by Quform
fa: ساخته شده با Quform

en: Full Access
fa: دسترسی کامل

en: View Dashboard
fa: مشاهده پیشخوان

en: List Forms
fa: لیست فرم‌ها

en: Add Forms
fa: افزودن فرم‌ ها

en: Edit Forms
fa: ویرایش فرم‌ها

en: Delete Forms
fa: حذف فرم‌ها

en: Edit Entries
fa: ویرایش ورودی‌ها

en: Delete Entries
fa: حذف ورودی‌ها

en: View Tools Page
fa: نمایش صفحه ی ابزار

en: Export Forms
fa: برون بری فرم ها

en: Import Forms
fa: درون ریزی فرم ها

en: Edit Settings
fa: ویرایش تنظیمات

en: View Help Page
fa: نمایش صفحه ی راهنما

note: translators: %s: the form name
en: %s (inactive)
fa: %s (غیر فعال)

en: Starred
fa: ستاره دار

[ctx: form name duplicate]
note: translators: %s: the form name
en: %s duplicate
fa: %s کپی

en: There was a problem
fa: مشکلی وجود داشت

en: Could not find an updated version
fa: نمی توان نسخه به روز شده را پیدا کرد.

note: translators: %1$s: the new version, %2$s: open link tag, %3$s: close link tag
en: An update to version %1$s is available, %2$svisit the Plugins page%3$s to update.
fa: یک آپدیت نسخه %1$s هم‌‌اکنون در دسترس است، %2$sدر صفحه افزونه‌ها%3$s آپدیت کنید.

en: You are using the latest version.
fa: شما از آخرین نسخه استفاده می کنید.

en: Could not find the form
fa: نمی‌توان فرم را پیدا کرد.

en: This form is not currently active
fa: این فرم در حال حاضر فعال نیست.

en: Could not find the element
fa: نمی‌توان المان را پیدا کرد.

en: File data not found
fa: اطلاعات فایل یافت نشد.

en: Temporary uploads directory is not writable
fa: دایرکتوری آپلود موقت قابل نوشتن نیست.

en: Invalid data type, string expected
fa: نوع داده نامعتبر است، رشته مورد تائید می باشد.

en: Only alphabet characters are allowed
fa: فقط حروف الفبا مجاز هستند.

en: Only alphanumeric characters are allowed
fa: فقط اعداد و حروف مجاز می باشند.

en: Invalid data type, array expected
fa: نوع داده نامعتبر، آرایه مورد تائید است.

en: The value does not match
fa: این مقدار مطابقت ندارد.

en: Please enter a valid date
fa: لطفا تاریخ معتبر وارد کنید.

en: The date must not be earlier than %min%
fa: تاریخ نباید زودتر از %min% باشد.

en: The date must not be later than %max%
fa: تاریخ نمی تواند بعد از %max% باشد.

en: Only digits are allowed
fa: فقط اعداد مجاز می باشند.

en: This value is a duplicate of a previously submitted form
fa: این مقدار از فرم ثبت شده ی قبلی کپی شده است.

en: File exceeds the maximum allowed file size
fa: حجم فایل از مقدار مجاز بیشتر است.

en: File type is not allowed
fa: فرمت فایل مجاز نیست.

en: File is not an uploaded file
fa: فایل آپلود شده موجود نمی باشد.

en: File was only partially uploaded
fa: تنها قسمتی از فایل بارگذاری شد.

en: No file was uploaded
fa: فایلی بارگذاری نشد.

en: Missing a temporary folder
fa: پوشه ی موقت یافت نشد.

en: Failed to write file to disk
fa: خطا در نوشتن فایل بر روی حافظه

en: File upload stopped by extension
fa: بارگذاری فایل توسط افزونه متوقف شده است.

en: Unknown upload error
fa: خطای ناشناخته در هنگام آپلود

en: Data received by the server was not in the expected format
fa: داده های دریافت شده توسط سرور در فرمت مورد انتظار نبود.

en: A numeric value is required
fa: یک مقدار عددی ضروری است.

en: The value is not greater than '%min%'
fa: مقدار بزرگتر از '%min%' نیست.

en: The value is not greater than or equal to '%min%'
fa: مقدار بزرگتر یا برابر با '%min%' نیست.

en: This value is not valid
fa: این مقدار معتبر نیست.

en: Value must be at least %min% characters long
fa: مقدار باید دارای حداقل %min% کاراکتر باشد.

en: Value must be no longer than %max% characters
fa: مقدار باید دارای بیش از %max% کاراکتر باشد.

en: The value is not less than '%max%'
fa: مقدار کمتر از '%max%' نیست

en: The value is not less than or equal to '%max%'
fa: مقدار کمتر یا برابر با '%max%' نیست

en: The secret parameter is missing
fa: پارامترهای مخفی از دست رفته است.

en: The secret parameter is invalid or malformed
fa: پارامتر مخفی نامعتبر یا ناقص است.

en: The response parameter is missing
fa: پارامتر پاسخ از دست رفته است.

en: The response parameter is invalid or malformed
fa: پارامتر پاسخ نامعتبر یا ناقص است.

en: An error occurred, please try again
fa: خطایی رخ داد. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Invalid value given
fa: مقدار داده شده معتبر نیست.

en: Invalid type given, string or array expected
fa: نوع داده نامعتبر، رشته یا آرایه مورد تایید است.

en: Please enter a valid time
fa: لطفا یک تاریخ معتبر وارد کنید.

en: The time must not be earlier than %min%
fa: زمان نبایستی کمتر از  %min% باشد.

en: The time must not be later than %max%
fa: زمان نباید بیش از %max% باشد.

en: The minutes must be a multiple of %interval%
fa: دقیقه باید چندین فاصله داشته باشد %interval%

en: Display one of your created forms.
fa: نمایش یکی از فرم‌های ایجاد شده

en: No forms yet.
fa: هنوز فرمی وجود ندارد.

en: Title:
fa: عنوان:

en: The title of the widget.
fa: عنوان ابزارک

en: Form:
fa: فرم:

[ctx: popup widget name]
note: translators: %s: the plugin name
en: %s Popup
fa: %s پاپ‌‌‌آپ

en: Content:
fa: محتوا:

en: Width:
fa: عرض:

en: Options:
fa: گزینه‌ها:

note: translators: %d: the post ID
en: (no title) [%d]
fa: (بدون عنوان) [%d]

en: Confirmation settings
fa: تنظیمات تاییدیه

en: You can disable this confirmation by turning this off.
fa: شما می‌توانید این تایید را خاموش یا غیرفعال کنید.

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Type
fa: نوع

en: Display a message then redirect to another page
fa: نمایش یک پیام پس از هدایت به صفحه دیگر

en: Display a message then redirect to a custom URL
fa: نمایش یک پیام پس از هدایت به یک URL دلخواه

en: Redirect to another page
fa: تغییر آدرس به صفحه ی دیگر

en: Redirect to a custom URL
fa: تغییر مسیر به یک URL سفارشی

en: Set the HTML content of the message using this field.
fa: تنظیم پیام محتوای HTML با استفاده از این فیلد

en: Message
fa: پیام

en: Automatically adds line breaks, you might want to disable this when using HTML to prevent unwanted extra spacing.
fa: به طور خودکار شکست خط را اضافه می کند، شما ممکن است بخواهید این را هنگام استفاده از HTML غیر فعال کنید تا از فاصله اضافی ناخواسته جلوگیری شود.

en: Auto formatting
fa: قالب‌بندی خودکار

en: Message icon
fa: آیکن پیام

en: Message position
fa: موقیعت پیام

en: Above the form
fa: بالای فرم

en: Below the form
fa: پایین فرم

en: The confirmation message will fade out and disappear after this number of seconds. Set to 0 to disable the timeout.
fa: پیام ارسال موفقیت آمیز بعد از این مدت محو می‌شود. 0 را وارد کنید تا متن همیشه باقی بماند.

en: Message timeout
fa: اتمام زمان پیام

en: URL
fa: آدرس

en: Query string
fa: رشته کوئری

en: Wait this number of seconds before redirecting.
fa: صبر کنید هدایت تا ثانیه دیگر انجام می شود.

en: Redirect delay
fa: تاخیر ریدایرکت

en: Logic rules
fa: قوانین منطقی

en: Makes the form hidden when using this confirmation.
fa: هنگام استفاده از این تأیید، فرم را پنهان می کند.

en: Hide form
fa: مخفی کردن فرم

en: Choose what to do with the form values when using this confirmation.
fa: انتخاب کنید هنگام استفاده از این تایید با مقادیر فرم چه کاری انجام شود.

en: Reset form values
fa: تنظیم مجدد مقادیر فرم

en: Reset form values to default
fa: تنظیم مجدد فرم به مقادیر پیش فرض

en: Clear form values
fa: پاک کردن مقادیر فرم

en: Keep form values
fa: حفظ مقادیر فرم

en: The unique identifier, you may need this for advanced usage.
fa: شناسه منحصر بفرد، ممکن است برای استفاده پیشرفته لازم باشد.

en: Unique ID
fa: شناسه منحصر به فرد

en: View entries
fa: دیدن ورودی

en: View all
fa: مشاهده همه

en: Recent entries
fa: ورودی‌های اخیر

en: No recent entries yet.
fa: اخیرا ورودی ای وجود ندارد.

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Visit help site
fa: مشاهده سایت پشتیبانی

en: If you need assistance, see our help resources.
fa: کمک نیاز دارید، لطفا منابع ما را ببینید.

en: Please make a search to find help with your problem, or head over to our support forum to ask a question.
fa: لطفا قبل از درخواست پشتیبانی صفحه راهنمای محصول را مشاهده فرمایید. در صورت حل نشدن مشکل تیکت ارسال کنید.

en: Enter search query
fa: کوئری جستجو را وارد کنید

en: Basic
fa: پایه

en: Styles
fa: استایل ها

en: Labels
fa: برچسب ها

en: Logic
fa: منطق

en: Data
fa: داده

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Translations
fa: ترجمه

en: These are the choices that the user will be able to choose from.
fa: چندین گزینه برای کاربر وجود دارند که میتواند از آن ها استفاده کند.

en: Options
fa: گزینه ها

en: There are no options, click "Add option" to add one.
fa: هیچ گزینه‌ای وجود ندارد، برای افزودن روی "افزودن گزینه" کلیک کنید.

en: Customize values
fa: سفارشی کردن مقدارها

en: If enabled, the submitted option value can be different from the option label.
fa: اگر فعال باشد، مقدار گزینه ارائه شده می‌تواند از برچسب گزینه متفاوت باشد.

en: Add option
fa: افزودن ویژگی

en: Add optgroup
fa: افزودن optgroup

en: Add bulk options
fa: افزودن گزینه عملیات جدید

en: Adds an option to the top of the list to let the user choose no value. The text can be changed on the Translations tab.
fa: یک گزینه را به بالای لیست اضافه می‌کند تا کاربر بتواند گزینه هیچ مقداری را انتخاب کند. متن را می‌توان در زبانه ترجمه‌ها تغییر داد.

en: "Please select" option
fa: "لطفا انتخاب کنید" گزینه

en: The title will appear at the top of the group.
fa: عنوان در بالای گروه ظاهر خواهد شد.

en: Title
fa: عنوان

en: The description will appear below the title at the top of the group.
fa: توضیحات زیر عنوان در بالای گروه نمایش داده می‌شود.

en: The title will appear at the top of the page.
fa: عنوان در بالای صفحه ظاهر می‌شود.

en: The description will appear below the title at the top of the page.
fa: توضیحات زیر عنوان در بالای صفحه نمایش داده می‌شود.

en: Below field
fa: زیر فیلد

en: Above field
fa: بالای فیلد

en: If enabled, the user must fill out this field.
fa: در صورت فعال بودن، کاربر باید این فیلد را پر کند.

