Гледайте по ТV1

ТВ програма

  • ПОНЕДЕЛНИК
  • ВТОРНИК
  • СРЯДА
  • ЧЕТВЪРТЪК
  • ПЕТЪК
  • СЪБОТА
  • НЕДЕЛЯ

07:00 "Паневритмия"
08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
08:40 "Събуди се с усмивка"
09:30 Документален филм
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 "Viva la Musica!"
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 Научнопопулярен филм
14:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
17:00 Българско документално кино
17:45 "Здравей, Китай" – документална поредица
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "На ринга" – спортно предаване
19:00 "Viva la Musica!"
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 Класика и джаз
22:30 "Животът на звездите" – биографии
23:30 Серенада
00:00 "Viva la Musica!"
02:00 Научнопопулярен филм
02:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
05:00 Българско документално кино
05:45 "Здравей, Китай"– документална поредица
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
06:30 "Петолиния" - музикален микс

07:00 "Паневритмия"
08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
08:40 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Анфас" – авторско предаване за култура /п./
10:30 "Моята улица" - документална поредица
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Viva la Musica!"
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
14:00 Научнопопулярен филм
14:30 "Музикална академия"
17:00 "На ринга" – спортно предаване /повторение/
17:30 "Петолиния" - музикален микс
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Viva la Musica!"
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
22:00 Класика и джаз по ТВ1
00:00 "Viva la Musica!"
01:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
02:00 Научнопопулярен филм
02:30 "Музикална академия"
05:00 "На ринга" – спортно предаване /повторение/
05:30 "Петолиния" - музикален микс
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
06:30 "Петолиния" - музикален микс

07:00 "Паневритмия"
08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
08:40 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 /п./
10:30 "Петолиния" – музикални фрагменти
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Шпионката на Коко" – скрита камера
12:30 "Петолиния" – музикални фрагменти
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Viva la Musica! "
14:30 Документално кино
15:30 "Музикална академия"
17:00 Документална поредица
17:30 "Петолиния" - музикален микс
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Животът на звездите" – биографии
19:30 „Петолиния" – музикален микс
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1
22:00 Класика и джаз
00:00 "Шпионката на Коко" – скрита камера
00:30 "Петолиния" - музикален микс
01:00 Документален филм
01:30 "Viva la Musica!"
02:30 Документално кино
03:30 "Музикална академия"
05:00 Документална поредица
05:30 "Петолиния" - музикален микс
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
06:30 "Петолиния" - музикален мик

07:00 "Паневритмия"
08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
08:40 "Събуди се с усмивка"
10:00 Българско документално кино
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Viva la Musica!"
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 Документална поредица
14:30 "Музикална академия"
16:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
17:00 Документална поредица
17:30 Българска поп музика
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Анфас" - авторско предаване за култура
19:30 "Моята улица" - документална поредица
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 Премиера по ТВ1
23:00 Българско документално кино
00:00 "Viva la Musica!"
01:00 Документален филм
01:30 "Петолиния" - музикален микс
02:00 Документална поредица
03:00 "Музикална академия"
04:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
05:00 Документална поредица
05:30 Българска поп музика
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
06:30 "Петолиния" - музикален микс

07:00 "Паневритмия"
08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
08:40 "Събуди се с усмивка"
09:30 Документална поредица
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 "Viva la Musica!"
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 "Добре дошли в Ковачевци" – док. поредица
14:15 "Под дъгата" - анимации от НБУ
14:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
17:00 Българско документално кино
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "На ринга" – спортно предаване
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 /премиерно/
22:00 "Петолиния" - музикален микс
22:30 "Животът на звездите" - биографии
23:30 "Серенада" - музикален микс
00:00 "Viva la Musica!"
01:30 "Петолиния" - музикален микс
02:00 "Добре дошли в Ковачевци" – док. поредица
02:15 "Под дъгата" - анимации от НБУ
02:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
05:00 Българско документално кино
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
06:30 "Петолиния" - музикален микс

07:00 "Паневритмия"
08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
08:40 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
10:00 "Океанът" – документална поредица
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 „На този ден..." - ТВ1 припомня лица, събития и дати /п./
11:30 "Музикална академия"
13:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
14:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
15:00 "Моята улица" - документална поредица
15:30 "Шпионката на Коко" – скрита камера
16:00 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок
18:00 "На ринга" – спортно предаване /п./
19:00 "Viva la Musica!"
20:30 "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
21:30 "Петолиния" - музикален микс
22:00 "Шефове под прикритие" – документална поредица
23:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
23:30 "Серенада" - музика за лека нощ
00:00 "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
01:00 "Музикална академия"
03:00 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
03:30 "Моята улица" - документална поредица
04:00 "Шпионката на Коко" – скрита камера
04:30 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок
06:30 "Петолиния" - музикален микс

07:00 "Паневритмия"
08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
08:40 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
10:00 "Петолиния" - музикален микс
10:30 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1
11:30 "Viva la Musica!"
13:30 Документално кино
14:00 "Пъстра шевица" – фолклор
15:00 Документална поредица
15:30 "Музикална академия"
17:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
18:30 "На този ден..." – ТВ1 припомня лица, събития и дати /п./
19:00 Българско документално кино
20:00 "Джазът си има телевизия"
22:00 "Шефове под прикритие" – документална поредица
23:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
23:30 "Серенада" - музика за лека нощ
00:00 "Viva la Musica!"
02:00 Документално кино
02:30 "Пъстра шевица" – фолклор
03:30 Документална поредица
04:00 "Музикална академия"
06:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1