Quform v2 - en to bg translation catalogue (190 entries)

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: МАрт

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: File Upload
bg: Изпращане файл

en: Hidden
bg: Скрито

en: Page
bg: Страница

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Group title
bg: Заглавие на Групата

en: Group description
bg: Описание на групата

en: Form title
bg: Заглавие на формата

en: Form description
bg: Описание на формата

en: Duplicate
bg: Клонирай

en: Insert variable...
bg: Вмъкни променлива...

en: Your message has been sent, thanks.
bg: Съобщението е изпратено, Благодарим!

en: General
bg: Общи

en: Date
bg: Дата

en: Time
bg: Време

en: Email
bg: Имейл

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text color
bg: Цвят текст

en: Hide
bg: Скрий

en: Option 1
bg: Опция 1

en: Option 2
bg: Опция 2

en: Option 3
bg: Опция 3

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: This field should be left blank
bg: Това поле трябва да остане празно

en: Name
bg: Име

en: Password
bg: Парола

en: Send
bg: Изпрати

en: IP address
bg: IP адрес

en: All
bg: Всички

en: Unread
bg: Нечетени

note: translators: %s: the search term
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
bg: Резултат от търсене на &#8220;%s&#8221;

en: Search results
bg: РЕзултати търсене

en: ID
bg: Ном

en: Active columns
bg: Активни колони

en: Inactive columns
bg: Неактивни колони

en: View this entry
bg: Виж записа

en: View
bg: Виж

en: Mark as read
bg: Отбележи прочетено

en: Mark as unread
bg: Отбележи непрочетено

en: No entries found.
bg: Няма открити записи

en: Active
bg: Активна

en: Inactive
bg: Неактивна

en: Deactivate
bg: Деактивиране

en: Activate
bg: Активиране

note: translators: %s: the number entries
en: %s entry | %s entries
bg[0]: %s запис
bg[1]: %s записи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit this form
bg: Редакт. тази форма

en: License key successfully verified
bg: Лицензния ключ успешно проверен

en: Invalid license key
bg: Невалиден лицензен ключ

en: The value does not match
bg: Стойностите не съвпадат

en: Only digits are allowed
bg: Позволени са само цифри

en: This value is a duplicate of a previously submitted form
bg: Това е дублиране не преди изпратена форма

en: Invalid value given
bg: Невалидна стойност

en: Message
bg: Съобщение

en: Above the form
bg: Над формата

en: Below the form
bg: Под формата

en: Logic rules
bg: Логически правила

en: Advanced
bg: За напреднали

en: Translations
bg: Преводи

en: Options
bg: Опции

en: Title
bg: Заглавие

en: Required
bg: Задължително

en: Theme
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: Number of columns
bg: Брой колони

en: Font
bg: Фонт

en: Add a style
bg: Добави стил

en: Click
bg: Клик

en: Maximum length
bg: Максимална дължина

en: Important information
bg: Важна информация

en: the current year
bg: настояща година

en: the current month
bg: настоящ месец

en: the current day
bg: настоящ ден

en: Path to save uploaded files
bg: Пътечка за запазване на файлове

en: Save
bg: Запази

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: None
bg: Без

en: Standard form
bg: Стандартна форма

en: Style
bg: Стил

en: Database
bg: База данни

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Global
bg: Глобални

en: center
bg: центриране

en: Use WordPress database
bg: Използвай базата данни на Wordpress

en: What to save
bg: Какво да запази

en: Add options
bg: Добави опции

en: Cancel
bg: Отказ

en: Product license
bg: Лиценз на продукта

en: License status
bg: Статус на лиценз-а

en: Enter license key
bg: Въведи лицензен ключ

en: Verify
bg: Провери

en: Make money and support Quform!
bg: Прави пари и подкрепи Quform!

en: Choose which fields to export
bg: Изберете кои полета да експортирате

en: Date range (optional)
bg: От дата до дата (незадълж.)

en: From
bg: От

en: Download
bg: Сваляне

en: Select a form to export
bg: Избор на форма за експорт

en: Export
bg: Експорт

en: Form export data
bg: Експорт данни от форма

en: Click inside the box to select all text
bg: Кликни в кутийка за избор на цял текст

en: Import form data
bg: Импорт от данни

en: Import
bg: Импортиране

en: Minimum
bg: Минимум

en: Minimum length
bg: Минимална дължина

en: Maximum
bg: Максимум

en: Insert a form
bg: Вмъкни форма

en: Select a form
bg: Избор на форма

en: Popup form
bg: Поп-ъп форма

en: Insert
bg: Вмъкни

note: translators: %1$s: open link tag, %2$s: close link tag
en: No forms found, %1$sclick here to create one%2$s.
bg: Няма открити форми, %1$sкликни тук за създаване%2$s.

en: Forms
bg: Форми

en: Add New
bg: Добави нова

en: Entries
bg: Въведени

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Помощ

en: Preview
bg: Преглед

en: Form
bg: Форма

en: Export Entries
bg: Експорт Данни

en: Export Form
bg: Експорт Форма

en: Edit Form
bg: Редактирай форма

en: Add to website
bg: Добави в уебсайт-а

note: translators: %1$s: open link tag, %2$s: close link tag, %3$s: open purchase link tag, %4$s: close purchase link tag
en: You are using an unlicensed version. Please %1$senter your license key%2$s or %3$spurchase a license key%4$s.
bg: Вие ползвате нелицензирана версия. Моля %1$sвъведете лицензния ключ%2$s или %3$sзакупете лицензен ключ%4$s.

en: WordPress Version
bg: Версия на WordPress

en: Available
bg: Налична

en: Unavailable
bg: Не е открита

en: Temporary Directory
bg: Временна директория

en: Export entries
bg: Експорт данни

en: Export form
bg: Експорт форма

en: Import form
bg: Импорт от

en: This field is required
bg: Това поле е задължително

en: Invalid email address
bg: Невалиден имейл адрес

en: Create a new form
bg: Създай нова форма

en: Edit
bg: Редак

en: Form saved
bg: Формата е запазена

en: Inherit
bg: Наследи

en: Field
bg: Поле

en: Above
bg: Над

en: Left
bg: Ляво

en: Inside
bg: Вътре

en: is
bg: е

en: is not
bg: не е

en: Untitled
bg: Без име

en: Please select
bg: Моля изберете

en: Value
bg: Стойност

en: Countries
bg: Държави

en: U.S. States
bg: САЩ

en: Canadian Provinces
bg: Канадски провинции

en: UK Counties
bg: Области Великобр

en: German States
bg: Германски щати

en: Dutch Provinces
bg: Холандски провинции

en: Continents
bg: Континенти

en: Africa
bg: Африка

en: Antarctica
bg: Антарктика

en: Asia
bg: Азия

en: Australia
bg: Австралия

en: Europe
bg: Европа

en: North America
bg: Северна Америка

en: South America
bg: Южна Америка

en: Gender
bg: Пол

en: Male
bg: Мъж

en: Female
bg: Жена

en: Age
bg: Възраст

en: Marital Status
bg: Семеен статус

en: Single
bg: Неженен

en: Married
bg: Женен

en: Divorced
bg: Разведен

en: Widowed
bg: Вдовец

en: Income
bg: Приход

en: Days
bg: Дни

en: Monday
bg: Понеделник

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Friday
bg: Петък

en: Saturday
bg: Събота

en: Sunday
bg: Неделя

en: Months
bg: Месеца