en: Required
fa: الزامی

en: Size
fa: سایز

[ctx: reCAPTCHA size]
en: Normal
fa: نرمال

[ctx: reCAPTCHA size]
en: Compact
fa: فشرده

[ctx: reCAPTCHA size]
en: Invisible
fa: مخفی

[ctx: reCAPTCHA type]
en: Image
fa: تصویر

[ctx: reCAPTCHA type]
en: Audio
fa: صدا

en: Theme
fa: قالب

[ctx: reCAPTCHA theme]
en: Light
fa: روشن

[ctx: reCAPTCHA theme]
en: Dark
fa: تیره

en: Badge
fa: نشان

en: Bottom right
fa: راست و پایین

en: Bottom left
fa: چپ و پایین

en: Inline
fa: خطی (افقی)

en: Language
fa: زبان

en: Submit button type
fa: نوع دکمه ثبت

en: Default button
fa: دکمه پیشفرض

en: Custom image
fa: تصویر سفارشی

en: Custom HTML
fa: HTML دلخواه

en: "Inherit" will use the settings at Settings - Style - Buttons.
fa: "ارث بری" استفاده از تنظیم‌ها در تنظیمات - استایل - دکمه‌ها.

en: Change the default text of the button.
fa: تغییر متن پیش‌فرض دکمه

en: Choose an icon for the button.
fa: یک آیکون برای دکمه انتخاب کنید.

en: Submit button icon position
fa: موقعیت آیکون دکمه ثبت

en: Choose the icon position relative to the button text.
fa: موقعیت آیکون نسبت به متن دکمه را انتخاب کنید.

en: Submit button image URL
fa: آدرس URL تصویر دکمه ثبت

en: Enter the URL to an image or upload one.
fa: آدرس URL برای تصویر را وارد یا آپلود کنید.

en: Submit button HTML
fa: HTML دکمه ثبت

en: Enter custom HTML for the button.
fa: HTML دلخواه برای دکمه را وارد کنید.

en: Next button type
fa: نوع دکمه بعدی

en: Next button text
fa: متن دکمه بعدی

en: Next button icon
fa: آیکون دکمه بعدی

en: Next button icon position
fa: موقعیت آیکون دکمه بعدی

en: Next button image URL
fa: آدرس URL تصویر دکمه بعدی

en: Next button HTML
fa: HTML دکمه بعدی

en: Back button type
fa: نوع دکمه بازگشت

en: "Inherit" will use the settings at Settings &rarr; Style &rarr; Buttons.
fa: "ارث بری" استفاده از تنظیم‌ها در تنظیمات &rarr; استایل &rarr; دکمه‌ها.

en: Choose an icon for the back button.
fa: یک آیکون برای دکمه بازگشت انتخاب کنید.

en: Back button icon position
fa: موقعیت آیکون دکمه بازگشت

en: Back button image URL
fa: آدرس URL تصویر دکمه بازگشت

en: Back button HTML
fa: دکمه بازگشت HTML

en: Parts
fa: بخش‌ها

en: Placeholder
fa: متن جایزگین

en: Column size
fa: اندازه ستون

en: Fixed width
fa: عرض ثابت

en: Float
fa: شناور (Float)

en: Number of columns
fa: تعداد ستون ها

en: Customize column widths
fa: شخصی‌سازی عرض‌های ستون

en: At what screen width should the column layout be stacked?
fa: در چه عرضی از صفحه باید طرح‌بندی ستون انباشته شود؟

en: Responsive columns
fa: ستون‌های واکنشگرا

en: Responsive columns custom
fa: سفارشی سازی ستون های واکنشگرا

en: Label icon
fa: آیکون برچسب

en: Field icons
fa: آیکون های فیلد

en: Options layout
fa: گزینه های طرح کلی فرم

en: One option per line
fa: هر گزینه در یک خط (عمودی)

note: translators: %s: the number of columns
en: %s column | %s columns
fa[0]: %s ستون

en: Choose the options style, you can set a background image or icon by editing the settings for each individual option.
fa: استایل گزینه‌ها را انتخاب کنید، می‌توانید یک تصویر پیش‌زمینه یا آیکون را با ویرایش تنظیمات برای هر یک از گزینه‌های فردی تنظیم نمایید.

en: Options style
fa: استایل گزینه ها

en: Hide input
fa: مخفی کردن ورودی

en: Button
fa: دکمه

en: Enable enhanced uploader
fa: فعا‌ل‌سازی آپلودکننده پیشرفته

en: Enables the enhanced file uploader which shows the upload progress in modern browsers, and lets users add or remove files.
fa: فعال‌سازی آپلود فایل پیشرفته که برای مرورگر‌های مدرن است و به کاربران اجازه می‌دهد که فایل‌ها را اضافه یا حذف کنند.

en: Enhanced uploader style
fa: استایل آپلودکننده پیشرفته

en: Both options support dropping files but the dropzone has a larger area.
fa: هر دو گزینه از حذف فایل‌ها پشتیبانی می‌کند، اما dropzone دارای یک ناحیه بزرگتر است.

en: Options button style
fa: استایل دکمه گزینه‌ها

en: Options button size
fa: اندازه دکمه گزینه‌ها

en: Options button width
fa: عرض دکمه گزینه‌ها

en: Enter a custom width using any CSS unit.
fa: عرض سفارشی را با استفاده از واحد CSS وارد کنید.

en: Options button custom width
fa: عرض دلخواه دکمه گزینه‌ها

en: Options button icon position
fa: موقعیت آیکون دکمه گزینه‌ها

en: "Inherit" will inherit the value from the form settings.
fa: "Inherit" مقدار را از تنظیمات فرم به ارث‌ می‌برد.

en: Button style
fa: ظاهر دکمه

en: Controls the padding and font size for the upload button. "Inherit" will inherit the value from the form settings.
fa: پدینگ و اندازه فونت برای دکمه آپلود را کنترل می کند. "Inherit" مقدار را از تنظیمات فرم به ارث می‌برد.

en: Button size
fa: سایز دکمه

en: Button width
fa: عرض دکمه

en: Button custom width
fa: عرض دلخواه دکمه

en: Choose an icon for the upload button.
fa: یک آیکون برای دکمه ی بارگذاری انتخاب کنید.

en: Controls the padding and font size for this field. "Inherit" will inherit the value from the parent group or page settings.
fa: پدینگ و اندازه فونت را برای این فیلد کنترل می کند. "Inherit" مقدار را از والد یا تنظیمات صفحه به ارث می برد.

en: Field size
fa: اندازه ی فیلد

en: Controls the padding and font size for fields in this group. "Inherit" will inherit the value from the parent group or page settings.
fa: پدینگ و اندازه فونت را برای همه فیلدها در این گروه کنترل می کند. "Inherit" مقدار را از والد یا تنظیمات صفحه به ارث می برد.

en: Controls the padding and font size for fields in this page. "Inherit" will inherit the value from the form settings.
fa: پدینگ و اندازه فونت را برای همه فیلدها در این صفحه کنترل می کند. "Inherit" مقدار را از تنظیمات فرم به ارث می برد.

en: Upload list layout
fa: طرح‌بندی لیست آپلود

en: One per line
fa: یکی در هر خط

en: The layout of the files in the upload list.
fa: طرح‌بندی فایل‌ها در لیست آپلود

en: Upload list size
fa: اندازه لیست آپلود

en: The size of a file in the upload list.
fa: اندازه یک فایل در لیست آپلود

en: "Inherit" will inherit the value from the parent group or page settings.
fa: "Inherit" مقدار را از مادر گروه یا تنظیمات صفحه به ارث‌ می‌برد.

en: Field width
fa: عرض فیلد

en: The width only applies when the enhanced uploader option is disabled or not supported in the browser.
fa: عرض فقط می‌تواند زمانی اعمال شود که گزینه آپلود پیشرفته غیره فعال باشد یا در مرورگر پشتیبانی نشود.

en: Field custom width
fa: عرض دلخواه فیلد

en: Enable the enhanced select menu script.
fa: فعال‌سازی اسکریپت منوی انتخابگر پیشرفته

en: Enable enhanced select
fa: فعال‌سازی انتخابگر پیشرفته

en: Enable searching within the enhanced select.
fa: فعال‌سازی جستجو در انتخابگر پیشرفته

en: Enhanced select search
fa: جستجوی انتخابگر پیشرفته

en: Number of characters
fa: تعداد کارکتر ها

en: Image width
fa: عرض عکس

en: Image height
fa: ارتفاع عکس

en: Font
fa: فونت

en: The font size for each character will be randomly chosen between the minimum and maximum.
fa: اندازه ی فونت برای هر کاراکتر بصورت تصادفی بین ماکزیمم  و مینیمم انتخاب می شود.

en: Minimum font size
fa: کوچکترین اندازه فونت

en: Maximum font size
fa: حداکثر اندازه فونت

en: The angle for each character will be randomly chosen between the minimum and maximum.
fa: زاویه ی هر کاراکتر بصورت تصادفی بین دو مقدار ماکزیمم و مینیمم انتخاب می شود.

en: Minimum letter rotation (degrees)
fa: حداقل مقدار چرخش

en: Maximum letter rotation (degrees)
fa: حداکثر مقدار چرخش

en: The generated image will be double the size of the image on the page to support Retina devices.
fa: تصویر تولید شده دو برابر اندازه تصویر در صفحه خواهد بود تا دستگا‌ه‌های رتینا پشتیبانی کنند.

en: Retina image
fa: تصویر رتینا

en: Group style
fa: طراحی گروه

en: Plain
fa: ساده

en: Bordered
fa: مرز

en: Plain groups have no additional styling. Bordered groups have a border and padding.
fa: گروه های ساده اضافات نمایشی ندارند، گروه های مرزی دارای حاشیه و فاصله از اطراف هستند.

en: Custom CSS class
fa: کلاس CSS سفارشی

en: Size attribute
fa: ویژگی اندازه

en: Once you have added a style, enter the CSS styles.
fa: هنگامی که یک استایل را اضافه کرده‌اید، استایل‌های CSS را وارد کنید.

en: CSS styles
fa: استایل CSS

en: Add a style
fa: افزودن استایل

en: Selector
fa: انتخاب گر

en: No active styles, add one using the "Add a style" button.
fa: هیچ استایل فعالی وجود ندارد، یک مورد را با استفاده از دکمه "افزودن استایل" اضافه کنید.

en: The placeholder text will appear inside the field until the user starts to type.
fa: متن جایگزین در داخل فیلد ظاهر می شود تا زمانی که کاربر شروع به تایپ کند.

en: The admin label will be shown in place of the label throughout the plugin, in the notification email and when viewing submitted form entries.
fa: برچسب مدیریت تنها در فرم ساز، ایمیل اطلاع رسان و هنگام بازنگری اطلاعات ثبت شده نمایش داده می‌شود.

en: Admin label
fa: برچسب مدیر

note: translators: %1$s: open span tag, %2$s: close span tag
en: The tooltip text will appear next to your element in a tooltip when the user hovers it with their mouse. You can customize the look of tooltips by going to %1$sSettings &rarr; Style &rarr; Tooltips%2$s
fa: متن راهنما در کنار المان راهنما ظاهر می‌شود زمانی که کاربر موس را روی آن قرار دهد. شما می توانید راهنما را شخصی سازی کنید در %1$sتنظیمات &rarr; استایل &rarr; راهنماها%2$s

en: Tooltip text
fa: متن نوار راهنما

note: translators: %1$s: open span tag, %2$s: close span tag
en: If set to %1$sInherit%2$s, the setting will be inherited from the global form settings. If set to %1$sField%2$s, the tooltip will show when the user interacts with the field. If set to %1$sIcon%2$s, the tooltip will be shown when the user interacts with an icon.
fa: اگر روی %1$sInherit%2$s تنظیم شده باشد، تنظیمات از تنظیمات کلی فرم به ارث برده می شود. اگر روی %1$sField%2$s تنظیم شده باشد، راهنمایی نشان داده خواهد شد زمانی که کاربر با این فیلد تعامل داشته باشد. اگر روی %1$sIcon%2$s تنظیم شده باشد، راهنمای ابزار هنگامی نمایش داده می شود که کاربر با یک نماد ارتباط برقرار کند.

en: Tooltip trigger
fa: نوع نوار راهنما

en: Choose what the user will be interacting with to show the tooltip.
fa: برای نشان دادن راهنمایی، با کاربر تعامل داشته باشید.

