Гледайте по ТV1

ТВ програма

  • ПОНЕДЕЛНИК
  • ВТОРНИК
  • СРЯДА
  • ЧЕТВЪРТЪК
  • ПЕТЪК
  • СЪБОТА
  • НЕДЕЛЯ

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1/п./
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 "Viva la Musica!"
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 "Под дъгата" - анимации от НБУ
14:30 "Здравей, Китай" – документална поредица
14:45 "Quarto Quartet & Friends"
15:00 "Музикална академия"
17:00 Научнопопулярен филм
17:30 "Петолиния" - музикален микс
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "На ринга" – спортно предаване
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
22:00 "Viva la Musica!"
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване /п./
01:00 "Петолиния" - музикален микс
02:00 "Под дъгата" - анимации от НБУ
02:30 "Здравей, Китай"– документална поредица
02:45 "Quarto Quartet & Friends"
03:00 "Музикална академия"
05:00 Научнопопулярен филм
05:30 "Петолиния" - музикален микс
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Анфас" – авторско предаване за култура /п./
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Viva la Musica! "
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев"- публицистично предаване
13:30 Документален филм
14:00 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
17:00 Документална поредица
17:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 Документална поредица
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
22:00 Спорт по ТВ1 - ЦСКА 1948 срещу Железница /п./
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване / п.
01:00 "Петолиния" - музикален микс
01:30 Документален филм
02:00 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
05:00 Документална поредица
05:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 /п./
10:30 "Петолиния" – музикални фрагменти
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Шпионката на Коко" – скрита камера
12:30 Българско документално кино
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Viva la Musica! "
14:30 "Плаването на техния живот" – документална поредица /п./
15:30 "Здравей, Китай" – документална поредица
15:45 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
16:00 "Музикална академия"
17:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Невероятният свят на автомобилите" - документална поредица
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1
22:00 Класика и джаз
23:30 "Шпионката на Коко" – скрита камера
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване / п./
01:00 Българско документално кино
01:30 "Viva la Musica!"
02:30 "Плаването на техния живот" – документална поредица /п./
03:30 "Здравей, Китай" – документална поредица
03:45 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
04:00 "Музикална академия"
05:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 Българско документално кино
10:00 "Под дъгата" - анимации от НБУ
10:30 "Само по ТВ1"
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Viva la Musica!"
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
15:00 "Музикална академия"
16:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
16:45 "Петолиния" - музикален микс
17:00 Документална поредица
17:30 Българска поп музика
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Анфас" - авторско предаване за култура
19:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 Премиера по ТВ1
23:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ /п./
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване / п./
01:00 "Viva la Musica!"
02:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
03:00 "Музикална академия"
04:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
04:45 "Петолиния" - музикален микс
05:00 Документална поредица
05:30 Българска поп музика
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 Българско документално кино
10:00 "Анфас" – предаване за култура на ТВ1 /п./
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документален филм
12:00 "Viva la Musica!"
13:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 Документален филм
15:00 "Музикална академия"
17:00 "Под дъгата" - анимации от НБУ
17:30 "Добре дошли в Ковачевци" – док. поредица
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "На ринга" – спортно предаване
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 /премиерно/
22:00 "Животът на звездите" - биографии
23:00 "Петолиния" - музикален микс
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване / п./
01:00 "Viva la Musica!"
02:00 Документален филм
03:00 "Музикална академия"
05:00 "Под дъгата" - анимации от НБУ
05:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
10:00 "Петолиния" - музикален микс
10:30 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /премиерно/
11:30 "Музикална академия"
13:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
14:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
15:30 "Шпионката на Коко" – скрита камера
16:00 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок
17:00 Спорт по ТВ1 - ЦСКА 1948 срещу Железница /на живо/
19:00 Българско документално кино
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:30 "Анфас" - авторско предаване за култура
21:30 "Viva la Musica!"
23:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
23:30 "Серенада" - музика за лека нощ
00:00 "Анфас" - авторско предаване за култура
01:00 "Музикална академия"
02:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
03:30 "Шпионката на Коко" – скрита камера
04:00 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
10:00 "Само по ТВ1"
10:30 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1
11:30 "Kласически коли"- документална поредица
12:00 "Viva la Musica!"
14:00 "Плаването на техния живот" – документална поредица
15:00 "Пъстра шевица" – фолклор
16:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
17:00 "Петолиния" - музикален микс
17:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
18:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
21:30 "Невероятният свят на автомобилите" - документална поредица
22:30 "Петолиния" - музикален микс
23:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
00:00 "Viva la Musica!"
02:00 "Плаването на техния живот" – документална поредица
03:00 "Пъстра шевица" – фолклор
04:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
04:30 "Петолиния" - музикален микс
05:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1