note: translators: %1$s: open span tag, %2$s: close span tag
en: If set to %1$sInherit%2$s, the setting will be inherited from the global form settings.
fa: اگر روی %1$sInherit%2$s تنظیم شده باشد، تنظیمات از تنظیمات کلی فرم به ارث برده می شود.

en: Tooltip event
fa: رویداد نوار راهنما

en: Hover
fa: به هنگام عبور ماوس

en: Click
fa: کلیک

en: Choose the event that will trigger the tooltip to show.
fa: انتخاب نوع نمایش نوار راهنما

en: Choose where to display the label relative to the field. "Inherit" means that the label position will be inherited from the global form settings or parent group/page.
fa: انتخاب چگونگی نمایش برچسب نسبت به زمینه. "Inherit" بدان معنی است که موقعیت برچسب براساس تنظیمات کلی فرم یا مادر گروه/صفحه خواهد بود.

en: Label position
fa: محل قرار گیری برچسب

note: translators: %s: CSS width code example
en: Specify the width of the label, any valid CSS width is accepted, e.g. %s.
fa: عرض برچسب را مشخص کنید، هر CSS معتبر پذیرفته می‌شود, مثال. %s.

en: Label width
fa: عرض برچسب

en: Shows the Label as a sub-heading in the default notification email.
fa: برچسب را به عنوان یک زیرعنوان در ایمیل پیش فرض اطلاع رسانی نشان می دهد.

en: Show label in email
fa: نمایش برچسب در ایمیل

en: Shows the Label as a sub-heading when viewing the entry.
fa: نمایش برچسب به عنوان زیر عنوان هنگامی که ورودی مشاهده شد.

en: Show label in entry
fa: نمایش برچسب در ورودی

en: Enable conditional logic
fa: فعال کردن منطق شرطی

en: Create rules to show or hide this element depending on the values of other fields.
fa: قوانین را برای نشان دادن یا پنهان سازی این عنصر بسته به مقادیر فیلدهای دیگر ایجاد کنید.

en: Checks that the submitted value is one of the configured options. Disable this if the options are set dynamically.
fa: مقدار ارسال شده یکی از گزینه‌های پیکربندی شده‌است. اگر گزینه‌ها به‌صورت پویا تنظیم می شوند این گزینه را غیرفعال کنید.

en: Validate submitted value
fa: اعتبارسنجی مقدار ارسال شده

en: The default value is the value that the field has before the user has entered anything.
fa: مقدار پیش‌فرضی است که قبل از وارد کردن مقدار توسط کاربر به آن داده شده است.

en: The default value is the value that the element is given before the user has changed anything.
fa: مقدار پیش‌فرضی است که قبل از اینکه کاربر چیزی را تغییر دهد به المان داده می‌شود.

en: Enter the value in the format YYYY-MM-DD, enter {today} to use the current date.
fa: مقدار را در قالب YYYY-MM-DD وارد کنید، برای استفاده از تاریخ فعلی {today} را وارد نمایید.

en: The default value is the value that the element is given before the user has changed anything
fa: مقدار پیش‌فرضی است که قبل از اینکه کاربر چیزی را تغییر دهد به المان داده می‌شود.

en: Enter the value in the 24 hour format HH:MM, enter {now} to use the current time.
fa: مقدار را در قالب HH:MM وارد کنید، برای استفاده از زمان کنونی {now} را وارد نمایید.

en: Allows the default value of the field to be set dynamically via a URL parameter, shortcode attribute or filter hook.
fa: اجازه می‌دهد مقدار پیش‌فرض فیلد از طریق پارامتر URL، ویژگی کد کوتاه یا هوک فیلتر تنظیم شود.

en: Dynamic default value
fa: مقدار پیشفرض متغیر

note: translators: %s: example parameter query string
en: This is the name of the parameter that you will use to set the default. For example, in the URL you can set the value using %s.
fa: این نام پارامتری است که شما برای تنظیم پیش فرض استفاده می کنید. به عنوان مثال، در URL می توانید مقدار را با استفاده از %s تنظیم کنید.

en: Parameter name
fa: نام پارامتر

en: Limits the number of characters that can be entered into the field. The error message can be changed on the Translations tab.
fa: محدودیت تعداد کاراکترهایی که می‌توانند در زمینه وارد شوند را محدود می‌کند. پیام خطا را می‌توان در زبانه ترجمه‌ها تغییر داد.

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: Minimum number of files
fa: حداقل تعداد فایل‌ها

en: Enter the minimum number of uploaded files required, enter 0 to have no specific number of files required. One file will still be required if this field is Required.
fa: حداقل تعداد فایل های آپلود شده مورد نیاز را وارد کنید، 0 را جهت برداشتن محدودیت وارد کنید. اگر این فیلد الزامی باشد، یک فایل همچنان مورد نیاز خواهد بود.

en: Maximum number of files
fa: حداکثر تعداد فایل ها

en: Enter the maximum number of uploaded files allowed, enter 0 for no limit.
fa: حداکثر تعداد فایل های آپلود شده مجاز را وارد کنید، 0 را برای هیچ محدودیتی وارد کنید.

en: Allowed file extensions
fa: پسوند های مجاز

note: translators: %s: example file extensions value
en: Enter the file extension excluding the dots and separated by commas e.g. %s.
fa: پسوند فایل را بدون نقطه وارد کنید و با کاما از هم جدا کنید مثال: %s.

en: Maximum allowed file size
fa: حداکثر سایز مجاز

en: Enter the maximum size of a file in MB.
fa: حداکثر سایز مجاز را به MB وارد کنید.

en: Important information
fa: اطلاعات مهم

en: Save uploaded files to the server
fa: ذخیره فایل های آپلود شده در سرور

en: Variables
fa: متغیرها

en: the current year
fa: سال جاری

en: the current month
fa: این ماه

en: the current day
fa: امروز

en: Path to save uploaded files
fa: مسیر ذخیره فایل های آپلود شده

en: The path to save the files inside the WordPress uploads directory.
fa: مسیر ذخیره فایل ها داخل دایرکتوری آپلود وردپرس

en: The range of dates that can be selected.
fa: محدوده تاریخی که می‌تواند انتخاب شود.

en: Date range
fa: محدوده تاریخ

en: Minimum date
fa: حداقل تاریخ

en: Maximum date
fa: حداکثر تاریخ

en: Start view
fa: آغاز نمایش

en: Days of the month
fa: روز‌های ماه

en: Months of the year
fa: ماه‌های سال

en: Years of the decade
fa: سال‌های دهه

en: Decades of the century
fa: دهه‌های قرن

en: Specifies the start view when the datepicker is first opened.
fa: نمایش اولیه هنگام انتخاب تاریخ که اولین بار باز می‌شود را مشخص کنید.

en: Specifies the depth of the view that should trigger choosing the date.
fa: نمایش عمقی را مشخص می کند که باید تاریخ را انتخاب کرد.

en: View depth
fa: نمایش عمق

en: Show today link
fa: نمایش لینک امروز

en: Show a link to choose today's date in the footer of the datepicker.
fa: نمایش یک لینک برای انتخاب تاریخ امروز در پایین صفحه انتخاب کننده تاریخ

en: Locale
fa: محل

en: Date format (JS)
fa: فرمت تاریخ (JS)

en: Date format (PHP)
fa: فرمت تاریخ (PHP)

en: The minimum and maximum time that can be selected.
fa: حداقل و حداکثر زمان که می‌تواند انتخاب شود.

en: Time range
fa: محدوده زمانی

en: Minimum time
fa: حداقل زمان

en: Maximum time
fa: حداکثر زمان

en: Minute interval
fa: فاصله دقیقه ای

en: Enter the minute interval between each time in the list.
fa: فاصله زمانی بین هر بار در لیست را وارد کنید. (دقیقه)

en: Time format (JS)
fa: فرمت زمان (JS)

en: Time format (PHP)
fa: فرمت تاریخ و زمان (PHP)

en: If enabled, the form will be submitted when an option is chosen. This requires JavaScript to be enabled.
fa: در صورت فعال بودن، فرم هنگامی که یک گزینه انتخاب می شود، نمایش داده می شود. این نیازمند فعال کردن جاوا اسکریپت است.

en: Submit on choice
fa: ثبت با انتخاب

en: If enabled, the submitted element data will be shown in the default notification email.
fa: اگر فعال باشد، اطلاعات ثبت شده المان در داخل اطلاعیه‌ ایمیلی پیش‌فرض نمایش داده می‌شود.

en: Show in email
fa: نمایش در ایمیل

en: If enabled, the content will be shown when viewing an entry.
fa: اگر فعال باشد، محتوا هنگام مشاهده یک ورودی نمایش داده می‌شود.

en: Show in entry
fa: نمایش در ورود

en: If enabled, the submitted element data will be saved to the database and shown when viewing an entry.
fa: اگر فعال باشد، اطلاعات المان ثبت شده در پایگاه داده ذخیره و هنگام مشاهده یک ورودی نمایش داده می‌شود.

en: Save to database
fa: ذخیره در پایگاه داده

en: Choose who can see this element in the form.
fa: انتخاب کنید چه کسی می‌تواند این المان را داخل فرم مشاهده کند.

en: Visibility
fa: نمایش

en: Filters allow you to strip various characters from the submitted form data.
fa: فیلترها به شما اجازه می دهند انواع مختلف را از داده های فرم ارسال کنید.

en: Filters
fa: فیلتر ها

en: No active filters, add one using the buttons below.
fa: فیلتری فعال نیست، با استفاده از دکمه های زیر، آن را اضافه کنید.

en: Validators checks whether the data entered by the user is valid.
fa:  بررسی اعتبار می کند که آیا داده های وارد شده توسط کاربر معتبر است یا خیر.

en: Validators
fa: اعتبار سنج

en: No active validators, add one using the buttons below.
fa: اعتبارسنجی فعالی وجود ندارد، با استفاده از دکمه‌های زیر، آن اضافه کنید.

en: the submitted value
fa: مقدار تایید شده

en: the maximum allowed length
fa: حداکثر طول مجاز

en: the length of the submitted value
fa: طول مقدار ارائه شده

en: the minimum number of required files
fa: حداقل تعداد فایل‌های مورد نیاز

en: the maximum number of required files
fa: حداکثر تعداد فایل‌های مورد نیاز

en: the filename
fa: نام فایل

en: the minimum date
fa: حداقل تاریخ

en: the maximum date
fa: حداکثر تاریخ

en: the minimum time
fa: حداقل زمان

en: the maximum time
fa: حداکثر زمان

en: Save
fa: ذخیره

en: Close
fa: بستن

en: Previous element
fa: المان قبلی

en: Next element
fa: المان بعدی

en: Submitted form data
fa: داده های فرم ارسال شده

en: Additional information
fa: اطلاعات اضافی

en: None
fa: هیچ کدام

en: Table options
fa: گزینه های جدول

en: There are no labels, add one using the "Add New" button.
fa: برچسبی وجود ندارد، با استفاده از دکمه "افزودن جدید" یک مورد اضافه کنید.

en: Drag and drop the columns to customize the table layout.
fa: ستون‌ها را برای سفارشی کردن طرح جدول بکشید و رها کنید.

en: Column layout
fa: طرح ستون

en: Entries per page
fa: ورودی‌ها در هر صفحه

en: Show empty fields
fa: نمایش فیلدهای پر نشده

en: If checked, any spaces or tabs will not be stripped
fa: اگر تایید شود، هیچ فاصله‌ یا زبانه ای تکمیل نشده نخواهد شد.

en: Allow whitespace
fa: مجاز به فضای خالی

en: Any text matching this regular expression pattern will be stripped. The pattern should include start and end delimiters, see below for an example.
fa: هر متن متناسب با این الگوی عبارت باقاعده خواهد بود. الگو باید شامل جداول شروع و پایان باشد، برای مثال زیر را ببینید.

en: Pattern
fa: الگو

en: Enter allowable tags, one after the other, for example:
fa: برچسب‌های مجاز، یکی پس از دیگری، برای مثال وارد کنید:

en: Allowable tags
fa: تگ های مجاز

en: Standard form
fa: فرم استاندارد

en: Add page
fa: افزودن صفحه

en: Refresh preview
fa: رفرش پیش‌ نمایش

en: Set preview to phone size
fa: تنظیم پیش‌نمایش به اندازه موبایل

en: Set preview to tablet size
fa: تنظیم پیش‌نمایش به اندازه تبلت

en: Hide preview
fa: مخفی کردن پیش‌نمایش

en: Show preview only
fa: فقط نمایش دمو

en: Style
fa: طراحی

en: Notifications
fa: اطلاعیه ها

en: Confirmations
fa: تاییدیه ‌ها

en: Errors
fa: خطاها

en: Database
fa: پایگاه داده

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: The name is to help you identify the form.
fa: این نام به شما کمک می‌کند فرم را شناسایی کنید.

en: The heading that will show above the form.
fa: عنوان در بالای فرم نمایش داده خواهد شد.

en: Title to display above the form.
fa: عنوان برای نمایش در بالای فرم

en: The description that will show below the form title.
fa: توضیحاتی در زیر عنوان نمایش داده می شود.

en: Description to display above the form.
fa: توضیحات برای نمایش در بالای فرم

en: Inactive forms will not appear on the site.
fa: فرم‌های غیر فعال در سایت شما نمایش داده نخواهند شد.

en: Inactive message
fa: پیام غیر فعال

en: Enter a message to display when the form is inactive. HTML and shortcodes can be used.
fa: پیامی برای نمایش هنگامی که فرم غیره‌فعال است را وارد کنید. کدهای کوتاه و HTML را می‌توان استفاده کرد.

en: Use Ajax
fa: استفاده از Ajax

en: If enabled, the form will submit without reloading the page. If disabled, it will also disable the Enhanced file uploader.
fa: هنگامی که فعال شود، فرم بدون بارگذاری مجدد صفحه ثبت می‌شود. اگر غیره فعال باشد، آن نیز با نوار افزایش آپلود فایل غیره فعال خواهد شد.

en: Save submitted form data
fa: ذخیره ی اطلاعات فرم های ثبت شده

en: If enabled, the submitted form data will be saved to the database and you will be able to view submitted entries within the WordPress admin.
fa: اگر فعال باشد، اطلاعات فرم ثبت شده در پایگاه داده شما ذخیره می‌شود و شما قادر خواهید بود ورودی‌های ثبت شده را در مدیریت وردپرس مشاهده کنید.

en: Enable honeypot CAPTCHA
fa: فعال ساختن  honeypot CAPTCHA

en: A hidden anti-spam measure that requires no user interaction.
fa: یک آنتی-اسپم بررسی می‌کند که کاربر عکس العمل‌های لازم را دارد یا خیر.

en: Conditional logic animation
fa: انیمیشن منطق شرطی

en: If enabled, the fields that are hidden or shown via conditional logic will be animated instead of hidden or shown instantly.
fa: اگر فعال باشد، زمینه‌های مخفی یا آشکار توسط هوش مصنوعی به جای مخفی و ظاهر شدن ناگهانی، بصورت انیمیشن انجام می‌شوند.

en: Global
fa: کلی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Buttons
fa: دکمه ها

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Tooltips
fa: نوارهای راهنما

en: Global styles
fa: استایل‌های کلی

en: Themes define the look of the form.
fa: قالب‌ها شکل فرم شما را تعریف می‌کنند.

en: At what screen width should elements be full width?
fa: در چه عرض صفحه باید المان‌ها تمام عرض باشند؟

en: Responsive elements
fa: المان‌های واکنشگرا

en: Responsive elements custom
fa: سفارش‌سازی المان‌های واکنشگرا

en: At what screen width should column layouts be stacked?
fa: در چه عرض صفحه باید طرح‌بندی ستون انباشته شود؟

en: Enter a CSS value for the width of this form, the default is 100%. After entering a value you can choose Left, Center or Right position.
fa: مقدار CSS برای عرض این فرم را وارد کنید، به صورت پیش‌فرض 100% است. پس از وارد کردن یک مقدار می‌توانید موقعیت چپ، مرکز یا راست را انتخاب کنید.

en: Form width
fa: عرض فرم

en: Form position
fa: موقعیت فرم

en: Center
fa: میانه

en: Choose the same background color as the site for an optimal preview.
fa: انتخب همان رنگ پیش‌ زمینه بعنوان پیش‌نمایش بهینه سایت شما

en: Preview background color
fa: پیش نمایش رنگ پس زمینه

en: Styles entered here will apply to all form elements, you can override these for each element inside the element settings. Once you have added a style, enter the CSS styles in the box.
fa: استایل‌های وارد شده در اینجا بر روی همه المان‌های فرم اعمال می‌شوند، شما می‌توانید این را برای هر المان درون تنظیمات المان غیرفعال کنید. هنگامی که یک استایل اضافه کردید، استایل‌های CSS را در جعبه وارد کنید.

en: Global CSS Styles
fa:  CSS-Stile کلی

en: Add global style
fa: افزودن استایل کلی

en: No active global styles, add one using the "Add global style" button.
fa: هیچ استایل فعالی وجود ندارد، یک مورد را با استفاده از دکمه "افزودن استایل" اضافه کنید.

en: Label text color
fa: رنگ متن برچسب

en: Choose where to display the label relative to the field.
fa: موقیعت نمایش برچسب نسبت به فیلد را انتخاب کنید.

en: Required indicator text
fa: متن شاخص الزامی

en: Required text color
fa: رنگ متن الزامی

en: Controls the padding and font size of fields in this form.
fa: کنترل فاصله داخلی و اندازه فونت در این فرم

en: Controls the width of fields in this form.
fa: کنترل عرض فیلدها در این فرم

en: Field background color
fa: رنگ پس زمینه فیلد

en: Focus
fa: فوکوس

en: Field border color
fa: رنگ کادر فیلد

en: Field text color
fa: رنگ متن فیلد

en: Controls the padding and font size of buttons in this form.
fa: کنترل فاصله داخلی و اندازه فونت دکمه در این فرم

en: Controls the width of buttons in this form.
fa: کنترل عرض دکمه‌ها در این فرم

en: Button animation
fa: انیمیشن دکمه

en: Confidence
fa: اطمینان

en: Button background color
fa: رنگ پس زمینه دکمه

en: Button border color
fa: رنگ کادر دکمه

en: Button text color
fa: رنگ متن دکمه

en: Button icon color
fa: رنگ آیکون دکمه

en: You can use a custom image or HTML to customize the submit button.
fa: شما می‌توانید از یک تصویر دلخواه یا HTML برای شخصی‌سازی دکمه ثبت و ارسال استفاده کنید.

note: translators: %s: the default button text
en: Change the default text of the button which is "%s".
fa: تغییر متن پیش‌فرض دکمه "%s".

en: Choose an icon for the submit button.
fa: یک آیکون برای دکمه ی ثبت انتخاب کنید.

en: Choose an icon for the next button.
fa: یک آیکون برای دکمه ی بعدی انتخاب کنید.

en: Page progress
fa: پیشرفت صفحه

en: Progress type
fa: نوع پیشرفت

en: Progress bar (numbers)
fa: نوار پیشرفت (عددی)

en: Progress bar (percentage)
fa: نوار پیشرفت (درصدی)

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Choose the style of page progress shown at the top of the form.
fa: انتخاب استایل نمایش پیشرفت صفحه در بالای فرم

en: WordPress Spinner
fa: اسپینر وردپرس

en: Flying Message
fa: پیام شناور

en: Single Dot
fa: تک نقطه

en: Spinner classic
fa: اسپینر کلاسیک

en: Tripple Dot
fa: نقطه سه‌گانه

en: Dot
fa: نقطه

en: Choose the style of loading indicator to show when the form is processing.
fa: انتخاب استایل‌ نشانگر بارگذاری برای نمایش هنگام پردازش فرم

en: Custom loading
fa: در حال بارگذاری سفارشی

en: Text, HTML and shortcodes can be used here.
fa: متن، کدهای کوتاه و HTML می‌تواند در اینجا استفاده شود.

en: Position
fa: موقعیت

en: Over button
fa: بر روی دکمه

en: Over screen
fa: بر روی صفحه نمایش

en: Over form
fa: بر روی فرم

en: Color
fa: رنگ

en: Overlay
fa: پوشش

en: Overlay color
fa: رنگ هم پوشان

en: What's a tooltip? You're looking at one.
fa: نوار راهنما چیست؟ شما الان به یکی از آنها نگاه میکنید!

en: Enable tooltips
fa: نوار راهنما را فعال میکند.

en: If enabled, when the user hovers over an element with tooltip text set, a tooltip will appear.
fa: اگر فعال باشد، هنگامی که کاربر موس را روی یک عنصر حرکت دهد، متنی بعنوان نوار راهنما نمایش داده خواهد شد.

note: translators: %1$s: open span tag, %2$s: close span tag
en: If set to %1$sField%2$s, the tooltip will show when the user interacts with the field. If set to %1$sIcon%2$s, the tooltip will be shown when the user interacts with an icon.
fa: اگر روی %1$sفیلد%2$s تنظیم شده باشد، راهنمایی زمانی نشان داده می شود که کاربر با این فیلد تعامل داشته باشد. اگر روی %1$sآیکون%2$s تنظیم شده باشد، راهنمای ابزار هنگامی نمایش داده می شود که کاربر با یک نماد ارتباط برقرار کند.

en: Trigger
fa: محل حساس

en: Event
fa: رویداد

en: Set the icon to use for the Icon tooltip trigger.
fa: آیکون را برای استفاده از آیکون ابزار راهنمایی تنظیم کنید.

en: Tooltip style
fa: استایل نوار ابزار

en: Hover me for preview
fa: برای پیشنمایش موس را روی من بیاورید!

en: Quform styles
fa: استایل‌های Quform

en: Dark
fa: تیره

en: CSS2 styles
fa: استایل‌های CSS2

en: Cream
fa: کرم

en: Light
fa: روشن

en: Red
fa: قرمز

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: CSS3 styles
fa: استایل‌های CSS3

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: Cluetip
fa: سرامیک

en: Tipped
fa: نوک دار

en: Tipsy
fa: لول شده

en: Custom class
fa: Class سفارشی

en: Tip position
fa: موقیعت نوار راهنما

en: left center
fa: چپ وسط

en: left top
fa: چپ بالا

en: top left
fa: بالا چپ

en: top center
fa: بالا وسط

en: top right
fa: بالا راست

en: right top
fa: راست بالا

en: right center
fa: راست وسط

en: right bottom
fa: راست پایین

en: bottom right
fa: پایین راست

en: bottom center
fa: پایین وسط

en: bottom left
fa: پایین جپ

en: left bottom
fa: چپ پایین

en: center
fa: وسط چین

en: Position on input
fa: محل ورودی

en: CSS3 Shadow
fa: سایه CSS3

en: CSS3 Rounded Corners
fa: گوشه های خمیده CSS3

en: The CSS3 effects may not work with some styles.
fa: عوامل CSS3 ممکن است با برخی از سبک ها کار نکند.

en: No notifications have been set up.
fa: هیچ اطلاعیه ای تنظیم نشده است.

en: Add Notification
fa: افزودن اطلاعیه

en: Add Confirmation
fa: افزودن تاییدیه

en: Error options
fa: گزینه های خطا

en: Validation error position
fa: موقعیت خطای اعتبار سنجی

en: Full width (default)
fa: عرض کامل (پیش‌فرض)

en: Align left
fa: تراز از چپ

en: Position absolute
fa: موقعیت مطلق

en: Choose the position of the validation errors.
fa: موقعیت خطاهای اعتبار سنجی را انتخاب کنید.

en: Validation error icon
fa: آیکون خطای اعتبار سنجی

en: Display error message
fa: نمایش پیام خطا

en: If enabled, an error message will be displayed above the form if there was a validation error.
fa: در صورت فعال بودن، اگر خطای اعتبارسنجی وجود داشته باشد، پیام خطا در بالای فرم ظاهر خواهد شد.

en: Error message title
fa: عنوان پیام خطا

en: Error message content
fa: محتوای پیام خطا

en: Language options
fa: گزینه‌های زبان

en: The Locale determines the language for Datepickers and Timepickers, and the date and time formats for this form. If set to Default it will use the Locale from the Forms &rarr; Settings page.
fa: مکان زبان را برای جمع کننده تاریخ و جمع کننده زمان و فرمت های رایج زمان و تاریخ برای این فرم تعیین می کند. اگر روی پیش فرض تنظیم شده باشد استفاده می کند از زبان محلی فرم ها &rarr; صفحه تنظیمات

en: Enable RTL support
fa: فعال‌سازی پشتیبانی از RTL

en: Global setting
fa: تنظیمات کلی

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enable this option if the site language is RTL. The Global setting can be configured on the plugin Settings page.
fa: این گزینه را فعال کنید اگر زبان سایت RTL است. تنظیمات جهانی را می توان روی صفحه تنظیمات پلاگین پیکربندی کرد.

en: This section enables you to save form data to a custom database. This is not related to the saving of submitted entries, you can do both at the same time. You can use this functionality to save submitted form data to the table of another plugin for example.
fa: این بخش شما را قادر می سازد تا داده های فرم را در یک پایگاه داده سفارشی ذخیره کنید. این مربوط به ذخیره کردن ورودی های ارسال شده نیست، شما می توانید هر دو را همان زمان انجام دهید. شما می توانید از این قابلیت برای ذخیره داده های فرم ارسال شده به جدول افزونه دیگری استفاده کنید.

en: This tool will not create the database table or fields for you - they should already exist. You can then choose to save a form value using the button below, just enter the name of the database field you would like to save to and choose the value from the dropdown menu.
fa: این ابزار جدول یا فیلدهای پایگاه داده را برای شما ایجاد نمی کند - آنها باید از قبل وجود داشته باشند. سپس می توانید با استفاده از دکمه زیر یک مقدار فرم را ذخیره کنید، فقط نام میدان پایگاه داده را که می خواهید ذخیره کنید وارد کنید و مقدار را از منوی کشویی انتخاب کنید.

en: Custom database settings (MySQL)
fa: شخصی سازی تنظیمات دیتابیس (MySQL)

en: Enable this option to save to a custom database table.
fa: این گزینه را برای ذخیره یک جدول پایگاه داده سفارشی فعال کنید.

en: Use WordPress database
fa: استفاده از دیتابیس وردپرس

en: If enabled, the data will be inserted into a table you specify below, inside the WordPress database. Disable to specify custom database credentials.
fa: در صورت فعال بودن، داده ها به یک جدول که در زیر پایگاه داده وردپرس مشخص شده اند وارد می شوند. غیر فعال کردن برای تعیین کردن اعتبار پایگاه داده سفارشی.

en: Host
fa: هاست

en: The host of the MySQL server, usually localhost.
fa: میزبان سرور MySQL، معمولا localhost است.

en: Username
fa: نام کاربری

en: The user must have permission to insert data to the database.
fa: کاربر باید دارای دسترسی درج در پایگاه داده باشد.

en: A password is saved but hidden for security reasons.
fa: رمز عبور ذخیره شده است اما به دلایل امنیتی مخفی است.

en: Change password
fa: تغییر رمز عبور

en: The name of the database.
fa: نام پایگاه داده

en: Table
fa: جدول

en: The name of the database table.
fa: نام جدول پایگاه داده

en: What to save
fa: برای ذخیره

en: You are not currently saving any submitted form values.
fa: شما در حال حاضر هیچ مقدار ثبت شده ای را ذخیره نکردید.

en: Submitted Form Value
fa: مقدار فرم ثبت شده

en: Click a category on the left hand side to insert predefined options. You can edit the options on the right hand side or enter your own options, one per line.
fa: برای وارد کردن گزینه های از پیش تعیین شده روی یک دسته در سمت چپ کلیک کنید. شما می توانید گزینه های سمت راست را ویرایش کنید یا گزینه های خود را وارد کنید، یکی در هر خط.

en: Existing Options
fa: گزینه های موجود

en: Overwrite existing options
fa: جایگزینی گزینه های موجود

en: Removes any existing options before adding
fa: حذف کردن گزینه های موجود قبل از اضافه کردن

en: Add options
fa: افزودن گزینه

en: Cancel
fa: انصراف

en: Option settings
fa: تنظیمات گزینه

en: Image
fa: تصویر

en: Image (when selected)
fa: تصویر (هنگام انتخاب)

en: Icon (when selected)
fa: آیکون (هنگام انتخاب)

en: Forms per page
fa: فرم‌ در هر صفحه

en: Create a form
fa: ایجاد فرم

en: Enter a name to help you identify the form
fa: لطفا یک نام برای فرم وارد کنید.

en: e.g. Contact form
fa: به عنوان مثال: فرم تماس

en: Notification settings
fa: تنظیمات اعلان

en: You can stop this notification being sent by turning this off.
fa: شما می‌توانید این اطلاعیه را با خاموش کردن در این دستگاه متوقف کنید.

en: Subject
fa: موضوع

en: Format
fa: قالب

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Set the plain text content of the message using this field.
fa: تنظیم متن محتوای ساده در پیام با استفاده از این فیلد

en: Add email addresses to which this email will be sent to.
fa: افزودن آدرس های ایمیلی که این ایمیل به آنها ارسال می شود.

en: Add email addresses to Carbon Copy on this email.
fa: افزودن آدرس های ایمیل به Carbon Copy در این ایمیل

en: Add email addresses to Blind Carbon Copy on this email.
fa: افزودن آدرس های ایمیل به Blind Carbon Copy در این ایمیل

en: Adds a "Reply-To" email address. If not set, replying to the email will reply to the "From" address.
fa: آدرس ایمیل "پاسخ به" را اضافه می کند. اگر تنظیم نشود، به آدرس ایمیل "فرستنده" پاسخ داده می‌شود.

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Send the form data to different email addresses depending on the submitted form values.
fa: ارسال اطلاعات فرم به ایمیل های مختلف بستگی به مقادیر ثبت شده فرم دارد.

en: Enable conditional recipients
fa: فعال‌سازی شرطی گیرند‌گان

en: Adds a "Reply-To" email address. If not set, replying to the email will reply to the "From" address
fa: آدرس ایمیل "پاسخ به" را اضافه می کند. اگر تنظیم نشود، به آدرس ایمیل "فرستنده" پاسخ داده می‌شود.

en: Conditional recipients
fa: شرط برای گیرندگان

en: Add conditional
fa: افزودن شرط

en: Sets the email "From" address. The email address set here will be shown as the sender of the email.
fa: تنظیم آدرس ایمیل "فرستنده"، آدرس ایمیل تعیین شده در اینجا به عنوان فرستنده ایمیل نمایش داده می‌شود.

en: "From" address
fa: آدرس "فرستنده"

en: Email (required)
fa: ایمیل (لازم)

en: Attachments
fa: پیوست ها

en: Add attachment
fa: افزودن ضمیمه

en: License &amp; Updates
fa: بروز رسانی ها و مجوز

en: Performance
fa: کارایی

en: Permissions
fa: دسترسی ها

en: Custom CSS & JS
fa: CSS & JS دلخواه

en: Tweaks & Troubleshooting
fa: ترفند و عیب یابی

en: Referral Program
fa: تاریخچه ارجاع

en: Default recipient
fa: پیشفرض "گیرنده"

en: Set the default recipient email address for notifications.
fa: تنظیم آدرس ایمیل گیرنده پیش‌فرض برای اطلاعیه‌ها

en: Default "From"
fa: پیشفرض "فرستنده"

en: Set the default "From" email address for notifications. It is recommended to set this to an existing email address with the same domain as the site.
fa: تنظیم پیش‌فرض آدرس ایمیل "فرستنده" برای اطلاعیه‌ها، توصیه می‌شود این به یک آدرس ایمیل موجود با همان دامنه با ‌عنوان سایت تنظیم شود.

en: Regional
fa: منطقه‌ای

en: RTL support
fa: پشتیبانی از RTL

en: Enable this option if the site language is RTL, you can also override this for each form at Edit Form &rarr; Settings &rarr; Language.
fa: فعال‌سازی این گزینه اگر زبان سایت RTL (راست به چپ) است، شما می‌توانید این را برای هر فرم در ویرایش فرم در &rarr; تنظیمات &rarr; زبان غیرفعال کنید.

en: Date & time format (JS)
fa: فرمت تاریخ و زمان (JS)

en: Date & time format (PHP)
fa: فرمت تاریخ و زمان (PHP)

en: Product license
fa: Quform فعال است. فروش انحصاری نسخه اورجینال این محصول فقط در اینوپ

en: License status
fa: وضعیت لایسنس

en: Enter license key
fa: کلید فعال سازی را وارد کنید

en: Verify
fa: تأیید

en: Updates
fa: بروز رسانی‌ها

en: Check for update
fa: بررسی برای بروز رسانی

note: translators: %s: the current plugin version
en: You are using version %s
fa: شما از نسخه ی %s استفاده می کنید.

en: Site key
fa: کلید سایت

en: Secret key
fa: کلید مخفی

en: When to load scripts/styles
fa:  بارگذاری اسکریپت‌ها/استایل‌ها

en: Choose which pages to load the plugin scripts and styles, these are required for the form to work properly, so you can choose only the pages containing a form to speed up the other pages on your site. Autodetect will only load the scripts if a form is found in the page content or in a widget.
fa: کدام صفحات برای بارگذاری اسکریپت‌ها و استایل‌های افزونه انتخاب شود، این برای فرم لازم است که به‌درستی کار کند، بنابراین شما می‌توانید تنها صفحات حاوی یک فرم را برای سرعت بخشیدن به صفحات دیگر در سایت خود انتخاب کنید. شناسایی خودکار تنها اسکریپت‌ها را بارگذاری‌ می‌کند اگر یک فرم در محتوای صفحه یا ابزارک پیدا شود.

en: Always
fa: همیشه

en: Only on specific pages
fa: فقط در صفحات خاص

en: Choose pages
fa: انتخاب صفحات

en: Combine scripts
fa: ترکیب اسکریپت‌ها

en: Combine CSS
fa: ترکیب CSS

en: Combine the CSS into a single file to increase page loading speed.
fa: ترکیب CSS به یک فایل واحد برای افزایش سرعت بارگذاری صفحه

en: Combine JavaScript
fa: ترکیب جاوا اسکریپت

en: Combine the JavaScript into a single file to increase page loading speed.
fa: ترکیب JS به یک فایل واحد برای افزایش سرعت بارگذاری صفحه

en: Disable third-party scripts
fa: غیره‌فعال کردن اسکریپت‌های ‌ثالث

en: You can disable any stylesheet or script used by the Quform plugin by turning the option off below. Disabling the script will disable the functionality of the feature, unless the script is provided from another source. Most scripts are only loaded when they are used by an active form.
fa: شما می‌توانید هر استایل یا اسکریپت مورد استفاده افزونه Quform را با انتخاب گزینه زیر غیرفعال کنید. غیرفعال کردن اسکریپت قابلیت‌های این ویژگی را غیرفعال می‌کند، مگر اینکه اسکریپت از منبع دیگری ارائه شود. اکثر اسکریپت‌ها فقط زمانی که توسط یک فرم فعال استفاده می‌شوند بارگذاری می‌گردند.

en: JavaScript
fa: جاوا اسکریپت

en: These options allow you to give permissions for other Roles to access parts of the plugin.
fa: در اینجا می توانید دسترسی سایر نقش ها به بخش های افزونه را تعیین کنید.

en: Custom CSS
fa: CSS دلخواه

en: All devices
fa: تمامی دستگاه ها

en: Tablets only
fa: فقط تبلت

en: Phones only
fa: فقط تلفن ها

en: Custom JavaScript
fa: جاوا اسکریپت سفارشی

note: translators: %s: example of the tag to not enter
en: Enter any custom JavaScript to be added to the site, do not enter %s tags.
fa: جاوا اسکریپت را برای افزودن به سایت وارد کنید، بدون %s برچسب‌ها

en: Tweaks
fa: ترفند

en: Enable popup script
fa: فعال‌سازی اسکریپت پاپ‌آپ

en: This option is enabled automatically when you add a popup form to a page or when you add a Quform Popup widget. If this did not happen for some reason you can enable this option to manually enable the popup script.
fa: این گزینه به صورت خودکار فعال می‌شود وقتی که یک فرم پاپ‌آپ به یک صفحه اضافه می‌کنید و یا وقتی که ابزارک پاپ‌آپ Quform را اضافه می‌کنید. اگر این به دلایلی اتفاق نیفتاد، می‌توانید این گزینه را فعال کنید تا اسکریپت پاپ‌آپ به صورت دستی فعال شود.

en: Popup script
fa: اسکریپت پاپ‌آپ

en: Fancybox 2 (default)
fa: باکس فانتزی 2 (پیش‌فرض)

en: Fancybox 1
fa: باکس فانتزی 1

en: Magnific Popup
fa: پنجره مگنیفیک

en: Select which script to use when displaying the form in a popup.
fa: هنگام نمایش فرم در یک پنجره پا‌پ‌آپ اسکریپت مورد استفاده را انتخاب کنید.

en: Raw fix
fa: تعمیر خام

en: Try enabling this if you have unwanted extra spacing in the form.
fa: این را امتحان کنید اگر فضای ناخواسته در فرم است.

en: Scroll offset
fa: افست اسکرول

en: The number of pixels above the target message where smooth scrolling should end. If you have a fixed or sticky header on your site you should increase the number so that messages are not hidden below the header.
fa: تعداد پیکسل‌های بالاتر از پیام هدف که در آن پیمایش (اسکرول) نرم پایان می یابد. اگر شما یک هدر ثابت یا چسبنده در سایت خود دارید، باید تعداد را افزایش دهید تا پیام‌ها در زیر هدر پنهان نشوند.

en: Scroll speed
fa: سرعت اسکرول

en: The animation speed for smooth scrolling, in milliseconds (1000 = 1 second).
fa: سرعت انیمیشن برای اسکرول نرم، در میلی ثانیه (1000=1 ثانیه)

en: Allow uploading all file types
fa: اجازه آپلود تمام انواع فایل‌ها

en: To protect your site, potentially risky file types are not allowed to be uploaded in a File Upload field, enable this option to stop the protection.
fa: برای محافظت از سایت شما، انواع فایل‌های خطرناک مجاز به آپلود در فیلد آپلود نیستند، این گزینه را برای متوقف کردن حفاظت فعال کنید.

en: Show edit link
fa: نمایش لینک ویرایش

en: Show a link to edit the form at the bottom of forms.
fa: نمایش لینک ویرایش فرم در زیر فرم‌ها

en: CSRF protection
fa: محافظت از CSRF

en: Protect form submissions against cross-site request forgery.
fa: محافظت از ارسال فرم در برابر تقاضاهای جعلی در سایت

en: Toolbar menu
fa: منوی نوار ابزار

en: Adds a form management menu to the toolbar.
fa: افزودن منوی مدیریت فرم به نوار ابزار

en: Insert form button
fa: دکمه ی قرار دادن فرم

en: Adds a button to insert a form above the WordPress editor.
fa: افزودن یک دکمه برای وارد کردن یک فرم در بالای ویرایشگر وردپرس

en: Prevent FOUC
fa: جلوگیری از FOUC

en: Hides the form until it has been set up to prevent a flash of unstyled content (FOUC).
fa: مخفی کردن فرم تا زمانی که از فاش شدن محتوای غیره مجاز (FOUC) تنظیم شده جلوگیری شود.

en: Cache
fa: کش

en: Script cache
fa: اسکریپت کش

en: Rebuild script cache
fa: بازسازی اسکریپت کش

en: Rebuilds the form custom CSS files and the feature cache which ensures that all of the scripts needed by the active forms are loaded on the site.
fa: بازسازی فایل‌های دلخواه فرم و ویژگی کش که تضمین می‌کند تمام اسکریپت‌هایی که نیاز به فرم‌های فعال دارند در سایت بارگذاری شوند.

en: Server compatibility
fa: سازگاری با سرور

en: Get help with this error
fa: دریافت راهنما با این خطا

en: Make money and support Quform!
fa: کسب درآمد و پشتیبانی Quform! این قسمت در حال آماده سازی است.

en: Display a referral link
fa: نمایش یک آدرس ارجاع

en: Displays a Quform referral link under forms, with the text you specify below.
fa: یک پیوند ارجاعی Quform را زیر فرمها نمایش می دهد، با متن زیر مشخص کنید.

en: Referral link text
fa: متن لینک ارجاع

en: This is the text that will link to the Quform purchase page, it's displayed under your form.
fa: این متنی است که به Quform لینک می شود و در زیر فرم شما نمایش داده می شود.

en: Select a form to export entries from
fa: انتخاب یک فرم برای برون‌ریزی محتوا

en: Select the form that you would like export entries from.
fa: فرمی را که می‌خواهید ورودی‌هایش را برون‌ریزی کنید انتخاب کنید.

en: Choose which fields to export
fa: فیلدهایی که قصد دارید خروجی بگیرید، انتخاب کنید.

en: Date range (optional)
fa: بازه ی تاریخ (اختیاری)

en: From
fa: از

en: Choose format
fa: انتخاب فرمت

en: Comma Separated Values (.csv)
fa: مقدارهای جدا شده با کاما (.csv)

en: Excel compatibility
fa: سازگار با Excel

en: Each field is separated by the specified delimiter.
fa: هر فیلد با جدا کننده تعیین شده جدا می شود.

en: Delimiter
fa: جدا کننده

en: Comma
fa: ویرگول

en: Semicolon
fa: نقطه ویرگول

en: Tab
fa: تب

en: Space
fa: فاصله

en: Custom
fa: سفارشی

en: Each field is wrapped in the specified enclosure.
fa: هر فیلد در محفظه مشخص شده بسته بندی می شود.

en: Enclosure
fa: محفظه

en: Double quotes
fa: نقل‌قول‌های دوگانه

en: Single quotes
fa: نقل‌قول‌های تکی

en: Adds the UTF-8 Byte Order Mark to the beginning of the file, which may fix character encoding issues.
fa: افزودن علامت UTF-8 به ابتدای فایل که می‌تواند مسائل و مشکلات مربوط به رمزنگاری کاراکتر را حل کند.

en: Use UTF-8 BOM
fa: استفاده از UTF-8 BOM

en: Set the line endings of the CSV file.
fa: انتهای خط فایل CSV را تنظیم کنید.

en: Line endings
fa: پایان دادن به خط

en: Windows
fa: پنجره ها

en: Unix / Mac
fa: یونیکس / مک

en: Download
fa: دانلود

en: Select a form to export
fa: یک فرم را برای خروجی گرفتن انتخاب کنید.

en: Export
fa: گرفتن خروجی

en: Form export data
fa: اطلاعات فرم خروجی

en: Click inside the box to select all text
fa: برای انتخاب تمام متن، داخل جعبه متن کلیک کنید.

en: You do not have permission to access any tools.
fa: شما اجازه دسترسی به هیچ ابزاری را ندارید.

en: Import form data
fa: درون ریزی فرم از دیتا

en: Paste in the data generated from the Forms &rarr; Export Form page into the box below to import a form.
fa: داده های تولید شده از فرمها را جایگذاری کنید &rarr; صفحه برون‌ریزی فرم در جعبه زیر برای درون ریزی یک فرم است.

en: Import
fa: ورود

en: Migrate from Quform 1.x
fa: انتقال از Quform نسخه 1.x

en: The migration tool will copy forms and entries from Quform 1.x into Quform 2.x. It will not copy existing widgets or shortcodes from the 1.x version, you will need to manually add these after the migration is complete.
fa: ابزار انتقال فرم ها، ورودی های Quform 1.x را به Quform 2.x کپی خواهد کرد. ابزارک های موجود یا شورتکدهای ورژن 1.x را کپی نخواهد کرد. بدین منظور شما بایستی این موارد را بعد از اینکه انتقال کامل شد به صورت دستی اضافه کنید.

en: Migrate forms
fa: انتقال فرم‌ها

en: All forms
fa: همه فرم ها

en: Only specific forms...
fa: تنها فرم های مشخص...

en: Which forms?
fa: کدام فرم‌ها؟

en: Migrate entries
fa: انتقال ورودی‌ها

en: Migrate license key
fa: انتقال کلید لایسنس

en: Migrate reCAPTCHA keys
fa: انتقال کلیدهای ریکپچا

en: Start migration
fa: شروع انتقال

en: Migration is not possible because no forms from Quform 1.x were found in the database.
fa: انتقال امکان پذیر نیست زیرا هیچ فرم از نسخه Quform 1.x در پایگاه داده پیدا نشد.

en: Import a single Quform 1.x form
fa: درون‌ ریزی یک فرم Quform 1.x

note: translators: %s: the plugin name
en: Uninstall %s
fa: حذف نصب %s

en: WARNING: All forms, entries and settings will be deleted and cannot be recovered unless you have a backup of the database.
fa: هشدار: تمام فرم ها، اطلاعات ارسالی و تنظیمات حذف می شوند و نمی توانند بازیابی شوند، مگر اینکه یک پشتیبان از پایگاه داده داشته باشید.

en: Confirm
fa: تایید

en: Confirm that you want to delete all forms and settings, and deactivate the plugin. You can delete the plugin afterwards from the Plugins page.
fa: تأیید کنید که می خواهید تمام فرم ها و تنظیمات را حذف کنید و افزونه را غیرفعال کنید. بعدا می توانید افزونه را از صفحه افزونه ها حذف کنید.

en: If checked, any spaces or tabs are allowed
fa: اگر فعال باشد، همه تب ها و فضاها در اختیار کاربر هستند.

en: The submitted value must match this regular expression. The pattern should include start and end delimiters, see below for an example.
fa: مقدار ارسال شده باید با این عبارت باقاعده مطابقت داشته باشد. الگو باید شامل جداول شروع و پایان باشد، برای مثال زیر را ببینید.

en: Invert the check i.e. the submitted value must not match the regular expression
fa: چک کردن را غیرفعال کنید. مقدار ارسال شده باید با عبارات باقاعده مطابقت نداشته باشد.

en: Invert
fa: معکوس

en: The submitted value must be numerically greater than the minimum
fa: مقدار ارسال شده باید از نظر عددی بیشتر از حداقل باشد.

en: Minimum
fa: حداقل

en: Allow the minimum value too
fa: پذیریش حداقل مقدار مجاز

en: Inclusive
fa: شامل

en: The length of the submitted value must be greater than or equal to the minimum
fa: طول مقادیر ارسال شده باید بیشتر از حداقل یا برابر باشد.

en: Minimum length
fa: حداقل طول

en: The length of the submitted value must be less than or equal to the maximum
fa: طول مقدار ارائه شده باید کمتر از حداکثر یا برابر باشد.

en: The token that the submitted value must be equal to
fa: مقدار توکن ثبت شده باید برابر باشد با

en: Token
fa: توکن

en: Enter one allowed value per line
fa: یک مقدار مجاز برای هر خط را وارد کنید.

en: Allowed values
fa: مقدارهای مجاز

en: Invert the check i.e. the submitted value must not be in the allowed values list
fa: چک کردن را غیره فعال کنید. مقدار ثبت شده نباید در لیست مقدارهای مجاز باشد.

en: The submitted value must be numerically less than this value
fa: مقدار ثبت شده باید از نظر عددی کمتر از این مقدار باشد.

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Allow the maximum value too
fa: حداکثر مقدار را نیز اجازه دهید.

en: Error messages
fa: پیام های خطا

en: Custom message
fa: پیام سفارشی

en: the minimum allowed value
fa: حداقل مقدار مجاز

en: the token
fa: توکن

en: the minimum allowed length
fa: حداقل طول مجاز

en: the maximum allowed value
fa: حداکثر مقدار مجاز

note: Description of the plugin
en: The Quform form builder makes it easy to build forms in WordPress.
fa: فرم ساز پیشرفته Quform شما را قادر میسازد تا به آسانی هرچه تمام تر فرم های خود را در وردپرس بسازید. فارسی سازی اختصاصی در اینوپ.

note: Author of the plugin
en: ThemeCatcher
fa: اینوپــــ

en: Please select a form first
fa: لطفا ابتدا یک فرم را انتخاب نمایید.

en: The shortcode could not be sent to the editor, please copy it from the preview area and paste it into the editor
fa: شورتکد را نمی توان به ویرایشگر ارسال کرد، لطفا آن را از منطقه پیش نمایش کپی کنید و در ویرایشگر قرار دهید.

en: Add Form
fa: افزودن فرم

en: Insert a form
fa: درج یک فرم

en: Select a form
fa: انتخاب فرم

en: Show form title
fa: نمایش عنوان فرم

en: Show form description
fa: نمایش توضیحات فرم

en: Popup form
fa: فرم پاپ‌آپ

en: Content
fa: محتویات

en: The text or HTML to trigger the popup, shortcodes can also be used.
fa: متن یا HTML برای فعال سازی پاپ‌آپ، کدکوتاه نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

en: Width (optional)
fa: عرض (اختیاری)

en: The width of the popup, any CSS width or number is accepted.
fa: عرض پاپ‌آپ، هر عرض CSS یا عدد پذیرفته می‌شود.

en: Options (optional)
fa: ویژگی ها (اختیاری)

en: Insert
fa: درج

en: If you are having trouble inserting the form, copy and paste the code below into the page content.
fa: اگر در قرار دادن فرم دچار مشکل شدید کد زیر را در محتوای صفحه جایگذاری کنید.

en: No forms found.
fa: فرمی یافت نشد.

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Forms
fa: فرم ها

en: Add New Form
fa: افزودن فرم جدید

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Entries
fa: ورودی ها

en: Tools
fa: ابزارها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: کمک

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Form
fa: فرم

en: Export Entries
fa: خروجی گرفتن از ورودی ها

en: Export Form
fa: خروجی گرفتن از فرم

en: Import Form
fa: درون ریزی فرم

en: Edit Entry
fa: ویرایش ورودی

note: translators: %s: the form name
en: Editing entry for %s
fa: ویرایش ورودی برای %s

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa: اجازه ی دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: You attempted to edit an item that doesn't exist. Perhaps it was deleted?
fa: شما سعی کردید یک مورد را که وجود ندارد ویرایش کنید. شاید حذف شده است؟

en: Are you sure you want to delete this entry? All data for this entry will be lost and this cannot be undone.
fa: آیا از حذف این ورودی اطمینان دارید؟ تمام اطلاعات مربوط به آن پاک خواهد شد و قابل بازگردانی نخواهد بود.

en: Are you sure you want to delete these entries? All data for these entries will be lost and this cannot be undone.
fa: آیا از حذف این ورودی ها اطمینان دارید؟ تمام اطلاعات مربوط به آنها پاک خواهد شد و قابل بازگردانی نخواهند بود.

en: The form could not be found. Perhaps it was deleted?
fa: فرم یافت نشد. شاید حذف شده است؟

note: translators: %s: the number of entries
en: %s entry marked as read | %s entries marked as read
fa[0]: %s علامتگذاری ورودی ها به عنوان خوانده شده

note: translators: %s: the number of entries
en: %s entry marked as unread | %s entries marked as unread
fa[0]: %s علامتگذاری ورودی ها به عنوان خوانده نشده

note: translators: %s: the number of entries
en: %s entry moved to the Trash | %s entries moved to the Trash
fa[0]: %s علامتگذاری ورودی ها برای انتقال به زباله‌دان

en: Bad request.
fa: درخواست نادرست

en: You do not have permission to do this.
fa: شما دسترسی لازم برای انجام این کار را ندارید.

en: Nonce check failed.
fa: بررسی غیرمستقیم انجام نشد.

note: translators: %s: the form name
en: Entries for %s
fa: ورودی برای %s

en: Click to edit name
fa: برای ویرایش نام کلیک کنید.

en: View Entry
fa: مشاهده ورودی

note: translators: %s: the form name
en: Viewing entry for %s
fa: نمایش ورودی برای %s

en: Edit Form
fa: ویرایش فرم

en: Add to website
fa: افزودن به وب سایت

en: You can't edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
fa: شما نمی توانید این ایتم را ویرایش نمایید زیرا در داخل زباله‌دان است. لطفا ابتدا آنرا از زباله‌دان بازیابی کنید و سپس سعی نمایید.

en: Are you sure you want to delete this form? All saved settings, elements and entries for this form will be lost and this cannot be undone.
fa: آیا از حذف این فرم اطمینان دارید؟ تمام اطلاعات مربوط به آن پاک خواهد شد و قابل بازگردانی نخواهد بود.

en: Are you sure you want to delete these forms? All saved settings, elements and entries for these forms will be lost and this cannot be undone.
fa: آیا از حذف این فرم ها اطمینان دارید؟ تمام اطلاعات مربوط به آنها پاک خواهد شد و قابل بازگردانی نخواهند بود.

en: An error occurred adding the form
fa: هنگام افزودن فرم خطایی رخ داده است.

note: translators: %s: the number of forms
en: %s form moved to the Trash | %s forms moved to the Trash
fa[0]: %s فرم به زباله‌دان منتقل شده است.

en: Sorry, the form preview could not be loaded.
fa: با عرض پوزش، پیش نمایش فرم قابل بارگذاری نیست.

en: Please wait, verification in progress
fa: لطفا صبر کنید، اعتبار سنجی در حال انجام است.

en: Valid
fa: معتبر

en: Valid (bundled)
fa: معتبر

en: Unlicensed
fa: بدون مجوز

en: An error occurred checking for an update.
fa: موقع چک کردن به روزرسانی خطایی رخ داده است.

en: Please wait, checking for an update
fa: لطفا صبر کنید، در حال بررسی بروز رسانی

en: Settings saved
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: An error occurred saving the settings.
fa: هنگام ذخیره تنظیمات خطایی رخ داده است.

en: An error occurred rebuilding the script cache.
fa: هنگام بازسازی کش خطایی رخ داده است.

en: Script cache rebuilt
fa: بازسازی کش اسکریپت

en: PHP Version
fa: نسخه PHP

en: MySQL Version
fa: نسخه MySQL

en: WordPress Version
fa: نسخه وردپرس

en: GD Image Library
fa: کتابخانه عکس GD

en: Available
fa: در دسترس

en: Unavailable
fa: غیر قابل دسترس

en: FreeType Library
fa: FreeType کتابخانه

en: Temporary Directory
fa: شاخه موقت

en: Cache Directory
fa: دایرکتوری کش

en: Uploads Directory
fa: مسیر بارگذاری ها

en: The plugin requires PHP version 5.2 or later.
fa: افزونه نیاز به نسخه PHP 5.2 یا بالاتر دارد.

en: The plugin requires MySQL version 5 or later.
fa: این افزونه MySQL نسخه 5 یا بالاتر را نیاز دارد.

en: The plugin requires WordPress version 4.5 or later.
fa: این افزونه به وردپرس نسخه 4.5 یا بالاتر نیاز دارد.

en: The temporary directory does not exist, please create the directory and make it writable.
fa: دایرکتوری موقت وجود ندارد، لطفا دایرکتوری ایجاد و آن را قابل خواندن کنید.

en: The temporary directory is not writable.
fa: دایرکتوری موقت قابل نوشتن نیست.

en: The plugin cache directory does not exist, please create the directory and make it writable.
fa: دایرکتوری کش پلاگین وجود ندارد، لطفا دایرکتوری ایجاد و آن را قابل خواندن کنید.

en: The plugin cache directory is not writable.
fa: دایرکتوری کش پلاگین قابل نوشتن نیست.

en: The WordPress uploads directory does not exist, please create the directory and make it writable.
fa: دایرکتوری آپلود وردپرس وجود ندارد، لطفا دایرکتوری ایجاد و آن را قابل خواندن کنید.

en: The WordPress uploads directory is not writable.
fa: دایرکتوری آپلود وردپرس قابل نوشتن نیست.

en: Used for displaying icons in various parts of the form.
fa: برای نمایش آیکون ها در قسمت های مختلف فرم مورد استفاده قرار می گیرد.

en: Used as a select menu replacement.
fa: به عنوان یک جایگزین انتخاب منو استفاده می شود.

en: Used for displaying tooltips in the form.
fa: برای نمایش راهنمایی ها در فرم مورد استفاده قرار می گیرد.

en: Used for displaying the form in a popup.
fa: برای نمایش فرم در یک پنجره استفاده می شود.

en: Used for adding upload progress to File Upload elements.
fa: برای اضافه کردن پیشرفت آپلود به عناصر بارگذاری فایل استفاده می شود.

en: Used for animated scrolling to success and error messages.
fa: برای پیمایش متحرک به پیام های موفقیت و پیام های خطا استفاده می شود.

en: Used for displaying labels inside fields.
fa: برای نمایش برچسب ها در داخل فیلدها استفاده می شود.

en: Used for displaying a datepicker calendar on the Date element.
fa: برای نمایش تقویم در عنصر تاریخ مورد استفاده قرار می گیرد.

en: Used for displaying a timepicker list on the Time element.
fa: برای نمایش یک لیست انتخاب کننده زمان بر روی المان زمان مورد استفاده قرار می گیرد.

en: An error occurred exporting entries
fa: موقع برون بری ورودی ها خطایی رخ داده است.

en: Export entries
fa: خروجی نهایی

en: Nonce check failed
fa: بررسی غیرمستقیم انجام نشد.

en: The selected form does not exist
fa: فرم انتخاب شده موجود نمی باشد.

en: An error occurred exporting the form
fa: موقع برون بری فرم خطایی رخ داده است.

en: No form selected
fa: هیچ فرمی انتخاب نشده است.

en: Export form
fa: ساخت خروجی از فرم

en: Migrate
fa: انتقال

en: Uninstall
fa: حذف کردن

en: An error occurred importing the form
fa: هنگام درون ریزی فرم خطایی رخ داده است.

en: Import form
fa: ورود فرم

en: Please wait
fa: لطفا صبر کنید...

note: translators: %1$d: current form number, %2$d: total number of forms
en: Processing form %1$d of %2$d
fa: در حال پردازش فرم %1$d از %2$d

en: Stopping...
fa: در حال توقف...

en: Processing...
fa: در حال پردازش...

en: Stop migration
fa: توقف انتقال

note: translators: %s: the error message
en: Error migrating keys: %s
fa: خطای کلید انتقال: %s

en: Migration completed.
fa: انتقال کامل شد.

en: Migration stopped.
fa: انتقال متوقف شد.

en: Migration error.
fa: خطای انتقال

note: translators: %s: the error message
en: An error occurred starting the migration: %s
fa: یک خطا هنگام شروع انتقال رخ داده است: %s

en: You must confirm to continue.
fa: بایستی برای ادامه تایید کنید.

en: Home
fa: خانه

en: Ajax error
fa: خطای آجاکس

en: This field is required
fa: این فیلد ضروری است.

en: Invalid email address
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است.

en: Select Image
fa: انتخاب عکس

en: Select
fa: انتخاب

en: No results found.
fa: نتیجه ای یافت نشد.

note: translators: %1$s: the page title, %2$s the site name
en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
fa: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; وردپرس

en: Create a new form
fa: ساخت فرم جدید

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: View Entries
fa: مشاهده ورودی‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Form saved
fa: فرم ذخیره شد.

en: Are you sure you want to remove this element? Any previously submitted form data for this element will no longer be accessible.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این المان را حذف کنید؟ هرگونه داده‌های فرم قبلی برای این المان دیگر قابل دسترسی نخواهد بود.

en: Are you sure you want to remove this group? All elements inside this group will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this group will no longer be accessible.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این گروه را حذف کنید؟ تمام المان های داخل این گروه نیز حذف خواهند شد. هرگونه اطلاعات فرم قبلی برای المان های ارائه شده داخل این گروه دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

en: Are you sure you want to remove this page? All elements inside this page will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this page will no longer be accessible.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این صفحه را حذف کنید؟ همه‌ی المان‌های داخل این صفحه نیز حذف خواهند شد. هرگونه اطلاعات فرم قبلی برای المان های ارائه شده داخل این صفحه دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

en: Are you sure you want to remove this row? All elements inside this row will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this row will no longer be accessible.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این ردیف را حذف کنید؟ همه‌ی المان‌های داخل این ردیف نیز حذف خواهند شد. هرگونه اطلاعات فرم قبلی برای المان های ارائه شده داخل این ردیف دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

en: Are you sure you want to remove this column? All elements inside this column will also be removed. Any previously submitted form data for elements inside this column will no longer be accessible.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این ستون را حذف کنید؟ همه المان‌های داخل این ستون نیز حذف خواهند شد. هرگونه اطلاعات فرم قبلی برای المان های ارائه شده داخل این ستون دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

en: Are you sure you want to remove this optgroup? Any options inside of it will also be removed.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این optgroup را حذف کنید؟ هر تنظیمی در داخل آن نیز حذف خواهد شد.

en: Are you sure you want to remove this submit button?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این دکمه ثبت را حذف کنید؟

en: Nested optgroups are not supported.
fa: اپراتورهای تودرتو پشتیبانی نمی‌شوند.

en: Error saving the form
fa: خطا در هنگام ذخیره سازی فرم

en: At least one To, Cc or Bcc address is required
fa: حداقل یک آدرس to یا  Cc یا Bcc مورد نیاز است.

en: Please correct the highlighted fields and save the form again
fa: لطفا فیلدهای برجسته را اصلاح کنید و فرم را دوباره ذخیره کنید.

en: Inherit
fa: ارث بری

en: Field
fa: فیلد

en: Icon
fa: آیکون

en: Above
fa: بالا

en: Left
fa: چپ

en: Inside
fa: داخل

en: The form must have at least one page
fa: فرم بایستی حداقل یک صفحه داشته باشد.

en: This is an example tooltip!
fa: این یک نوار راهنمای نمونه است!

[ctx: delete]
en: Remove
fa: حذف

en: There are no elements available to use for logic rules.
fa: عناصر موجود برای استفاده از قوانین منطقی وجود ندارند.

en: There are no logic rules yet, click "Add logic rule" to add one.
fa: هنوز هیچ قانون منطقی وجود ندارد، برای اضافه کردن روی "افزودن قانون منطقی" کلیک کنید.

en: This field must be a positive number or zero
fa: این فیلد باید یک عدد مثبت یا صفر باشد.

en: At least one logic rule is required
fa: حداقل یک قانون منطقی لازم است.

en: Show this group
fa: نمایش این گروه

en: Hide this group
fa: پنهان کردن این گروه

en: Show this field
fa: نمایش این فیلد

en: Hide this field
fa: این فیلد را پنهان کن

en: Show this page
fa: نمایش این صفحه

en: Hide this page
fa: پنهان کردن این صفحه

en: Use this confirmation if all of these rules match
fa: اگر با تمام قوانین مطابقت داشت از این تأیید استفاده کنید.

en: Use this confirmation if any of these rules match
fa: اگر با هریک از قوانین مطابقت داشت از این تأیید استفاده کنید.

en: Send to these recipients if all of these rules match
fa: اگر با تمام قوانین مطابقت داشت، به این گیرندگان ارسال کنید.

en: Send to these recipients if any of these rules match
fa: اگر با هر یک از این قوانین مطابقت داشت، به این گیرندگان ارسال کنید.

en: if all of these rules match
fa: اگر تمام این قوانین مطابقت داشته باشند.

en: if any of these rules match
fa: اگر هر یک از این قوانین مطابقت داشته باشد.

en: Add recipient
fa: افزودن گیرنده

en: Add logic rule
fa: افزودن قانون منطقی

en: There are no conditionals yet, click "Add conditional" to add one.
fa: هنوز شرطی وجود ندارد، برای افزودن روی "افزودن شرط" کلیک کنید.

en: is
fa: هست

en: is not
fa: نیست

en: is empty
fa: خالی است

en: is not empty
fa: خالی نیست

en: is greater than
fa: بزرگ تر از

en: is less than
fa: کمتر از

en: contains
fa: شامل

en: starts with
fa: شروع با

en: ends with
fa: پایان با

en: Enter a value
fa: یک مقدار وارد نمایید

en: You have unsaved changes.
fa: شما تغییرات ذخیره نشده ای دارید

en: An error occurred loading the preview
fa: در هنگام بارگذاری پیش نمایش خطایی رخ داده است.

en: Untitled
fa: بدون نام

en: Are you sure you want to remove this notification?
fa: آیا مطمئن هستید که‌ می‌خواهید این اعلان را حذف کنید؟

en: Send this notification
fa: این اعلان را ارسال کن

en: Do not send this notification
fa: این اعلان را رسال نکن

en: Select Files
fa: انتخاب فایل‌ها

en: Select an element
fa: انتخاب یک المان

en: No attachment sources found
fa: هیچ  ضمیمه ای پیدا نشد.

en: There are no attachments yet, click "Add attachment" to add one.
fa: هنوز پیوستی وجود ندارد، برای افزودن روی " افزودن پیوست" کلیک کنید.

en: Select at least one file
fa: حداقل یک فایل را انتخاب کنید.

en: The default confirmation cannot be removed
fa: تایید پیش‌فرض قابل حذف نیست.

en: Are you sure you want to remove this confirmation?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این تاییدیه را حذف کنید؟

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Please remove the brackets from the email address
fa: لطفاً براکت‌ها را از آدرس ایمیل حذف کنید.

en: Collapse
fa: بستن

en: Expand
fa: باز کردن

note: translators: %s: the column number
en: Column %d
fa: ستون  %d

en: Column width must be numeric
fa: عرض ستون باید عددی باشد.

en: Total of column widths must not be higher than 100
fa: مجموع عرض ستون نباید بالاتر از 100 باشد.

en: Page settings
fa: تنظیمات برگه

en: Group settings
fa: تنظیمات گروه

en: Row settings
fa: تنظیمات سطر

en: Element settings
fa: تنظیمات المان

en: Please select
fa: لطفا انتخاب کنید

en: Button icon
fa: آیکن دکمه

en: Button icon position
fa: موقعیت آیکون دکمه

en: Dropzone icon
fa: آیکون Dropzone

en: Dropzone icon position
fa: موقعیت آیکون Dropzone

en: Pages
fa: صفحه ها

en: Display a message
fa: نمایش یک پیام

en: Redirect to
fa: تغییر آدرس به

en: Reload the page
fa: بارگذاری مجدد صفحه

en: Enable the "Customize values" setting to change the value
fa: مقدار «تنظیمات سفارشی» را فعال کنید تا مقدار را تغییر دهید.

en: Everyone
fa: هرکسی

en: Admin only
fa: فقط مدیر

en: Logged in users only
fa: تنها کاربران وارد شده

en: Logged out users only
fa: تنها کاربران خارج شده

en: Label
fa: برچسب

en: Value
fa: مقدار

en: Default value
fa: مقدار پیشفرض

en: Optgroup label
fa: برچسب Optgroup

en: Countries
fa: کشور ها

en: U.S. States
fa: ایالت متحده U.S

en: Canadian Provinces
fa: استان های کانادا

en: UK Counties
fa: سرزمین‌های انگلیس

en: German States
fa: ایالت‌های آلمان

en: Dutch Provinces
fa: استان های هلند

en: Continents
fa: قاره ها

en: Africa
fa: آفریقا

en: Antarctica
fa: قطب جنوب

en: Asia
fa: آسیا

en: Australia
fa: استرالیا

en: Europe
fa: اروپا

en: North America
fa: آمریکای شمالی

en: South America
fa: آمریکای جنوبی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Male
fa: مرد

en: Female
fa: زن

en: Age
fa: سن

en: Under 18
fa: زیر 18

en: 65 or over
fa: 65 یا بیشتر

en: Marital Status
fa: وضعیت تأهل

en: Single
fa: مجرد

en: Married
fa: متاهل

en: Divorced
fa: جدا شده

en: Widowed
fa: بیش از

en: Income
fa: درآمد

en: Under $20,000
fa: زیر  $20,000

en: $150,000 or more
fa: $150,000  یا بیشتر

en: Days
fa: روزها

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Months
fa: ماه ها

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Albania
fa: آلبانیا

en: Algeria
fa: آلجریا

en: American Samoa
fa: ساموا

en: Andorra
fa: آندورا

en: Angola
fa: آنگولا

en: Anguilla
fa: آنگولیا

en: Antigua And Barbuda
fa: باربودا

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Aruba
fa: جزیره آروبا

en: Austria
fa: اتریش

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: Bahamas
fa: باهاما

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Barbados
fa: باربادوس

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Belize
fa: بلیز

en: Benin
fa: بنین

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Bhutan
fa: بوتانی

en: Bolivia
fa: بولیوی

en: Bosnia And Herzegovina
fa: بوسنی و هرزگوین

en: Botswana
fa: بوتسوانا

en: Bouvet Island
fa: جزیره بووه

en: Brazil
fa: برزیل

en: British Indian Ocean Territory
fa: قلمرو بریتانیا در اقیانوس هند

en: Brunei Darussalam
fa: برونئی دارالسلام

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Burkina Faso
fa: بورکینو فاسو

en: Burundi
fa: بروندی

en: Cambodia
fa: کامبوج

en: Cameroon
fa: کامرون

en: Canada
fa: کانادا

en: Cape Verde
fa: کیپ ورد

en: Cayman Islands
fa: جزایر کیمن

en: Central African Republic
fa: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Chad
fa: چاد

en: Chile
fa: شیلی

en: China
fa: چین

en: Christmas Island
fa: جزایر کریسمس

en: Cocos (Keeling) Islands
fa: جزایر کوکوس

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Comoros
fa: کومور

en: Congo
fa: کونگو

en: Congo, The Democratic Republic Of The
fa: جمهوری دمکراتیک کنگو

en: Cook Islands
fa: جزایر کیمن

en: Costa Rica
fa: کاستاریکا

en: Cote D'Ivoire
fa: ساحل عاج

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
fa: کرواسی (نام محلی: هرواتسکا)

en: Cuba
fa: کوبا

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Czech Republic
fa: جمهوری چک

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Djibouti
fa: جیبوتی

en: Dominica
fa: دومنیکا

en: Dominican Republic
fa: جمهوری دومنیکا

en: East Timor
fa: تیمور شرقی

en: Ecuador
fa: اکوادور

en: Egypt
fa: مصر

en: El Salvador
fa: سالوادور

en: Equatorial Guinea
fa: گینه استوایی

en: Eritrea
fa: اریتره

en: Estonia
fa: استونی

en: Ethiopia
fa: اتوپیا

en: Falkland Islands (Malvinas)
fa: جزایر فاکلند(مالویناس)

en: Faroe Islands
fa: جزایر فارو

en: Fiji
fa: فیجی

en: Finland
fa: فلاند

en: France
fa: فرانسه

en: France, Metropolitan
fa: فرانسه، متروپلیتان

en: French Guiana
fa: گویان فرانسه

en: French Polynesia
fa: پلینزی فرانسه

en: French Southern Territories
fa: سرزمین های جنوبی فرانسه

en: Gabon
fa: گابون

en: Gambia
fa: گامبیا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Germany
fa: آلمان

en: Ghana
fa: غنا

en: Gibraltar
fa: جبل الطارق

en: Greece
fa: یونان

en: Greenland
fa: گرینلند

en: Grenada
fa: گرانادا

en: Guadeloupe
fa: جزیره گوادلوپ

en: Guam
fa: گوام

en: Guatemala
fa: گواتمالا

en: Guinea
fa: گینه

en: Guinea-Bissau
fa: گینه بیسائو

en: Guyana
fa: گویان

en: Haiti
fa: هاییتی

en: Heard And Mc Donald Islands
fa: هرد و جزایر مکدونالد
